18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co do...!?

revelsat • 2013-06-06, 22:50
Widziałem dziesiątki pomników papieża i dot. Smoleńska, ale to jest przesada kurna. Patriotyzm patriotyzmem, ale to chyba nie tak działa... (nie żebym zaraz popierał różowego orzełka).


Chociaż strażnik niewymagający...

Cienió

2013-06-07, 14:49
ja tam nikomu do ogródka nie zaglądam ;P

Ar...........32

2013-06-07, 14:54
Oto największy patriota, mąż stanu Trzeciej Rzeczypospolitej! Człowiek, który jako prezydent podpisał Traktat Lizboński pozbawiający Polskę niepodległości. Czyżby nasz narodowy bohater nie zrozumiał co podpisał? W końcu był prawnikiem... A może nawet nie czytał? Co to to nie! Na pewno czytał i rozumiał. W takim razie jakim prawem spoczywa na Wawelu i jest uważany przez niektórych za bohatera?

sa...........wi

2013-06-07, 15:26
Koniec Świata napisał/a:

To już jest objaw choroby psychicznej i nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.



No koniec świata nomałnie e.

JądroChaosu

2013-06-07, 15:31
@Kefir93 - kim ty w ogóle jesteś żeby decydować o tym które symbole są patriotyczne? Jak ci się podoba orzełek wyglądający jak zebra to twoja brocha, dla mnie patriotyczne symbole wyglądają trochę poważniej.

La...........vo

2013-06-07, 15:37
A czy krowa jest integralną częścią pomnika?

Deyna1916

2013-06-07, 15:39
Loaloa napisał/a:

Czuję, że trzeba na nowo zdefiniować termin "kicz".

Za sierpa i młota ch*j Ci w dupę.

Ne...........ro

2013-06-07, 15:40
@Koniec Świata

Trójka zeszła na psy, puszczają tylko jakieś hipsterskie bandy, na dodatek kumają się z 'Gazetą Wybiórczą'. Od kiedy jest ta nowa prezesowa, to jest coraz gorzej.

Teraz słucham tylko Dwójki. Niesamowita muzyka poważna, ludowa i dziennkarze z OGROMNĄ wiedzą.

Radysh

2013-06-07, 15:41
Ma własne ziemie. Może se Kaczyńskiego udziabnonc na cokole. Pies go gryzł, Alik mordę mu lizał. Jego i jego ch*j komu do tego.

Loaloa

2013-06-07, 16:10
Cytat:

Co ty masz do Trójki, jedynego polskiego radia, które jeszcze trzyma jakiś poziom i gra ciekawą muzykę? Tak cię dupa boli przez ten piknik, smutasie wszechpolski?



Jego boli dupa wszystko, co nie jest dostatecznie prześmierdnięte jego wersją patriotyzmu. Aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby takie indywidua kiedyś doszły do władzy.

Cytat:

Jak na razie jedyne słuszne patriotyczne symbole, które pojawiły się niedawno na tym portalu znajdują się tutaj:



Moim zdaniem te straszydła bardziej pasują jako ilustracje do jakiejś powieści fantasy.

Cytat:

Za sierpa i młota ch*j Ci w dupę.



Wzruszyłeś mnie szacunkiem okazanym mojej skromnej osobie, ten zaimek "Ci" pisany z wielkiej litery, aż łezkę musiałem ukradkiem otrzeć.

Cytat:

Trójka zeszła na psy, puszczają tylko jakieś hipsterskie bandy, na dodatek kumają się z 'Gazetą Wybiórczą'.



Wieczorami lecą audycje tematyczne. Sprowadzanie wszystkiego do "hipsterskich band" to daleko idące uproszczenie. Weźmy chociażby niejakiego red. Wilczura i jego strefę rock 'n rolla bez Angola. Takich perełek ze świecą szukać na innych stacjach.
Był czas, kiedy z trójki wywalili najlepszych dziennikarzy, bo ci nie chcieli robić prawicowej nagonki. To był okres kumania się z najgorszym sortem kanalii spod znaku efemerydów z przymiotnikiem "polska" w nazwie. Na szczęście to już było i mam nadzieję nigdy nie wróci.

rafal327

2013-06-07, 16:55
ostatnim czasem tak właśnie sobie myślę o wyznawcach Częstochowskiej Różańcowej Matki Papieskiej Smoleńskiej i dochodzę do wniosku że dla społeczeństwa mniej szkodliwy jest taki radykalizm niż lewactwo tolerancyjne. może nie są oni idealni, ale jedno jest pewne, moher nie chce brudu w Polsce i za to piwo dla niego, małe piwo bo to moher ale zawsze piwo :D

pi...........ta

2013-06-07, 17:04
Koniec Świata napisał/a:

To już jest objaw choroby psychicznej i nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.


Sam jesteś chory psychicznie. Właśnie ma dużo wspólnego z patriotyzmem. Prezydent Kaczyński był wielkim patriotą i Polska była dla niego najważniejsza. A co złego jest w tym pomniku? Jak ktoś chce sobie taki postawić w ogrodzie to czemu k***a nie może? Bo jakiś pacan na sadisticu musi zwiększyć swoje ego wypisując hejtujące posty? Ogarnij się człowieku

Koniec Świata

2013-06-07, 17:59
pianista napisał/a:


Prezydent Kaczyński był wielkim patriotą i Polska była dla niego najważniejsza.




oozyxak0o

2013-06-07, 18:59
Widzę nalot pismaków z wypranymi mózgami po alkoholu O.o

Koniec Świata

2013-06-07, 22:00
@up

Powiedz mi co cię boli? Przecież możesz sobie dalej w wirtualu nienawidzieć i tępić pedałów, lewaków, ciapaków i kogo tam chcesz, więc w czym problem?