18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co mamy robić?

~Beny • 2023-03-13, 15:42
Szukajcie bąbelka :hitler:


Geraldinio

2023-03-13, 21:02
bartini6 napisał/a:

Jakiś rok temu, w fabryce gdzie pracuje, dwóch praktykantów szukało tolerancji po hali więc mnie nic nie dziwi...



Dawno temu w mojej poprzedniej firmie wysyłaliśmy młodych do narzędziowni np. po młotek z celownikiem. Koleś, który wydawał sprzęt nawet się już potem nie śmiał, tylko westchnął: k***a, następni debile.
Teraz ci debile za wymianę baterii w zlewie kasują mnie 200 zyla + materiał.
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :/

STRAW

2023-03-13, 21:06
Witamy w XXIw gdzie już chyba żaden gówniak nie szuka z ojcem w misce z wodą skąd ucieka powietrze z dętki od roweru tylko na gotowo idzie kupuje nową…

7wporzondku

2023-03-13, 22:27
STRAW napisał/a:

Witamy w XXIw gdzie już chyba żaden gówniak nie szuka z ojcem w misce z wodą skąd ucieka powietrze z dętki od roweru tylko na gotowo idzie kupuje nową…



Bez kitu w taki sposób się dowiedziałem o tym patencie

Takafura

2023-03-13, 22:36
Zico napisał/a:

No ja 95 rocznik i się zastanawiam:D


Spoko, mechanik-amator i też po kilkunastu sekundach zaskoczyłem ;)
Tradycyjnie czekałem aż jebnie/spadnie itp.

Roztopek

2023-03-13, 22:47
Przeciętny Polak na emigracji.

Jajamiomate

2023-03-13, 23:59
2002 i wiem o co chodzi dziadziusiu

Ekecheirianin31

2023-03-14, 00:18
SupremeLeader napisał/a:

Goście sobie jaja robią, nówka opona, jeszcze z naklejką.



Pierwszy który k***a myśli, ze opona nowa to dziury niema

Cipczan

2023-03-14, 06:01
Jim_Carrey napisał/a:

Ułomki bez mózgi itd.



No i sam wyszedłeś na głupka, bezmózgu.

MotoKurwa

2023-03-14, 08:28
madufo napisał/a:

Śmiechy śmiechami z turbanogłowych, ale myśle, że połowa sadistica dalej się zastanawia o co chodzi.
W szczególności ci z roczników 2000+, którzy niebo najczęściej widzą na pulpicie windowsa.



aaa pie**olisz głupoty. Jestem 2001, elektromechanik, lakiernik. Przepracowałem rok w branży, a potem na studia i tak siedzę dalej. Tych o których mówisz to własnie na mieście najwięcej, dlatego ich widujesz, bo inni siedzą w robocie, albo sp***alają z kraju.

parapsychol

2023-03-14, 09:40
nic dziwnego ze przegrali ww2 wojne ;)

hagis

2023-03-14, 10:35
Molch napisał/a:

Wypie**alać z gównem z sadistica.



nie musisz się zapowiadać, po prostu wypie**alaj :)

T3RMINATOR

2023-03-14, 13:54
To fejk, nie można być takim debilem.

Huherko

2023-03-14, 17:24
Śmiejecie się - ja opowiem wam swoją historię ... a w sumie ... pewnie was to ch*j obchodzi ale opowiem :D

Poprosił mnie kumpel, żebym podjechał jego służbowym pizzeryjnym Tico na wymianę opony, bo powietrze sp***ala. On jedzie swoim, ja jadę Tico, wymieniam oponę i spotykamy się w pizzeri - sprawa prosta.

Zajeżdżam na renomowany wiejski serwis, grupka chłopaczków pod okiem jakiegoś majstra, który akurat kawę dopijał, więc kazał się im zająć moją oponą. Delikwent krzyczy, że mam podjechać, on mi bramę otworzy ale inne auto stoi na podnośniku, więc mam tylko wjechać połową samochodu do hali (Połowa Tico, to równowartość walizki turystycznej)

Otworzył tą bramę (tak mi się przynajmniej zdawało) - każe cofać, cofać, cofać - aż nagle przypomniało mu się (albo zaskoczył chomik w kołowrotku), że ja mam koguta na dachu i nie zmieszczę się. Do skasowania koguta parę centymetrów.

Dobra, ch*j, ogarnięte, czas podnieść samochód.

Obsługa szybkozłączki i zaworu instalacji sprężonego powietrza to był dla nich lot na księżyc - dwóch szukało jakiegoś adaptera, a trzeci grzebał coś przy mobilnym podnośniku - coś takiego na kształt garnka z poduszką - wbijasz powietrze, auto się unosi, wypuszczasz powietrze, auto opada ... niby nic strasznego.

Grzebał przy tym, okazało się, że można podłączyć jednak bez adaptera ... ale zawór tego podnośnika jest totalnie otwarty po podłączeniu podnośnik się z całym impetem podniósł - ja myślałem, że oni mi to żelazko na dach przewrócą ... poszedłem se wtedy zapalić, bo dalej tego cyrku oglądać nie chciałem ...

suspect67778

2023-03-16, 01:07
A to jakaś wiedza powszechna co robią? Bo ja też nie czaje. Oni próbują sprawdzić czy opona nie ma dziury czy co??