18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spartan78 Kce

2013-03-08, 11:16
Zero piw ale na głównej jest. Ja pie**ole.

laska - mosquito

2013-03-08, 11:20
Ile admin w łapę dostał, żeby to gówno na głownej się pojawiło ?

Regulus

2013-03-08, 11:21
Dupa Cię boli z zazdrości czy co? Kilka piksele na ekranie dla nich, a taka afera. Są partnerami jak widać po nicku, więc tak to wygląda.

kucma19

2013-03-08, 11:26
Czy ktos kto placi sadolowi za wstawianie odcinkow. a raczej trzeba to traktowac jako reklame. mysli ze nabije sobie w ten spoob fanow? skoro nikt nie daje piw, nikt tego ogladac nie chce to znaczy zenie ma zainteresowania, ale ktos placi to ma. ok, sadol zarabia, ok, niech zarabia zycze mu jak najlepiej. ale co matura to bzdura zyskuje wydajac kase na taka "reklame" sadolowi. wydaje mi sie ze sadolowicze to naprawde wyjatowo swiadoma grupa ktorej kitu sie nie wcisnie na sile. A moze ktos z matura to bzdura sprzedaje takie odcinki w charakterze reklamy z automatu na roznych portalach?

Swiastak

2013-03-08, 11:38
nie mogę na sk***ysynów już patrzeć...

cycu19922

2013-03-08, 11:39
Jest taki magiczny przycisk "ignoruj" jak komuś to przeszkadza...

Nathaniel_Demerest

2013-03-08, 12:27
laska - mosquito napisał/a:

Ile admin w łapę dostał, żeby to gówno na głownej się pojawiło ?



Ty młody Castro, sadistic to nie fundacja charakterystyczna, która ma za zadanie uszczęśliwiać dzieci.

Dostają kasę za promowanie tego gówna, które z kolei zarabia hajs na oglądalności itp.

Z resztą o czym Ja ci prawie, wyłącz Adblocka i zobacz ile k***a reklam jest na stronę i między tematami.

Proximate

2013-03-08, 12:33
@up

Cytat:

fundacja charakterystyczna



Jaka k***a fundacja?

A i "Ja" piszemy z małem, chyba że masz jakieś chore wyobrażenie o sobie jako o Mesjaszu czy coś..

Dixon

2013-03-08, 12:35
@up

Wyprzedziłeś mnie :D
PS : Co za tumany chodzą po świeci,robią z siebie mądrych ludzi,ba nawet uczestniczą w akcjach charakterystycznych !!

go...........ez

2013-03-08, 12:44
domena i serwer same się nie opłacą

assshine

2013-03-08, 13:33
1:15 ciekawa teza

Nathaniel_Demerest

2013-03-08, 15:11
Proximate napisał/a:

@up



Jaka k***a fundacja?





Miało być Charytatywna ale coś wbudowany słownik w przeglądarkę zrobił mnie w ch*ja, a ja nawet tego nie sprawdziłem. Miałem przeczucie, że nikt nie zagląda do komentarzy pod tym gównem, więc się nawet nie starałem postarać.

Proximate napisał/a:

A i "Ja" piszemy z małem, chyba że masz jakieś chore wyobrażenie o sobie jako o Mesjaszu czy coś..



Z resztą sam widzisz jakie to proste popełnić błąd.

Więc daruj sobie wyciąganie dalekich wniosków z mojego błędu, wynikającego z napisania "ja" z dużej litery.

Tyle.

markross

2013-03-08, 17:48
Nie klikać na filmik!!!!1
łapkujcie żeby ostrzec innych