18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co robisz na obiad?

pieto90 • 2012-08-22, 22:13
Wróżbita Dawid w formie i na gastro

Gnoyek1990

2012-08-22, 22:20
Wypalam wam mózg wy bezmózgie debile odcinam mieczem wasz mózg synchronizuję głupotę naszych ludzi odcinam MAGIĘ !!!

I napełniam was głupotą i życzliwością.

,,,,,,,,,,,,,,
PI PI PI PI PI PI....

Dryyń SMS

twoja rozmowa trwałą 1m04s. Rozmowa kosztowała jedyne k***a 29.90

,,,,,,,,,,,,,,,

Ostatnia szansa nie zmarnujcie tego!!! oczyszcze waszą aurę i inne tam pierdoły które sobie wymyślicie... A na koniec programu ch*j wam w dupę i dzieki za kasę przygłupy

(Odpowiedź uczestnika)

Och dziękuję panie dobrodzieju że oczyścił mi pan Aure...

mario7778

2012-08-22, 22:21
wypalam swieta pochodnie-

heh! sie k***a nie dziwie ze go na kotlety wzielo

rockface123

2012-08-22, 22:27
gdzie ja położyłem mój pistolet...

Kotierez

2012-08-22, 22:29
Taka głupia p*zda jedna z druga dzwonią do sprytnego ku*asa i wydaja w ciul kasiury, żeby łaskawie usłyszeć czemu im sie tak zle powodzi, jednoczenie całymi dniami siedzac na dupie wpie**alając chipsy i tyjąc w takim tempie, że spokojnie do Guinessa sie nadają.
A facet zapie**ala nie wiadomo ile godzin zeby połączyć koniec z końcem.

pieto90

2012-08-22, 22:34
Kotierez napisał/a:

Taka głupia p*zda jedna z druga dzwonią do sprytnego ku*asa i wydaja w ciul kasiury, żeby łaskawie usłyszeć czemu im sie tak zle powodzi, jednoczenie całymi dniami siedzac na dupie wpie**alając chipsy i tyjąc w takim tempie, że spokojnie do Guinessa sie nadają.
A facet zapie**ala nie wiadomo ile godzin zeby połączyć koniec z końcem.



Na pewno w dużym stopniu masz rację i się zgadzam z Twoim zdaniem, ale pomyśl, że są też ludzie, którzy po prostu potrzebują takiego czegoś. Coś a'la placebo, wierzą, że coś się zmieni, ba wmawiają sobie podświadomie, że jest lepiej.

marszalek1

2012-08-22, 22:37
nie wmawiać sobie bo to do niczego nie prowadzi, należy wziąść się do roboty

Pa...........an

2012-08-22, 22:42
Powinno się karać kulą w tył łba wszystkie pie**olone ofiary życiowe, które szukają rozwiązania swoich żałosnych i gówno kogo obchodzących problemów egzystencjalnych w programie tego przyjeba. Powaga.

Mamy dwudziesty pierwszy wiek i poznaliśmy genezę własnego gatunku, planety na której wyewoluowaliśmy, układu słonecznego i całych galaktyk.
Kurewsko sporo wiemy o otaczającej nas rzeczywistości ALE stado tępych szmat ma to wszystko głęboko w swoich tłustych, owrzodziałych dupskach i woli szukać prawd o świecie u cwaniaka, który jawnie z nich kpi, kłamiąc w żywe oczy... :roll:


Sorry za czcionkę, ale mnie k***a poniosło.

wiesiors4

2012-08-22, 22:47
@ Pan kapitan
popieram w 100% j***ny ciemnogród.

markop4321

2012-08-22, 23:12
Przyjedź do mnie na te kotlety, gwarantuję ci że z kibla nie wyjdziesz

Allocer

2012-08-22, 23:49
Jego gra aktorska jest 100 razy lepsza niż w programach typu "Dlaczego ja?" czy "Ukryta Prawda".

Po...........ł

2012-08-22, 23:58
Nie wiem co oni ćpają ale musi szkodzić.

bo...........ę

2012-08-23, 00:29
Nie unoś się tak Panie Kapitanie, nic na to nie poradzimy. Mi osobiście pozostaje wierzyć, że kiedyś te życiowe zera się na tym boleśnie przejadą, bo jakiś telewizyjny pedał doradził im inwestowanie majątku życia w upadającą spółkę. Prędzej czy później te j***ne ciemnoty dowiedzą się co miał na myśli Darwin :P

Kortens

2012-08-23, 00:41
Na pewno 9 dni do rachunku za telefon i wtedy faktycznie zmiana finansowa, może pozytywna? Ojciec w amoku zapie**oli dwójkę dzieci i od razu przyoszczędzą. Ten wróżbita to jednak wie co mówi