18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CJ Fletcher

Ezoteryk • 2013-08-12, 15:49
Przestań hejtowac zacznij trenować



konradssc

2013-08-12, 17:00
No, ale jak to ruszyć dupe? Przecież nie da sie w tym kraju. Nie mam na to czasu bo ciężko pracuje. Nie mam na to czasu bo mam dziewczyne. Nie mam na to pieniędzy bo życie jest drogie. Nie mam na to czasu bo mam znajomych. Nie mam do tego warunków bo mieszkam daleko od siłowni, etc. Dobra a naprawde to jest tak: Nie mam na to czasu bo po robocie wole wyjść na piwo, albo pierdzieć w fotel przed telewizorem. Nie mam na to czasu, bo mam kobiete, która jest na tyle zafascynowana swoimi potrzebami, że ja się nie licze i dobrze mi z tym, bo daje mi dupy, a to jedyne czego oczekuje od życia. Nie mam na to pieniędzy, bo wole je wydać na impreze, albo na zachcianki mojej kobiety. Nie mam do tego warunków bo nie chce mi się iść na siłownie. Nie hejtuje, żadnego stylu życia, ale wszystkiego mieć nie można. Po prostu Ty j***ny gnoju, któremu nie chce sie ruszyć dupska i woli robić sobie wymówki, przestań pie**olić, że czegoś sie nie da. Ty poprostu wybrałeś ten styl życia. Tylko prosze przestań pie**olić, że Ty nie dajesz rady, gdy ktoś obok poświęca swój wolny czas i to robi.

Crossblade

2013-08-12, 17:24
@up
Ktoś Ci Stary zmarł czy jak ? Wyloozoj, napij się albo skręć loolka, albo ciesz się, że Ci Twoja daje dupy i idź puknij, bo po 9latach małżenstwa będziesz r*chal raz na miesiąc i będziesz zapie***ć na siłownie jak ja ;)

erniii

2013-08-12, 18:07
Crossblade napisał/a:

po 9latach małżenstwa będziesz r*chal raz na miesiąc i będziesz zapie***ć na siłownie jak ja ;)



Przynajmniej nie trzeba się tłumaczyć jak się jest na bombie

Raikiri73

2013-08-12, 18:59
Crossblade,

Jesteś żonaty 9lat? Czyli ożeniłeś się w wieku 17? : D
Ahh te internetowe śluby :D

JH...........DS

2013-08-13, 21:18
przecież trenuję hejtowanie o ch*j ci chodzi :D

T-Will

2013-08-13, 21:27
CT a nie CJ

IwanMT

2013-08-13, 21:32
cT Fletcher kolego.

mrn1

2013-08-13, 21:35
na ch*j mu ta czapka na siłowni? jak żyję, nie widziałem nikogo na siłowni w zimowej czapce. co z tego, że nie chodzę na siłownię.. na pewno tam nikogo takiego nigdy nie było. nie będzie mi osioł w zimowej czapce mówił jak mam żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janekl125

2013-08-13, 21:43
@up
Popatrz na siebie, a później na tego 'osła' w czapce
Kto spędził na siłowni więcej czasu?
Jak dla mnie niech zapie**ala nawet w gaciach i kurtce, jeśli mu wygodnie

Ra...........py

2013-08-13, 22:23
Trochę ma rację, najwięcej sapią Ci co byli raz na siłce i wielce to z nich kulturyści

contowsky

2013-08-13, 22:40
uwielbiam go, dobrze gada. Piwo dla niego, nie dla Ciebie :D

merh

2013-08-13, 22:53
to teraz ja mam wrzucic film na ktorym karmię rybki (dla przykładu) i mowić każdemu,ze jak sie chce,to można i nie ma żadnych wymowek typu :zona, praca, brak czasu...
h*j mnie obchodzi jakiś typ z siłowni. On napie**ala na klate,ja zapie**alam w garazu i naprawiam Polskie motocykle (po pracy). Jego zycie-jego styl. Ja mam swoj,ty miej swój.