18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężki Umysł

sidsky • 2012-11-16, 13:24
Jak się człowiek nudzi w robocie, to daje upust swojej "kreatywności"...

Archeolog

2012-11-16, 16:57
Czy wy- zwolennicy spiskowych teorii dziejów przyjmujecie w ogóle do świadomości, że niektóre rzeczy dzieją się z przypadku? W każdym bądź razie wasz ból dupy w związku z tym tematem jest bezcenny. ;)

voath55

2012-11-16, 17:33
@Archeolog wiec w takim razie pie**olne cie twarz i to bedzie tez przypadek?

voidinfinity

2012-11-16, 17:41
Archeolog napisał/a:

Czy wy- zwolennicy spiskowych teorii dziejów przyjmujecie w ogóle do świadomości, że niektóre rzeczy dzieją się z przypadku? W każdym bądź razie wasz ból dupy w związku z tym tematem jest bezcenny. ;)



Taaaa. Należy tylko pamiętać, że spiski zawsze były są i będą, a telewizja kłamie ;)

Archeolog

2012-11-16, 17:43
voath55, zrobisz to celowo, więc przypadek to nie będzie. Proste? Proste.

Cytat:

Taaaa. Należy tylko pamiętać, że spiski zawsze były są i będą, a telewizja kłamie ;)



No oczywiście wszyscy kłamią. Jest to typowa retoryka zwolenników spiskowych teorii dziejów. Zrozumcie proszę, że nie macie monopolu na prawdę. Rzekomy zamach w Smoleńsku wrzucam do jednego worka z takimi rzeczami jak "chemtrails". Palcem po wodzie pisana nietrzymająca się logiki kupa. :kupa:

mjr

2012-11-16, 18:20
straatveger napisał/a:

Jeżeli chodzi o smoleńsk to może bomb nie było ale trzeba drążyć ten temat bo jest tam za dużo znaków zapytania...



ch*j ze znakami zapytania. Na pewno jest tam ropa i trzeba ją teraz ruskim sprytnie podpie**olić!

Q-BartNH

2012-11-16, 18:55
jakie szczęście że gimbusy nie mają prawa do głosowania, to sobie możecie wklejać żenujące zdjęcia z Kaczyńskim czy Macierewiczem do internetu

air_jordan_show

2012-11-16, 19:41
Kawagawa napisał/a:



Jak wiesz że masz sąsiada pedofila to nie zostawiasz drzwi wychodząc na noc do pracy gdy w domu śpi Twoje dziecko.



ja zostawiam drzwi jak wychodzę a ty je wyciągasz ?

Gl0BaL

2012-11-16, 20:13
Dlaczego wszystkie PiSowskie c**y wyzywają każdegokto śmieje się z Smoleńska od PO'wców?

sidsky

2012-11-16, 20:34
Bo im się wydaje, że Polska składa się z 10 mln wyborców...

jantrzaskalski

2012-11-16, 21:53
Jak ktoś ma beke z PISiorów to od razu jest wyzywany lub ma WYPRANY MÓZG.
Świetna logika, rozbraja mnie nienawiść Kaczora,dużo mówi ale nie o polityce.

Czajol3

2012-11-16, 22:00
PO rulezzz - PiSdy do piachuuuuuuu !

typhoon_2008

2012-11-17, 08:10
narzekajcie na tuska... pamietajcie "po złym panie przyjdzie gorszy" znajdzcie kogos bardziej godnego w tym burdelu od tuska by sprawowac urząd premiera. napewno nie kaczynski ktory swoja szanse juz mmial i pokazal na co go stac.

ka...........ma

2012-11-17, 13:21
straatveger napisał/a:

Ja pie**olę jacy wy jesteście wszyscy mądrzy, dobrze że wam ukochane PO za to oddanie jeszcze orderów ciemnego człowieka nie dało

Jeżeli chodzi o smoleńsk to może bomb nie było ale trzeba drążyć ten temat bo jest tam za dużo znaków zapytania... a zreszto po ch*j ja to piszę dla dzieci z gimnazjum co podniecają się palikotem



Ty pewnie tego nie pamiętasz bo szczyl byłeś i się tym nie interesowałeś. Nie pamiętasz tych codziennych konferencji partii rządzącej (PiS) tych wielkich wytropionych afer które okazywały się wielką ściemą, tego narzekania na to że sądy nie słuchają się polityków.
Przyjdzie pewnie czas ( choć osobiście mama nadzieje że tak jednak nie będzie) że PiS wróci do władzy, przekonasz się młody kolego że PO jednak nie było takie złe na tle PiSu.
Populizm ma to do siebie że miło się go słucha. Problem w nim jest taki że obietnice populistów ciężko się spełnia a te które się jednak spełnia przeważnie są koniec końców tragiczne w skutkach. Znajdź sobie w internecie (mi nie musisz wierzyć) jaki to pomysł miał PiS w 2008 roku gdy nastał kryzys. Chciał żeby rząd wzorem Niemiec dopłacał do zakupu aut? Rok później stwierdził że PO zadłuża kraj nie pamiętając o swoich pomysłach na "walkę z kryzysem". Jest takie ładne określenie takiego zachowania. Nazywamy to HIPOKRYZJĄ !
Żeby nie było...jestem zdania że żadna partia polityczna na polskiej scenie nie jest warta czyjegokolwiek głosu. Problem polega na tym że WSZYSTKIE partie dołożyły swoją cegiełkę do tego żeby polski system polityczny utrudniał powstawanie nowych partii. Myślisz że czemu tak trudno żeby w Polsce zaistniał jakiś nowy twór polityczny? Ano z powodów finansowych. Bez struktur ogólnokrajowych ciężko przekonywać wyborców do siebie i swojego programu, a ciężko tworzyć struktury krajowe bez finansów. I tu się pojawia problem...
Wyjaśniać nie będę bo jeśli chcesz być świadomym człowiekiem i świadomym wyborcą to znajdziesz wszystko sam (co jest zadaniem łatwym)

Matuch90

2012-11-17, 20:03
"Jak się człowiek nudzi w robocie, to daje upust swojej "kreatywności".."

Co, robota po wuju w urzędzie ?

k***a, najwięcej szczekają Ci co najbardziej wysterowani są przez media. A nawet pojęcia o temacie nie mają. Żal.