18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciemna strona księżyca-co ukrywa USA

Mar$ki • 2013-07-20, 21:37
Swoją drogą ciekawe co ruscy tu podają, a co sadolowi experci o tym sądzą?



Wrzucam, bo ciekawe

źrodl

12...........yu

2013-07-21, 04:22
NASA nie ma pieniędzy, więc postanowiła "ujawnić szokujące zdjęcia", aby zwiększyć zainteresowanie i strumień zielonych (bynajmniej nie ludzików).

To...........sz

2013-07-21, 05:53
Jeszcze jak uczyłem się w liceum, i na fizyce mieliśmy lekcje o wyprawach na księżyc, oczywiście pierwszym pytaniem które padło było, czemu dzisiaj, przy tak rozwiniętej technologii, nie latamy na księżyc, lub marsa. Facet od fizyki szybko z kwitował, nie ma na to pieniędzy. Państwa wolą uzbrajać wojsko, budować nowe fabryki, budynki, i inne duperele. Wtedy byli sponsorzy z pieniędzmi, i ludzie którzy bez problemu wysłali by ludzi na księżyc. Dzisiaj NASA zajmuje się cały czas analizą próbek z księżyca, stacją kosmiczną, i przeróżnymi projektami np. łaziki na marsie, wysyłanie satelit na orbity innych planet lub ich księżyców. Na księżyc już nie polecą, bo to co mieli tam odkryć, już odkryli, i nie ma sensu wydawania kolejnych pieniędzy na księżycowe ekspedycje. Wystarczy poczytać, i poszukać w internecie, że znowu znaleźli się inwestorzy, oraz środki państwowe do eksploracji kosmosu. Niedługo ma być zaczęta praca nad pierwszym hotelem kosmicznym, oraz ma być pierwsza wyprawa na marsa!!! Nie jestem tylko pewien w jakim spektrum będzie ona prowadzona, ponieważ raz czytałem że zostanie zrobiona typowo naukowa misja badawcza, a raz że zostanie wysłana grupa astronautów, wraz z ludźmi, którzy mają zacząć tworzyć kolonie na marsie. Czytałem o tym już jakiś czas temu, więc nie będę internetu przeszukiwał, zainteresowani wpiszą w google, i bez problemu od kopią info.

Bu...........KK

2013-07-21, 06:02
Wincyj k***a wincyj!

brylant1412

2013-07-21, 07:17
jak naród ruski wytrzeżwieje to przestanie bzdury gadać -tam tylko noworotki jeszcze nie piją

Tafariel

2013-07-21, 07:56
brylant1412 napisał/a:

jak naród ruski wytrzeżwieje to przestanie bzdury gadać -tam tylko noworotki jeszcze nie piją




:homer:

maranilorak

2013-07-21, 08:57
Cytat:

Tak k***a to skoro są tak blisko to czemu do nas oficjalnie nie zagadają :homer:



Bo są nieśmiali, a nie ma jeszcze Spotted Księżyc

Matikens

2013-07-21, 09:02
Wyślijmy na księżyc wszystkich ciapatych, na świecie zapanuje pokój a i może dowiemy się czegoś więcej o księżycu.

ellsworth

2013-07-21, 09:24
Toszmasz napisał/a:

ma być pierwsza wyprawa na marsa!!! Nie jestem tylko pewien w jakim spektrum będzie ona prowadzona, ponieważ raz czytałem że zostanie zrobiona typowo naukowa misja badawcza, a raz że zostanie wysłana grupa astronautów, wraz z ludźmi, którzy mają zacząć tworzyć kolonie na marsie. Czytałem o tym już jakiś czas temu, więc nie będę internetu przeszukiwał, zainteresowani wpiszą w google, i bez problemu od kopią info.


Cały problem właśnie w tym, że bilet na Marsa ma być w jedną stronę. Podobno człowiek po tak długim pobycie w kosmosie nie przeżyłby powrotu na Ziemię co poddaje w wątpliwość czy lot załogowy na Marsa rzeczywiście się odbędzie. Kasa żeby potem utrzymać takich ludzi do końca życia na Marsie niewyobrażalna, a zyski nijakie. Lepiej za te pieniądze posłać sondy. Zwłaszcza, że czekają ciekawsze rzeczy do zbadania jak np. przewiercenie się do oceanu na Europie, będącej najbardziej obiecującym kandydatem na życie pozaziemskie.

majfon

2013-07-21, 09:27
Widzę, że ruskie to głupsze niż amerykanie.

contowsky

2013-07-21, 09:35
ta, oni widzieli k***a piramidy..

przemas1234

2013-07-21, 09:51
czemu do nas nie zagadają ? a z kim niby k***a mieli by gadac jak na ziemi same zjeby

pi...........ka

2013-07-21, 10:07
dałny dałny dałny, wtedy chcieli wyslac czlowieka na ksieżyc bo byl wyscig zbrojeń, i obowiazywalo prawo ze kto pierwszy postawi noge to tego bedzie teren, tak bylo od zawsze, jak jeszcze plywał magellan i inne cwe*e. Dlatego pozniej podobno sie burzyli ruscy ze to fejk ze czlowiek tam wyladował. a teraz nie cisna tak bardzo bo niby juz jest ich kumacie dalny

bisfhcrew

2013-07-21, 10:23
Żółte napisy, i wszystko jasne.