18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co Najważniejsze ?

va...........ic • 2011-01-12, 20:16
Tak sobie rozkminiam na temat raportu MAK w sprawie polowania na kaczki w lasku smoleńskim poza sezonem...
Szczerze to pie**oli mnie to, że to polskiej strony wina była, że Błasik był naj***ny, że musieli lecieć bo mały desperat kazał... pie**oli mnie to bowiem dowiedziałem się rzeczy ważniejszej:

Cytat:

Po siedmiu latach przerwy do "Świata według Kiepskich" wraca niezapomniany Walduś. W tę rolę ponownie wcieli się uwielbiany przez fanów serialu Bartosz Żukowski. Zdjęcia do trzynastego sezonu produkcji ruszyły na początku stycznia w warszawskim studiu ATM



LINK DO GALERII Z PLANU ZDJĘCIOWEGO

husarz_

2011-01-13, 16:10
Cryan, p2, castagir, wypie**alac na filipinka.pl dzial polityka i tam sie podniecac swoimi przemysleniami do woli.

va...........ic

2011-01-13, 18:25
p2 napisał/a:

sowieci zrobili gowno z twojej Ojczyznie pluja ci w twarz a ty sie jeszcze z tego smiejesz... PORAŻKA


k***a! wszystko zniosę - geja zniosę, lesbijke zniosę, biseksa zniosę, ale takiej k***y jak PiSowski fetyszysta nie zniosę....

Polecam Ci więc tą stronkę - kliknij w kotka.

Cryan

2011-01-13, 23:11
hairy_chest, vanSlovic i reszta podobnych, zapraszam na wiadomość prywatną z dalszymi wycieczkami.

Sami k***a wpie**alacie tutaj takie rzeczy, bo to niby zabawne zrobić taki wstęp do durnej wiadomości sprzed tygodnie.
Zaczynacie tutaj ze Smoleńskiem, a potem k***a siejecie podział.

ch*j Was obchodzi, że premier się na konferencji prasowej przyznał, że naprawdę gówno mieliśmy do gadania w kwestii śledztwa, ch*j Was obchodzi, że zrobili z polskich żołnierzy zrobili alkoholików i ludzi niekompetentnych. pie**olnęli materiałem, który takie młoty jak Wy łykną, i powiedzą "mielim rację"

Jeżeli dla Was sadystyczne, bądź w jakikolwiek sposób odnoszące się do czarnego humoru jest j***nie z takich spraw, i to w sposób zupełnie pozbawiony humoru, to k***a Wam współczuję życia wśród ludzi, chociaż pewnie na żywo nie jesteście tacy hop-siup z poglądami.

Jak Was coś nie interesuje, to ignorujcie takie wątki, a nie k***a wielkie oburzenie teraz, że ktoś uważa "żart" za niezbyt śmieszny.

Jeżeli chcecie mnie wyzywać od napinaczy - pie**olę Was ostro, w nagrodę każdemu mogę dać po kropelce jogurtu.

Więc - jeżeli chcecie tak jak ja to zrobiłem - zmarnować swój cenny czas na pisanie komentarza - lepiej wróćcie do swoich ulubionych czynności - wyciskajcie pryszcze, walcie konia, albo kozaczcie w internecie.

vito

2011-01-14, 01:03
vanSlovic napisał/a:

Tak sobie rozkminiam na temat raportu MAK w sprawie polowania na kaczki w lasku smoleńskim poza sezonem...
Szczerze to pie**oli mnie to, że to polskiej strony wina była, że Błasik był naj***ny, że musieli lecieć bo mały desperat kazał... pie**oli mnie to bowiem dowiedziałem się rzeczy ważniejszej:



LINK DO GALERII Z PLANU ZDJĘCIOWEGO



i to mi się podoba! bez marudzenia i pie**olenia!
chodź pie**olenie by mogło być :]

dziaad

2011-01-14, 12:27
@Cryan - ładnie masz naj***ne...