18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cliff Burton

Szoqn • 2012-09-28, 00:39
A, bo rocznica śmierci Cliffa i nic nie było. Administracja pewnie spuści do klopa ;)
Gwoli ścisłości, Cliff Burton, basista, członek Metallici. Miał 24 lata i już za życia uznawany był za najlepszego gitarzystę basowego.

Scena z komiksu Metallici:


Burton i jego morderca


Tatuaż Burtona:


On w całej okazałości:


A to, jak grał:



A dla sadystów: Cliff zginął w wypadku samochodowym, bus zespołu zjechał z drogi i przekoziołkował, Cliffa wyrzuciło poza pojazd, a następnie przygniotło. Członkowie zespołu podnieśli pojazd by wydostać Burtona, ale chwilę potem nie wytrzymali ciężaru i znowu opuścili go na niego. Zmarł na miejscu w wyniku zmiażdżenia klatki piersiowej. Warto dodać, że podczas wypadku spał na miejscu Kirka Hammeta, które wygrał z nim w karty. Kiedy Cliff grał Metallica była Metallicą [pomijając świetny Black Album i kilka wyrywkowych kawałków]. Jeśli przyjąć założenie, że przygniotła go stal, można powiedzieć, że żył dla metalu i zginął od metalu. \m/

Dzichader

2012-09-28, 01:51
A gdzie zdjęcie zwłok. I nie wiem czemu rozśmieszył mnie fragment o "...nie wytrzymali ciężaru..."

V.A.L.A.K

2012-09-28, 01:52
Cytat:

Członkowie zespołu podnieśli pojazd by wydostać Burtona, ale chwilę potem nie wytrzymali ciężaru i znowu opuścili go na niego. Zmarł na miejscu w wyniku zmiażdżenia klatki piersiowej.



Zaczynam lubić ten zespół :krejzi:

Szoqn

2012-09-28, 02:11
Dzichader napisał/a:

A gdzie zdjęcie zwłok. I nie wiem czemu rozśmieszył mnie fragment o "...nie wytrzymali ciężaru..."



W zasadzie używali podnośnika i cała ekipa też o własnych siłach podnosiła busa, ale zaraz po podniesieniu go ześliznął się i z powrotem opadł na Cliffa. No pisałem, że to dosyć sadystyczne.

Dimitrij

2012-09-28, 05:03
Metallica to gówno dla gimbazjum, Hail death, black i doom \M/ !

HairyOne

2012-09-28, 08:26
Paradoksem w tym wszystkim jest to, że on, jako jedyny wtedy członek Metallici, nie pił ani nie ćpał tylko był normalnym facetem kochającym grę

wolfik990

2012-09-28, 08:37
Aaaa metalica ?
Metalica - Brud
Brud - Brudne, tłuste, sklejone włosy.

Jai

2012-09-28, 08:50
@UP
Data urodzenia: 18 Lis 1991

Masz 21 lat.
Powiedz mi, jak bardzo sp***olonym mentalnie trzeba być, żeby w wieku 21 lat pie**olić takie głupoty?

.:...........:.

2012-09-28, 08:56
Jai, w listopadzie dopiero. I to w drugiej połowie.

Stanikslask

2012-09-28, 09:03
Szacunek za pamięć i treściwy temat! Piwo leci!

MorbidGod

2012-09-28, 09:09
Zła administracja wrzuci do kosa news o jakimś tam brudasie. Szok i niedowierzanie, tru thrasherzy zaczną srogo ujadać. :(

Jai

2012-09-28, 09:20
.:. napisał/a:

Jai, w listopadzie dopiero. I to w drugiej połowie.



Aaa no prawda. To go usprawiedliwia. Za miesiąc już skończy 21 i przestanie być zj***nym mentalnym gimbusem z kompleksem rapera.

DarthV

2012-09-28, 09:33
Dimitrij napisał/a:

Metallica to gówno dla gimbazjum, Hail death, black i doom \M/ !


Powiem jedno:
:idzwch*j:

davemet

2012-09-28, 10:05
Gwoli ścisłości Cliff zamienił się na łóżka z Jamesem. Piwko za legendę metalu:)