18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarna sadolka

Kruszynka126 • 2013-06-17, 18:16
Przyszedł ostatnio do mnie rozpaczony kumpel, którego luba jest w ciąży. Zapytawszy co się stało odpowiedział mi, że do czasu rozwiązania zero seksu. Kiedy spytałam dlaczego, przytoczył mi słowa swojej wybranki: "nie będziesz mi dziecka po głowie ch*jem macał".


materiał własny

666duch

2013-06-17, 18:33
Dałaś mu?

sn...........r9

2013-06-17, 18:34
A morda od czego?

pisage

2013-06-17, 19:44
spoko, spoko. Zaraz hormony się zagotują, przyciśnie ją to go w nocy będzie budzić na szybki numerek. A jak w szkole rodzenia usłyszy, że na przyspieszenie porodu najlepszy jest seks to będą się walić całymi wieczorami.

abdul

2013-06-17, 21:07
jak juz sie wycieli, to mu zbrzydnie

kustoszpan

2013-06-17, 21:09
Ciężarna sadolka, udostępni swojemu lubemu w anusa, usta, stopami, dłońmi, a w ciąży wskazane "na hiszpana" jak jej już bufory urosną. :zul:

dyziom

2013-06-17, 21:16
ta, materiał własny... przetworzony "żarcik" i tyle

Ileev

2013-06-17, 21:29
materiał własny, dziecko też?

ku...........87

2013-06-17, 22:14
Co jej za różnica i tak za kilka lat pomaca..

Stefanesko

2013-06-17, 22:33
Co się odwlecze, to nie uciecze :D

Patrys167

2013-06-18, 11:13
Co do seksu na przyspieszenie porodu jest to jak najbardziej prawda ale seks musi sie odbywać z mężczyzną który nie jest ojcem dziecka :) więc jak nie dobudzi starego to pobiegnie do sąsiada miejmy nadzieje ze nie będzie nim akurat jakiś Abdul z kebaba na rogu :D

Doktor_Quinn

2013-06-20, 11:50
Patrys167 napisał/a:

Co do seksu na przyspieszenie porodu jest to jak najbardziej prawda ale seks musi sie odbywać z mężczyzną który nie jest ojcem dziecka :) więc jak nie dobudzi starego to pobiegnie do sąsiada miejmy nadzieje ze nie będzie nim akurat jakiś Abdul z kebaba na rogu :D



No chyba Cię, mój drogi, zdrowo poebao. Nie ma znaczenia, czy jest czy nie jest ojcem dziecka, bo za efekt odpowiadają zawarte w spermie prostaglandyny, które wywołują skurcze mięśni macicy. A te wydziela każdy facet, więc równie dobrze stały partner. Takie podejrzewanie każdej kobiety o dz**karstwo w kontekście Abdula jest w sumie trochę podejrzane... Czyżby trauma?

Co do wywołania porodu- aby efekt był wzmocniony niektórzy ginekolodzy polecają również intensywne pieszczoty piersi (wydzielanie oksytocyny, również pobudza macicę do pracy). Do tego jeszcze orgazm mamuśki, najlepiej jak najsilniejszy i dzidzia niemal sama wyskoczy ;) Przynajmniej zazwyczaj się tak dzieje.

Co prawda ten wpis jest w formie żartu (taką przynajmniej mam nadzieję), ale wiem, że są kobiety, które serio nie chcą w ogóle uprawiać seksu w ciąży, żeby dziecka penisem nie uszkodzić czy z powodu jakichś innych dziwnych zabobonów.
I powiem na ten temat tyle: Panowie, jeśli Wasza królewna kiedyś wyskoczy z czymś takim, mam dla Was złe wieści- matką Waszego dziecka została kompletna kretynka nie mająca pojęcia, jak jest zbudowana tam na dole, więc raczej skonczyła gimnazjum dzięki zagłębianiu się w anatomię układu rozrodczego w praktyce, niż za sprawą podręcznika.
Bzdura taka, aż zęby bolą. Funduje jedna z drugą 9 miesięcy (z połogiem do 11) przymusowego celibatu z absurdalnych powodów, a później żalą się na forach, że mąż ją zostawił, bo przytyła w ciąży 6 kilo i faceci to świnie. No k***a. Deską po ryju, a nie rodzinę zakładać.