18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Clopping MOV

Taboretto • 2012-11-26, 21:42
Filmik autorstwa SpeedoSausage autora wielu porytych animacji.



Filmik dedykuję bronies jeśli takowi tutaj są :amused:

GrubyPsychol

2012-11-28, 07:36
A spoko >.< Generalnie mam wywalone na takie filmy...ale czasami to wk***ia. :idzwch*j:

Złowroga Pralka !

2012-11-28, 20:11
PsycholPL napisał/a:

ch*jowe.Sam pomyliłeś Sadola z kwejkiem. Za temat karny ku*as.Nie wiem czy masz coś do My Little Pony FiM i bronies i tak na prawdę to mam na to szczerze wyj***ne.Więc teraz pakuj manatki i idź sobie.


PS : Jak masz się wpie**alać w tematy i pisać głupoty ty won :)



pewnie wyglądasz identycznie jak gość który wystepuje od 20 sekundy :D

xts

2012-11-29, 11:09
[quote="PsycholPL"]ch*jowe.Sam pomyliłeś Sadola z kwejkiem. Za temat karny ku*as.Nie wiem czy masz coś do My Little Pony FiM i bronies i tak na prawdę to mam na to szczerze wyj***ne.Więc teraz pakuj manatki i idź sobie.


PS : Jak masz się wpie**alać w tematy i pisać głupoty ty won :) [/quote


'Serial przeznaczony został dla małych dziewczynek, zyskał także duże grono fanów w wieku nastoletnim i studenckim, głównie płci mę'skiej, tzw. bronies[a], jak również żeńskiej – pegasisters[b].


lololo

GrubyPsychol

2012-11-30, 21:13
Ekhem..chodzi mi o to że jestem na tyle duży iż mogę oglądać to co chcę.MLP oglądam tylko dlatego że mogę uciec od tej j***nej szarej rzeczywistości..Tle mam na ten temat do powiedzenia :)

Złowroga Pralka !

2012-12-01, 08:36
PsycholPL napisał/a:

Ekhem..chodzi mi o to że jestem na tyle duży iż mogę oglądać to co chcę.MLP oglądam tylko dlatego że mogę uciec od tej j***nej szarej rzeczywistości..Tle mam na ten temat do powiedzenia :)



ja pie**ole oglądaj ambitniejsze rzeczy niż kuce. Po za tym kuce śmierdzą :/

GrubyPsychol

2012-12-01, 12:24
Mmh..napewno są lepsze od narkotyków...MLP to narkotyk :3 Nie śmierdzą to jedna z lepszych i bardziej normalnych bajek...Derpy derpy doo...

Leginek

2012-12-01, 12:49
PsycholPL napisał/a:

ch*jowe.Sam pomyliłeś Sadola z kwejkiem. Za temat karny ku*as.Nie wiem czy masz coś do My Little Pony FiM i bronies i tak na prawdę to mam na to szczerze wyj***ne.Więc teraz pakuj manatki i idź sobie.


PS : Jak masz się wpie**alać w tematy i pisać głupoty ty won :)



Ktoś tu przezywa niezły ból dupy :) Żyjemy w "wolnym" kraju gdzie każdy ma prawo mieć swoje zdanie i publikować takie materiały jakie mu się podoba.I SADOL jest miejscem na takie wstawki ! Materiał idealnie odzwierciedla ideologie portalu a ty po prostu zostałeś urażony bo mimo swojego wieku nadal lubisz kreskówkę/zabawki? dla dzieci :<