18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cipka swędzi ...

~McSadol • 2024-01-01, 19:18
baba bez bolca .... :-P


KrwawyEric

2024-01-01, 19:43
Nieźle poj***na latynoska, ale chyba każdy sadol skrycie marzy o zatopieniu swojego polskiego bolca w takiej chiquicie

BundyR

2024-01-01, 20:02
KrwawyEric napisał/a:

Nieźle poj***na latynoska, ale chyba każdy sadol skrycie marzy o zatopieniu swojego polskiego bolca w takiej chiquicie



Chyba Ty, Twój polski bolec nadaje się do polskich Karyn, a że tego nie masz to marzysz o brudaskach

psotny_fiutek

2024-01-01, 20:11
KrwawyEric napisał/a:

Nieźle poj***na latynoska, ale chyba każdy sadol skrycie marzy o zatopieniu swojego polskiego bolca w takiej chiquicie



Zważywszy że w tych Brazyliach, Wenezuelach, Ekwadorach ilość przypadków HIV i AIDS jest na podobnym w ch*j wysokim poziomie co w Somali Europy - Ukrainie i podobnym jak w Burkina Faso Azji - Rosji to nie, k***a nie !!!!

torturant

2024-01-01, 21:43
Takityptentamten napisał/a:

j***na k***a jak kazda kobieta



Nie każdy miał taką matkę jak ty, przegrywie,

kubol

2024-01-01, 21:54
Cotygodniowy zlot idiotów??

M883

2024-01-01, 22:17
KrwawyEric napisał/a:

Nieźle poj***na latynoska, ale chyba każdy sadol skrycie marzy o zatopieniu swojego polskiego bolca w takiej chiquicie



Nie.

smc

2024-01-01, 23:17
Galeria Mokotów. Nie byłem tam wtedy, ale kolega mi opowiadał.

Caanonierka

2024-01-01, 23:20
Aktualnie zastosowanie kary dla wszelkich uczestników bójek-we wszelkich krajach świata-zastosowanie kary natychmiastowej deportacji wprost do okopów na froncie wojny na ukrainie,z przydziałem pełnego umundurowania-z jedyną "uprzejmością":ukarany miałby wybór,po której stronie chce walczyć-i jużNatychmiastowa dostawa świeżego mięska wprost do okopów!Zaręczam,że "bitność"tanich,wątłych ogierów by się skończyła! :-)

Egzekutorka

2024-01-02, 02:15
Opis nietrafiony. Chyba, że Tobie kobieta okazuje ochotę na seks agresją i zachowaniem będącym biletem do psychiatryka :roll:

Janko

2024-01-02, 04:39
Co one się nachlały lub naćpały wie kto co to było

AlbertoNihilo

2024-01-02, 04:45
Caanonierka napisał/a:

Aktualnie zastosowanie kary dla wszelkich uczestników bójek-we wszelkich krajach świata-zastosowanie kary natychmiastowej deportacji wprost do okopów na froncie wojny na ukrainie,z przydziałem pełnego umundurowania-z jedyną "uprzejmością":ukarany miałby wybór,po której stronie chce walczyć-i jużNatychmiastowa dostawa świeżego mięska wprost do okopów!Zaręczam,że "bitność"tanich,wątłych ogierów by się skończyła!



O czym ty pie**olisz?

bogujawleński

2024-01-02, 07:45
ja chce taki parking dla swojego ....500pln za miesiąc...