18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co mnie kurwa kopiesz?

PaiNter • 2014-03-24, 22:22
W ruskiej szatni



markop4321

2014-03-24, 22:29
Jak już to w rosyjskiej szatni. W ruskiej i to w dodatku budzie mieszkał nasz prezio bronek komorowski.

~DMT

2014-03-24, 22:31
Wyczuwam duże stężenie % dla tego filmiku ;)

PaiNter

2014-03-24, 22:31
Oj tam, szczegółów się czepiasz.

Policeman

2014-03-24, 22:33
U nas równościowe szkoły, gender, sukienki i lalki dla chłopców, a u nich składanie kałachów na lekcji, agresja i brak tolerancji, a teraz zagadka:

Jak szybko Rosja zrozumie, że "tolerancyjną" Europę można połknąć do Hiszpanii w mniej niż kilka miesięcy?

Odpowiedź: Oni nie tyle to rozumieją, co sami przygotowali grunt ideologiczny pod taki właśnie trend w europejskim stylu życia. Nie trzeba z tym nawet polemizować, bo są wypowiedzi wielu rosyjskich notabli sprzed wielu lat, gdzie mówili, już oczywiście po inwersji kapitalistycznej na zachodzie [Kanada, USA], że tak się stanie w Europie wcześniej czy później.

Tak btw. nieźle mu jebnął.

BykoZauruz

2014-03-24, 22:53
Piweczko za własny
Który to Ty?

PaiNter

2014-03-24, 22:56
Ten po drugiej stronie kamery.

Nooke

2014-03-24, 23:07
fejk w ch*j

wernetto

2014-03-24, 23:38
Policeman napisał/a:

U nas równościowe szkoły, gender, sukienki i lalki dla chłopców, a u nich składanie kałachów na lekcji, agresja i brak tolerancji, a teraz zagadka:

Jak szybko Rosja zrozumie, że "tolerancyjną" Europę można połknąć do Hiszpanii w mniej niż kilka miesięcy?

Odpowiedź: Oni nie tyle to rozumieją, co sami przygotowali grunt ideologiczny pod taki właśnie trend w europejskim stylu życia. Nie trzeba z tym nawet polemizować, bo są wypowiedzi wielu rosyjskich notabli sprzed wielu lat, gdzie mówili, już oczywiście po inwersji kapitalistycznej na zachodzie [Kanada, USA], że tak się stanie w Europie wcześniej czy później.

Tak btw. nieźle mu jebnął.



jak z pomocą przyjdą Chiny to i owszem, jeśli nie to znów potkną się o Polskę.

solarik13

2014-03-24, 23:47
Policeman napisał/a:

U nas równościowe szkoły, gender, sukienki i lalki dla chłopców, a u nich składanie kałachów na lekcji, agresja i brak tolerancji, a teraz zagadka:

Jak szybko Rosja zrozumie, że "tolerancyjną" Europę można połknąć do Hiszpanii w mniej niż kilka miesięcy?

Odpowiedź: Oni nie tyle to rozumieją, co sami przygotowali grunt ideologiczny pod taki właśnie trend w europejskim stylu życia. Nie trzeba z tym nawet polemizować, bo są wypowiedzi wielu rosyjskich notabli sprzed wielu lat, gdzie mówili, już oczywiście po inwersji kapitalistycznej na zachodzie [Kanada, USA], że tak się stanie w Europie wcześniej czy później.

Tak btw. nieźle mu jebnął.



Ten twój prostacki wywód jest tak samo na serio jak to ostatnie zdanie. Tak się zastanawiam czy danie piwa jest gestem poparcia, czy po prostu trollowaniem.

kunafis

2014-03-25, 00:04
Policeman napisał/a:

U nas równościowe szkoły, gender, sukienki i lalki dla chłopców, a u nich składanie kałachów na lekcji, agresja i brak tolerancji, a teraz zagadka:

Jak szybko Rosja zrozumie, że "tolerancyjną" Europę można połknąć do Hiszpanii w mniej niż kilka miesięcy?

Odpowiedź: Oni nie tyle to rozumieją, co sami przygotowali grunt ideologiczny pod taki właśnie trend w europejskim stylu życia. Nie trzeba z tym nawet polemizować, bo są wypowiedzi wielu rosyjskich notabli sprzed wielu lat, gdzie mówili, już oczywiście po inwersji kapitalistycznej na zachodzie [Kanada, USA], że tak się stanie w Europie wcześniej czy później.



a tam pie**olisz w ROsji to psy ch*jami wodę piją widziałem na własne oczy a ty tu tak chcesz mądre wywody robić

Kozioł.

2014-03-25, 01:13
kunafis napisał/a:



a tam pie**olisz w ROsji to psy ch*jami wodę piją widziałem na własne oczy a ty tu tak chcesz mądre wywody robić



Czyli tak jak u nas.

SztywnyDrąg

2014-03-25, 14:15
Policeman napisał/a:

U nas równościowe szkoły, gender, sukienki i lalki dla chłopców, a u nich składanie kałachów na lekcji, agresja i brak tolerancji, a teraz zagadka:

Jak szybko Rosja zrozumie, że "tolerancyjną" Europę można połknąć do Hiszpanii w mniej niż kilka miesięcy?



Eeeee... masz jakiekolwiek pojęcie o rosyjskiej gospodarce, armii, wyszkoleniu żołnierzy, ich sprzęcie nie mówiąc już o tym że graniczą z chińczykami?
Jedyne co masz to wielki ból dupy o gender i chłopców w rurkach ale ja ostatnio o gender słyszałem w telewizji od jakiegoś oszołoma z Twojego Ruchu a rurki widziałem u murzyna w Zakopanem.
Zobaczył jak się rusek jeden z drugim po mordzie biją i k***a szczytuje...

Mizantrop

2014-03-25, 14:43
markop4321 napisał/a:

Jak już to w rosyjskiej szatni. W ruskiej i to w dodatku budzie mieszkał nasz prezio bronek komorowski.



Dla mnie to on mógł mieszkać nawet we dupie. ch*j mnie to interesuje i nie mogę się doszukać sensu w tym co napisałeś niezależnie od której strony spojrzę