18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

C'mon cop...

~DMT • 2019-05-01, 09:59
U can't do this... :mrgreen:



Halman

2019-05-01, 10:05
hipis myślał że jest bezkarny i nie pomyślał że gruby prócz sadła ma argumenty w ręku na lewusów

mianas

2019-05-01, 10:18
Padł jak śmieszek na asfalta...

bodzionek

2019-05-01, 10:18
Mi się właśnie zajebiście podoba nastawienie kolesia. W przeciwieństwie do większości Dindu nie reaguje agresją i ucieczką, tak ucieka kawałek, ale po tej zawrotce widać, że nie chce sp***olić a raczej odroczyć chwilę to co ma się stać. Takie nastawienie "Nie no stary, nie możesz mi tego zrobić". Nie wiem o co mogło tutaj chodzić, ale obstawiam, że pan policjant był nadgorliwym ch*jem.

Tafariel

2019-05-01, 11:29
Zajebiście go wyprostował :krejzi:

Janusz_k

2019-05-01, 11:37
Ale zarył mordą, piękne :)

McQurwa

2019-05-01, 12:10
Lądowanie na facjatę z telemarkiem

~Velture

2019-05-01, 12:34
bodzionek napisał/a:

Mi się właśnie zajebiście podoba nastawienie kolesia. W przeciwieństwie do większości Dindu nie reaguje agresją i ucieczką, tak ucieka kawałek, ale po tej zawrotce widać, że nie chce sp***olić a raczej odroczyć chwilę to co ma się stać. Takie nastawienie "Nie no stary, nie możesz mi tego zrobić". Nie wiem o co mogło tutaj chodzić, ale obstawiam, że pan policjant był nadgorliwym ch*jem.



Właśnie opisałeś reakcję małego dziecka któremu mamusia próbuje zabrać zabawkę za złe zachowanie.

Shaint

2019-05-01, 15:52
Czarnego by już strzelili.

t0ffik1

2019-05-01, 23:00
HAL9000/2 napisał/a:

hipis myślał że jest bezkarny i nie pomyślał że gruby prócz sadła ma argumenty w ręku na lewusów



Zdecyduj sie hipis czy lewus bo jedno od drugiego dzielą światy (tak jak Ciebie od wiedzy)...
Tak dla uzmysłowienia Ci, to w śród pisowych marszałków znajdziesz ludzi którzy chwalą się byciem jednymi z pierwszych hipisów.

Halman

2019-05-02, 07:44
t0ffik1 napisał/a:


Tak dla uzmysłowienia Ci, to w śród pisowych marszałków znajdziesz ludzi którzy chwalą się byciem jednymi z pierwszych hipisów.



doinformuj się dogłębnie zanim zaczniesz siać głupoty... ruch hipisowski ma w ch*j więcej wspólnego z ideologią komunizmu niż możesz sadzić.. tak do uzmysłowienia; chyba gdzieś ci się obiło o uszy np o komunach hipisowskich gdzie wszystko było wspólne? lokum, żarcie, narkotyki, dupa i dzieci.... ?