18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Clip SpectraSoul

Naranha • 2013-02-12, 04:20
Nie jestem specjalistą od video, aczkolwiek wydaje mi się, że materiał całkiem fajnie nakręcony i poskładany.
W 00:45 wjeżdżają zwierzęta, namawiam do cierpliwości.




Oczywiście muzyka nie podpasuje większości true brudasom wyznającym wiarę w jedynego boga którym jest gitara.

Polecam w HD

fejzez

2013-02-13, 00:31
za drum&bass zawsze piwko
impreza bez wizuala jest ch*ja warta !!

Ws...........ou

2013-02-13, 01:27
Jest dnb, jest piwo ;-)

Naranha

2013-02-13, 03:50
szurbinho7 napisał/a:

Wrzucajacy to jakis zjeb genetyczny, k***o brzydka co masz do tych jak to powiedziales "brudasow" ktorzy lubia slulchac takiej muzyki? Bo co bo jest grana tylko przez tych ktorych bardzo interesuje muzyka i ktorzy chca jej sluchac i ja tworzyc? Nie mam nic osobiscie do dj-ow bo to tez tworzenie muzyki, tak samo jak kazdy inny styl. Nie czepiaj sie k***a kogos ktos slucha czegos innego niz Ty. Najlepiej zaladuj sie z rodzina na taczke i zjedz z gorki tepy kutafonie. Dziekuje za uwage.



Sam jesteś brzydki, a DJ nie robi muzyki tylko ją odtwarza robiąc przy tym różne dziwne rzeczy których nie ogarniesz, skoro nawet nie wiesz do czego służy Alt jełopie :D

Ja nikogo nie obrażałem, ostrzegłem jedynie osoby ograniczone muzycznie tylko do gitary, że nie będą zachwycone ową kompozycją.

burex666

2013-02-13, 18:54
całkiem spoko tyle,że muzyka ch*jowa, brakuje mi tu gitary, za to piwa nie będzie