18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężkie życie cierpiarzy w afryce

~Velture • 2023-08-03, 17:39
Cytat:

Południowoafrykańska policja gatvol ma dość taksówek rażąco łamiących prawo na co dzień i wcierających to w strajki przeciwko legalnym rewizjom ich pojazdów.
Taksówkarze uważają, że są ponad prawem, większość z nich nie ma nawet prawa jazdy, jeździ pod wpływem alkoholu, nie przestrzega wszystkich przepisów ruchu drogowego...
Jednak kiedy zostaje im to wręczone, zachowują się jak mnisi, którymi są. Spalić gówno i spowodować chaos i zakłócić życie wszystkich.




Anal_Intruder_69

2023-08-04, 10:09
W Polsce też tak powinni robić. Cierpiarze to najgorsze gówno wśród kierowców osobówek. Nagminne gapienie się w telefon, wpie**alanie się na chama, wymuszanie pierwszeństwa, jechanie 20 kmph i blokowanie ruchu bo "oszczędza paliwo", ale jak znajdzie klienta to zapie**ala 130 w terenie zabudowanym. Jeżdżę samochodem po Warszawie oraz czasem po innych polskich miastach i nie ma dnia, żeby mnie jakiś cierp nie wk***ił.

Bul_od_bytu

2023-08-04, 16:34
Anal_Intruder_69 napisał/a:

W Polsce też tak powinni robić. Cierpiarze to najgorsze gówno wśród kierowców osobówek. Nagminne gapienie się w telefon, wpie**alanie się na chama, wymuszanie pierwszeństwa, jechanie 20 kmph i blokowanie ruchu bo "oszczędza paliwo", ale jak znajdzie klienta to zapie**ala 130 w terenie zabudowanym. Jeżdżę samochodem po Warszawie oraz czasem po innych polskich miastach i nie ma dnia, żeby mnie jakiś cierp nie wk***ił.



Amen