18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cios Prezesa - Zobacz, co TV bała się wyemitować.

jannowak9991 • 2012-02-14, 13:17
Reportaż Ryszarda Szołtysika o sytuacji z Sądu Rejonowego w Warszawie po rozprawie Grzegorz Braun kontra Lecha Wałęsa. Piotr Gulczyński (prezes Instytutu im. Lecha Wałęsy) uderza reportera na sali sądowej - policja nie reaguje nie widząc w całej sytuacji nic nieodpowiedniego. Incydent miał miejsce w 2008 roku.

Wyrok "niezawisłego" sądu RP (2011-12-06)
Okazuje się, że to uderzony reporter zapłacić ma 2400 zł Gulczyńskiemu tytułem zwrotu kosztów sądowych. Sędzia Danuta Kowalik stwierdziła, iż cios został zadany przez Gulczyńskiego nieumyślnie. Nieumyślność sąd oparł na stwierdzeniu, iż pozwany i powód nie znali się wcześniej. W interpretacji sądu uderzenie reportera to „ruch odsunięcia kamery”. W uznaniu, że Gulczyński dopuścił się pewnego rodzaju „niechlujstwa”, sąd nakazał mu napisanie listu do Szołtysika, w którym ma go przeprosić. Sąd oddalił też zadośćuczynienie finansowe, którego domagał się dziennikarz.

ra...........87

2012-02-14, 13:27
A teraz prosimy o głos obrońców policji, powiedzcie jak bardzo lubicie być dymani w dupe

CrazyEdek

2012-02-14, 13:31
E tam zwykłe wykroczenie, a pieski nie zareagowały bo nie były głodne, wielkie mi tam halo...

dawid131

2012-02-14, 13:53
Ale po jaki ch*j wrzucasz to na sadistica ? Precz z polityka

McMenel

2012-02-14, 13:56
Hehehe najlepsze to " a kto dał pani pozwolenie na nagrywanie". Jeżeli znajdujemy się w budynku publicznym i można filmować wszystko jeżeli nie jest to zakazane przez sąd. A potem dziwią się że nikt nie szanuje władzy i policji... Szacunek należy się tym którzy na niego zasłużyli.

Ba...........ro

2012-02-14, 14:05
Haha jaka k***a śmieszna prowokacja;) Rafal0487 nikogo nie interesują Twoje płytkie poglądy jp i jak to cie policja r*cha w dupę. Nienawiść do policji tak zostałeś wychowany, nie? :amused:

A film to marna prowokacja. Jak usłyszałem jak to dziadek z rozciętą warga wylądował na ostrym dyżurze to sie chciałem obesrać ze śmiechu. Za takie śmieszne wykroczenie tez bym nie dał kary. ku*as mógł kamerować z boku a stał centralnie przed idącym (niezależnie co to za sk***iel i co zrobił, jakim jest ch*jem). Jakbym był wk***iony to tęż by mnie zdenerwował kolejny reporterzyna z dupy, który na siłe szuka skandalu i tak zrobił - znalazł. Tylko bez k***a przesady.

I coś tu jest nie w porządku. Niby media są ch*jowe (takie są głosy w społeczeństwie - najwięcej was gimbusów internetowych tak krzyczy), kłamią, przekręcają. Ale jak uda im się juz dokonać prowokacji, to nagle taki podrzędny pismak dziadyga robi się k***a bohaterem i jak to nie jest skrzywdzony a policja nie reaguje ?!

Na miejscu policjanta bym całą tą rozdarta zgraję wyj***ł w kajdankach na dołek, żeby ochłonęli. Policjanci wykonywali swoje czynności służbowe, czyli byli konwojentami. I na to strasznie skrzywdzony pismak wyskakuje, że mu warge rozcięli i trzeba sprawce zatrzymać heheheh No k***a ludzkie pojęcie przechodzi. Ma nagranie, niech dziad i głupie dupy idą na posterunek i złożą zawiadomienie o wykroczeniu a nie zawracają dupę ludziom swoimi prowokacjami.

Media powinny być w ogóle wyj***ne z sądów. Sieją tylko niepotrzebny ferment, a sprawa w sądzie to często ogromny stres i nerwy. Jakbym ja miał sprawę w sądzie, która jest stresująca, i jakby mi jakiś ku*as macha przed oczami kamerą, to też chętnie bym mu ta kamere wepchnął do ust. Amen

Ba...........ro

2012-02-14, 14:11
Bożydar I Kozoglowy napisał/a:

Lewy, ale kamery muszą być na sali sądowej by nagrywać rozprawy z udziałem Sędziny Anny Wesołowskiej dla tvnu.



No właśnie. Musi być Anna Maria Wesołowska, żaby przygłupy jeden z drugim mogli potem się mądrzyć w internecie jak to oni sa obeznani w prawie i procedurach :amused:

EtaTau

2012-02-14, 14:16
@ Bambi
policja ma swoje praw, ale również obowiązki jeśli jest światkiem przestępstwa powinna zareagować oraz wylegitymować się jeśli tego się żąda. Nie ona ma stanowić co jest lekiem przewinieniem. Z drugiej strony pewnie bł się, że dostanie się jej z to odgórnie pewnie.

Ba...........ro

2012-02-14, 14:23
EtaTau i bardzo mi się podoba Twoja wypowiedź. Przynajmniej rzeczowa i masz swoje zdanie (normalne).

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że owy czyn nie jest przestępstwem a jedynie wykroczeniem. Mógł zareagować owszem, ale wątpię że wyszło by mu to na dobre. Należy postawić się na miejscu tego policjanta jako człowieka. Ma do wyboru zareagować (a zareagować by mógł tak, że by co najwyżej spisał osoby i wezwał na posterunek w celu złożenia zeznań- albo nie reagować. Sądzę, że jakby zareagował to by miał przepie**olone za niedopełnianie swoich obowiązków (konwojenta). I przecież to jest k***a bzdurna sprawa!!?! Wk***ia mnie to, że nie myśli się o policjancie jak o człowieku, który nie ma lekkiej roboty, a chciało by się, aby robił wszystko zarówno według procedur ale i też według widzi mi się jakiegoś lamusa z kamerą. Im jest łatwo robić człowiekowi awanturę bo polcjant w naszym społeczeństwie jest traktowany jak śmieć, i bardzo możliwe, że policjant będzie miał same problemy z tego.

Ale co to k***a ich pismaków i wszystkich jp obchodzi. Łatwo jest zniszczyć komuś życie poprzez takie ch*jowe prowokacje. Rozj***ła mu sie warga więc trzeba komus narobić tyle problemów, że przez długi okres ta osoba nie będzie mogła się ogarnąć.


TPaury

2012-02-14, 22:00
Cytat:

A teraz prosimy o głos obrońców policji, powiedzcie jak bardzo lubicie być dymani w dupe


Nie mniej niż ty.

Go...........nd

2012-02-14, 22:08
Wykroczenie nie wykroczenie ale jak by to zrobił jakiś mniej znaczący koleś albo młodociany to by go od razu zwinęli. Niech policja wszystkich równo traktuje to będzie ok.

szopenfeldziarz

2012-02-14, 22:43
@Godhand:
Tak jest - policja zawsze zwija wszystkich drechów, którzy klepną przechodnia po buzi albo kiboli, którzy popchną kolegę z innego sektora.

Nerd

2012-02-14, 22:51
Szczerze mówiąc, po ch*ja kamerował?

peersil

2012-02-14, 23:07
j***ne dziennikarzyny myślą że im wszystko wolno.
Gościu poprostu nie wyraził zgody na kamerowanie swojej facjaty w ten sposób :D