18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Climb to ...

BueR_MadasS • 2009-07-17, 22:14
Idzie sobie koleś dróżką w lesie i nagle przy wielkim drzewie zobaczył kartkę z napisem: "Climb to success". Pomyślał sobie Czemu nie?
Wspiął się na pierwszą gałąź a tam leży goła panienka i mówi do niego Chodź!! Rzecz jasna - powtarzac nie trzeba Facet zrobił swoje ale już po wszystkim zobaczył na gałęzi kartkę z napisem "Climb to success". Hmm.. Pomyślał.. Czemu nie? Wspiął się na drugą gałąź a tam dwie panienki goluteńkie i krzyczą do niego Chodź!! Facet uradowany ... zaspokoił 2 laski. Juz po wszystkim zobaczył kartkę z napisem "Climb to success" Hmm.. Pomyślał sobie teraz pewnie bedą trzy... i szczęśliwy zaczął wspinać się na trzecią gałąź. Jak juz sie na nia wdrapal patrzy a tam duży goły murzyn z wieeelkim przyrodzeniem i mówi do kolesia:
- Hi. I'm Ces....



PS jeden z 3 moich ulubionych :mrgreen: i jakby co to 'climb' - wspinać się

Kyuubi

2009-07-17, 22:47
mnie ten kawał wogóle nie śmieszy...

Oski_m

2009-07-17, 23:06
A nie powinno być Climb to suckcess?

BueR_MadasS

2009-07-17, 23:18
Kyuubi
i nikt Ci nie ma tego za zle ale... moze.... nie zrozumiales go!
przypomni sobie ten kawal przed snem i jak juz Twoje powieki polegna w walce z dnia zmeczniem to bedziesz 'ssal' z czerepu marzen sennych i uda Ci sie wraz z tym wielkim murzynskim przyrodzeniem osiagnac sukCes


Oski_m
moze i powinno ale wole tak jak jest bo to bardziej chodzi o slowo mowione niz pisane a po drugie nie trzeba wszystkiego czytac doslownie a po trzecie to wole 'czytajacego' zaskoczyc koncem jeszcze bardziej

MaxKing

2009-07-18, 00:07
Myślę że ten dowcip brzmi lepiej jak się go ustnie opowiada.

Ustnie... heh...

Tak czy inaczej mi się nie spodobał bo był strasznie... głupi. Wyobraź sobie że stoisz pod drzewem i nie widzisz 3 gołych lasek i niedźwiedzia na nim... Albo dymanie dwóch panienek na gałęzi drzewa...

BueR_MadasS

2009-07-18, 00:49
aexalven
rozsmieszyles mnie :-P

MaxKing
no rece mi opadaja czytajac Twoj koment o glupocie tego kawalu hmm nie bede sie 'produkowal' pozwol ze wyrecza mnie prawie normalni koledzy z YT moze oni Ci pomoga

:-)

PS zaczynam Was lubic forumowicze a pomyslec ze chcialem zrezygnowac z tego forum

.:...........:.

2009-07-18, 00:53
BueR_MadasS napisał/a:

chcialem zrezygnowac z tego forum



No co Ty?

Rh...........ox

2009-07-18, 08:33
MaxKing napisał/a:

Myślę że ten dowcip brzmi lepiej jak się go ustnie opowiada.

Ustnie... heh...

Tak czy inaczej mi się nie spodobał bo był strasznie... głupi. Wyobraź sobie że stoisz pod drzewem i nie widzisz 3 gołych lasek i niedźwiedzia na nim... Albo dymanie dwóch panienek na gałęzi drzewa...



To jest dowcip... gdybyś się zastanawiał nad logicznym sensem każdego dowcipu to mało rzeczy by Cię śmieszyło... a jednak gadające zwierzęta, plemniki, meble i całe mnóstwo innych rzeczy które w rzeczywistości nigdy się nie zdarzą, a śmieszą do łez. Zastanów się nim coś napiszesz... no chyba że masz zj***ne poczucie humoru i bawi Cię tylko hard :samoboj: