18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówką przez świat

CrazyEdek • 2023-12-09, 07:51
Przyczaił się bo tak chciał.


sothis

2023-12-09, 09:14
Jeden w grze w zbijaka był dobry, drugi nie.

onucek

2023-12-09, 09:49
co za sk***ysyn. nienawidzę samobójców. oby zdechli.

Kozłastopa

2023-12-09, 10:31
onucek napisał/a:

co za sk***ysyn. nienawidzę samobójców. oby zdechli.


Czyli jednocześnie ich nienawidzisz i życzysz im szczęścia :F?

smc

2023-12-09, 10:54
Tiry na tory.

Samobójcy też na tory.

Teuwil

2023-12-09, 11:01
I jak by nie kamera w samochodzie to kierowca przez takiego idiotę mógłby mieć kłopoty.

psotny_fiutek

2023-12-09, 11:02
Mnie to wk***ia, że te łajzy samobóje, to muszą innym życie niszczyć. Jest tyle k***a sposobów, by nie mieszać w to postronnych osób a te k***y dalej swoje.
P.S Miałem (zmarł) wujka maszynistę na PKP, to wspominał będąc już na emeryturze po wódeczce że 4 przejechał w swojej krajerze. Po pierwszym jeszcze jako młody człowiek, to miesiąc był na L4, a ostatniego to pie**olnął dwa lata przed emeryturą to sam chciał na następny dzień do pracy przyjść :D ale szefostwo mu nie pozwoliło i na 3 dni go na urlop wysłali i wizytę u psychologa mu wykupili.( podobno takie procedury)


SkoPio1

2023-12-09, 11:12
onucek napisał/a:

nienawidzę samobójców



To może by ich jakoś karać?
Np. śmiercią?
;-)

psotny_fiutek napisał/a:

Mnie to wk***ia, że te łajzy samobóje, to muszą innym życie niszczyć. J



Dobrzy psychiatrzy twierdzą, że w ich stanie nie działa normalna logika, więc nie da się nic zrobić.
No bo tabletek nie można rozdawać chętnym, bo to podważałoby autorytet polityków i naruszało tabu kretynów.
:(

Ramiell

2023-12-09, 13:15
Jak to śpiewał Skaner- Amerikan boj amerikan dżoj zabierze cię tam gdzie słońca blask!

URAGE

2023-12-09, 22:10
Nie wiem gdzie to, ale u nas linia pojedyncza przerywana dług ma 4m i 8 przerwy, więc tak ch*j razy oko, wychodzi, że przeleciał około 60-65metrów. :101010:

ActAnonymous

2023-12-10, 06:44
psotny_fiutek napisał/a:

Mnie to wk***ia, że te łajzy samobóje, to muszą innym życie niszczyć. Jest tyle k***a sposobów, by nie mieszać w to postronnych osób a te k***y dalej swoje.
P.S Miałem (zmarł) wujka maszynistę na PKP, to wspominał będąc już na emeryturze po wódeczce że 4 przejechał w swojej krajerze. Po pierwszym jeszcze jako młody człowiek, to miesiąc był na L4, a ostatniego to pie**olnął dwa lata przed emeryturą to sam chciał na następny dzień do pracy przyjść ale szefostwo mu nie pozwoliło i na 3 dni go na urlop wysłali i wizytę u psychologa mu wykupili.( podobno takie procedury)



Też mnie to zastanawia, przecież jest tyle (bezbolesnych) sposobów na pozbawienie sobie życia bez narażania innych wokół Ciebie. Najprostszym i najmniej bolesnym(lub w ogóle bez bolesnym) sposobem na pozbawienie sobie życia, jest tak zwany "exit bag". Potrzebujesz tylko : plastikową torbę, opaskę na szyję(może być pas), plastikową rurkę i zbiornik z helem lub azotem. Uduszenie helem można wykryć podczas sekcji zwłok, lecz obecnie nie ma testu, który mógłby wykryć uduszenie azotem. Z tego powodu azot jest powszechnie preferowanym wyborem dla osób, które nie chcą ustalać przyczyny śmierci. A więc :

1. Umieść elastyczny otwór worka na czole, zakrywając również włosy i uszy jak czepek kąpielowy. Wyciśnij resztki powietrza
2. Odchyl się do tyłu i częściowo otwórz zawór gazowy, aby zapewnić delikatny przepływ powietrza. Torba będzie stopniowo napełniała się helem tuż nad głową
3. Całkowicie wypuść powietrze z płuc, wstrzymaj oddech, a następnie szybko przyciągnij worek do szyi
4. Zapnij pasek ciasno na szyi i wykonaj głęboki wdech. Utrzymuj stały przepływ gazu, aż zbiornik będzie pusty. Osoba umiera w ciągu 5-15 minut od uduszenia gazem

Powinno to wyglądać mniej więcej tak :







P.S Nie życzę nikomu, żeby kiedykolwiek musiał sie targać o swoje życie. Lecz macie tu moją propozycję, jak można byłoby to zrobić w ciszy i bez bólu. Pozdrawiam

flyindutch

2023-12-17, 18:23
k***a popsuł ciężarówkę śmieć j***ny.