18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CNN, Goldman Sachs i syjonistyczny Matrix władzy

Hauer88 • 2013-02-09, 09:43
Tak, tak to znów ten antysemita z ku klux klanu :-)


razoreus

2013-02-09, 19:26
A ja jestem wolnym masonem i mam w to wszystko wyj***ne .

Plecionkarz

2013-02-09, 20:21
Po co on farbuje włosy na ten pedalski rudy kolor. Brode za to zostawia białą i jeszcze bardziej idiotycznie wygląda.

Liściec

2013-02-09, 22:02
@ Zero_Cool_

Rozczaruje cie... lubi arabów i to nawet bardzo.


Pitbull91

2013-02-09, 22:41
Gazosceptycy w hameryce i na bliskim wschodzie oraz ciapaci w europie i na bliskim wschodzie. Zaczynamy bombardowanie bliskiego wschodu Cyklonem B wymieszanym z krwią świni oraz czymś niekoszernym dla pewności. Bliski wschód załatwiony. Co z resztą zrobić nie wiem, ale ich też do piachu.

pi...........ka

2013-02-09, 23:29
beka z was bo zwykłym bogaczom przypisujecie nadludzkie zdolnosci panowania nad umysłami i maniupalcji swiatem ;)
sprawa jest prosta :)
masz kase , chcesz cos uzyskac, przekupujesz paru ludzi( bo kazdy ma swoja cene) i to otrzymujesz.
ale znajda sie zj.eby które zaczna gadac ze to sekta!!! lol ludzie zwykłe wałeczki :P

teraz przykład dla retardów:

przychodzi do ciebie wafel malolacik co chce trawe, idziesz mu zalatwic i odbijasz sobie lufe, dajesz mu a on potem chodzi i mowi ze kazdy w miescie go na wała robi ze to spisek ze to iluminaci z rząd nimi włada zeby normalni ludize mieli mniej trawy i zeby nie wpadali na zajebiste pomysly zeby latwiej bylo manipulowac

anonymousm

2013-02-09, 23:47
pie**oli jak poparzony napalmem. Nikt nie nazywał Palestyńczyków terrorystami. Terrorystami nazywano palestyńskich terrorystów. Tych, co szkolili dzieci do samobójczych zamachów, tych, co sami się wysadzali w powietrze, i tych, którzy w Monachium 40 lat temu zabijali niewinnych sportowców tylko dlatego, że reprezentowali Izrael.

mis_kudlacz

2013-02-10, 00:30
David Duke to człowiek jaszczur na usługach Imperium Reptilian. Wy wszyscy się mylicie.

Kine

2013-02-10, 01:15
anonymousm napisał/a:

pie**oli jak poparzony napalmem. Nikt nie nazywał Palestyńczyków terrorystami. Terrorystami nazywano palestyńskich terrorystów. Tych, co szkolili dzieci do samobójczych zamachów, tych, co sami się wysadzali w powietrze, i tych, którzy w Monachium 40 lat temu zabijali niewinnych sportowców tylko dlatego, że reprezentowali Izrael.



ZIO!

Lucian201

2013-02-10, 01:36
dobrze gada dać mu piwo

Pater patriae

2013-02-10, 12:32
Dla mnie ten człowiek się pogrążył, jak w jakimś tam wywiadzie powoływał się na Irvinga. Jeżeli ktoś takie osoby uważa za wiarygodne, czy nawet za jakieś autorytety, to nie uwierzę mu w żadnej innej sprawie.

mr W

2013-02-10, 18:58
Trzeba mieć nieźle wyprany mózg, żeby się nie zgodzić przynajmniej w 60% z tym o czym on mówił. Zacznijcie w końcu myśleć sami bo wyśmiewanie teorii spiskowych czy jakichś tajemnych układów ma właśnie na celu powstrzymanie was od tego. Jednak lepiej mieć wyj***ne i z wszystkiego robić polewkę.