18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

thewhitestar

2012-07-20, 21:13
Sythriel napisał/a:


5. Jaki sens miałoby informowanie porwanego kolesia do którego celujesz z broni, żeby wydobyć informację o tym, ze musisz zabezpieczyć broń, żeby nie odstrzelić mu łba?


k***a mać, gościu, jak nie oglądałeś filmu i nie wiesz o ch*j chodzi w scenie to nie komentuj bo wyjdziesz na debila. A tutaj błaźnisz się podwójnie bo to PULP k***a FICTION! Publiczne okazywanie że się nie oglądało Pulp Fiction jest porównywalne z przyznaniem się do sikania na siedząco!
Bambo prośba - na jutubie jest wrzucony cały PF w zajebistej wersji z lektorem, zadanie na dzisiejszy wieczór - oglądnij.

ssiwy

2012-07-20, 21:52
@up

ch*je przez "ch"



Poj***ło was wszystkich? Nie macie się juz o co kłócić?

S.O.A.D.

2012-07-20, 21:53
@Sythriel @McMenel

fan Tarantino opowie wam małą bajeczkę: Marvin, k***a, był po ich stronie! Była to wtyczka Marsellus'a Wallace'a u Brett'a (koleś z którym współpracował, a ten chciał go oszukać). Strzał w głowę Marvina był zwykłym wypadkiem po akcji w mieszkaniu. God dammit...

mario7778

2012-07-20, 21:56
to sa k***a filmy!!!!
jakby zrobili jak na obrazkach to by nie bylo j***nego filmu!!!
na cos co trwa 10 minut raczej nikt do kina nie pojdzie!!!

contracts

2012-07-20, 22:07
a to wszystko z joemonster

bugmenot789

2012-07-20, 22:17
Joemonster tylko przetłumaczył. Pomysł jest z reddita albo z collegehumor...

skandal89

2012-07-20, 23:06
@contracts i ch*j z tego skąd to jest, ja nie wchodzie np na żadne pie**olone kwejki i joe, tam też sie znajdą jakieś ciekawostki i fajnie, że ktoś to wylawia z tego gówna.

nanab

2012-07-20, 23:18
1. A słyszałeś o czymś takim jak artyleria przeciwlotnicza?

kuzioraa3

2012-07-21, 00:04
Chcecie sie klocic o tym ze "co by bylo gdyby" jak i tak kazdy wie najlepiej, co wy nie macie dziewczyn ...
zreszta kogo ja oszukuje? :-(

Se...........ki

2012-07-21, 00:32
Przecież Gandalfa gra Żyd, pewnie miał w tym jakiś interes, że wlekli się przez te wszystkie krainy.

Sythriel

2012-07-21, 01:35
@thewhitestar. oglądałem PF, jak każdy szanujący się człowiek i to bez lektora :D . a moja wypowiedź tyczyła się nie występującego w filmie "czekaj zabezpieczę gnata bo Jules wiezie nas po wybojach"

Informowanie kogoś kogo chcesz zastraszyć celując w niego bronią o fakcie, że musisz ją zabezpieczyć po to, żeby przypadkiem go nie postrzelić jest BEZ SENSU.
Samo PF też nie ma większego sensu ale o to chodziło i przez to jest genialne. Wracając autor co by było gdyby zrobił coś bez sensu.

Naucz się czytać ze zrozumieniem

@Bongman. Orły pokonały bestie gdyż po zniszczeniu pierścienia armie mordoru wraz z bestiami się rozpierzchły itd.

skandal89

2012-07-21, 14:36
k***a przypomina mi ten temat kłutnie ze sprzedawców 2 odnośnie wladcy pierścieni.

Pionier

2012-07-21, 17:15
@up
Dokładnie o tym samym pomyślałem, proszę o to ten fragment: