18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

co lsd może zrobić z człowiekiem

ji...........91 • 2012-11-22, 19:36
taka tam perełka z lat 90 :roll: zero zmartwień,problemów...świadomości :lodowka:

Orlock

2012-11-22, 23:56
Jest po kwasie i tyle, już była dyskusja na zagranicznych forach na temat tego koncertu. Obecnie bardziej preferuje swoje wino marki Caduceus. To, że członkowie Toola mają słabość do psychodelików jest wiadome od dawna. Sami powiedzieli, że przy płycie Lateralus szprycowali się ostro i eksperymentowali. Tak czy inaczej chwała im za to bo muzyka wyrzuca twój umysł w kosmos.

cieha

2012-11-22, 23:56
spróbujcie sobie pośpiewać ;)
Słuchając w radiu jak śpiewa któraś z "gwiazd" - które w mediach masowego przekazu odnalazły koryto z pieniędzmi - możecie gówno powiedzieć o prawdziwym wokalu, którego teraz jest tak mało, bo zj***ne p*zdy wolą zrobić wszystko na autotune :P
Gość ma zajebisty wokal ;)

majinareq

2012-11-23, 00:02
A niech bierze co chce byle by robił swoje...k***a bez dragów nasza sztuka była by bardzo biedna.

krag

2012-11-23, 00:07
Od Maynarda to mi się proszę odpierolić. Koleś robi dobrą muzykę.



Jeden z najlepszych współczesnych wokalistów wg. mnie zaraz obok Dickinsona i Chada z Mudvayne.

mad'afaka

2012-11-23, 00:12
Hah ktoś napisał ch*jowy wokal. Posłuchaj sobie chłopcze więcej Toola (Piosenki Vicarious , Jambi , Parabola) poszukaj studyjnych wersji , do tego Perfect Circle ( drugi projekt Maynarda - wokalisty) i na przyszłość nie oceniaj wokalisty po jednym kawałku:) tym bardziej wykonywanym live nie wiadomo w jakich okolicznościach.
Pozdro.

koolowsky

2012-11-23, 00:15
tu masz działanie LSD matołku :beka:


ji...........91

2012-11-23, 00:28
Utwór 'Sober' opowiada o gościu(artyście)który może czerpać inspiracje do tworzenia tylko wtedy kiedy jest na haju.Słowa"Jezu czemu kur**a nie gwizdniesz o tym,że nadejdzie coś nowego..."mówią że ów artysta wciąż myśli i prawi o tych samych sprawach ciągle i w kółko.Większość ludzi miesza go z gównem za to że jest naćpany.
Nie twierdze by się szprycować czymkolwiek,każdy może robić co mu się podoba,ale musi brać odpowiedzialność za swoje czyny.Jak się uzależnisz no to już twój problem

ogólnie chyba widać że pan wokalista nie jest Trzeźwy do końca,ale myślę że właśnie wtedy powstają najlepsze dzieła typu muzyka,obraz itp.

viperxxl

2012-11-23, 00:32
ćpanko jest wszędzie a ograniczona umysłowo chołota i tak pie**oli i naśmiewa się z muzyki elektronicznej, jakoby jej słuchacze w większości wdupcali koła i jedli baty na potęgę :-| wk***ia mnie jak ktoś dyskryminuje inny gatunek nie mając o nim zielonego pojęcia, murzyńska torpeda każdemu hejterowi w kakaowe oko

willoo

2012-11-23, 00:36
Sluchalem kiedys toola - nie widzialem zadnego koncertu live, ale ten glos wszedzie poznam. Nie ma piwa - bo jestes idiotą hej

lakiluk1

2012-11-23, 00:59
napewno wciągał nosem maryche

Mr.Bungle

2012-11-23, 01:23
koolowsky dopowiem do filmiku - efekcior koteczka jest taki sam jakby człowiek zeżarł ze dwa obrazki po 25 sztuk czyli rozqrw beretu a każdy kto zajadał wie że przepiękne efekciki są po połówce mocnego ewentualnie całym słabszym a zaawansowani mogą podjadać po dwa mocne (świeże :) sztuki które wyrywają z obówia w przepyszny sposób - reasumując koteczkowi spięcie rozqrwiło muzg bezpowrotnie

kawuss

2012-11-23, 02:47
W ogole z tego co pamietam kochany wokalista toola robi pare fajnych projektow. Kazdy na innym dragu. Jakis wywiad z nim kiedys czytalem i cos o tym wspominal. jak znajde zrodlo wrzuce linka :s

Misza

2012-11-23, 03:40
przesluchalem juz z 15x...

UfoTeam*

2012-11-23, 10:02
za Tool piwo bez 2 zdań, za komentarz co najwyżej mogę wyśmiać ci się w twarz :)

kashshaptu82

2012-11-23, 10:13
k***a, jaki ja jestem stary, że dzisiejsza młodzież nie ogarnia takich kultowych kawałków....
autor co najwyżej karnego ku*asa może dostać :/