18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozojeb

2013-09-27, 00:02
Znowu te angolskie zmuleńce?

Wymietek

2013-09-27, 00:06
Wez Ty sie pie**olnij glowa w czolo

Kozojeb

2013-09-27, 00:13
@Wymietek
A Ty siebie worem starej.

Salamanca

2013-09-27, 00:40
@helmanss
Idź spać bo już późno jutro rano do gimnazjum wstajesz

TomekF06

2013-09-27, 08:52
nie kumam co wy chcecie od gimnazjalistow???

PS. pozdrawiam wszystkie gimnazjalistki :)

Pizkes

2013-09-27, 10:28
Uwielbiam Top Gear. Nie widziałem jeszcze bardziej naturalnych i wyluzowanych prezenterów. Oni tam są po prostu sobą i widać, że świetnie się dogadują. Pomyślcie, który innych show dopuścił by wystąpienie w rozciągniętej, spranej koszuli, w ch*jowej marynarce i żółtymi zębami? Dzisiaj zatrudniana jest armia stylistów i innych pedałów, którzy mówią prezenterom nawet jakie gacie mają włożyć. A w Top Gear mają na to wszystko wyj***ne i to jest piękne. Najbardziej lubię, kiedy wybierają się w jakąś trasę, bo wtedy najlepiej widać to, o czym piszę.

J

De...........12

2013-09-27, 12:19
@up Pierwszy raz się z kimś zgadzam na sadisticu.Piwko za TOP GEAR!!!

pondito

2013-09-27, 12:28
Co nie zmienia faktu, że ostatnie sezony to po części takie odgrzewane kotlety niestety...

jogus48

2013-09-27, 12:43
k*** żebym tylko do konca rozumiał o czym oni mówią :D

LiquidKaczor

2013-09-27, 12:48
@up, można włączyć napisy

Dranzes

2013-09-27, 12:49
Pizkes napisał/a:

Uwielbiam Top Gear. Nie widziałem jeszcze bardziej naturalnych i wyluzowanych prezenterów. Oni tam są po prostu sobą i widać, że świetnie się dogadują. Pomyślcie, który innych show dopuścił by wystąpienie w rozciągniętej, spranej koszuli, w ch*jowej marynarce i żółtymi zębami? Dzisiaj zatrudniana jest armia stylistów i innych pedałów, którzy mówią prezenterom nawet jakie gacie mają włożyć. A w Top Gear mają na to wszystko wyj***ne i to jest piękne. Najbardziej lubię, kiedy wybierają się w jakąś trasę, bo wtedy najlepiej widać to, o czym piszę.

J



no i

MrZet

2013-09-27, 13:11
Pizkes napisał/a:

Uwielbiam Top Gear. Nie widziałem jeszcze bardziej naturalnych i wyluzowanych prezenterów. Oni tam są po prostu sobą i widać, że świetnie się dogadują. Pomyślcie, który innych show dopuścił by wystąpienie w rozciągniętej, spranej koszuli, w ch*jowej marynarce i żółtymi zębami? Dzisiaj zatrudniana jest armia stylistów i innych pedałów, którzy mówią prezenterom nawet jakie gacie mają włożyć. A w Top Gear mają na to wszystko wyj***ne i to jest piękne. Najbardziej lubię, kiedy wybierają się w jakąś trasę, bo wtedy najlepiej widać to, o czym piszę.



Dranzes napisał/a:



no i



No i jest to najpopularniejszy program telewizyjny na świecie. Wynika, że tego właśnie chcą normalni ludzie.
Nie sorry, normalni faceci, bo to oni stanowią większość tej widowni.