18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy pomysł

Pallar_Anders_Visa • 2013-08-19, 22:33
Wypatrzone w mojej okolicy. Ktoś się nie pie**oli.



PS. Wymagane jest wpisanie conajmniej 2 tagów zawierających conajmniej 3 znaki
- co najmniej!

alveanerleo2

2013-08-19, 22:36
Po co podawać na policję? Wystarczy ryj obić, a porządnie.

scrimmage

2013-08-19, 22:43
a stare drewno po ile chodzi?

bach

2013-08-19, 23:56
to gminy w całym kraju taką propagandę uprawiają :)

Halman

2013-08-20, 03:28
konsekwencje polityki drenowania kieszeni podatników przez państwo... to i tak jeszcze kultura że pali a nie zostawia śmieci w lesie

dorodnykurczak

2013-08-20, 11:43
ale trzeba być śmieciem żeby nie powiedziec komus w oczy tylko kartki wieszać :D :D :D :D :D

n1troo

2013-08-20, 12:02
bo w ryj bede bic

hujos

2013-08-20, 12:09
Stosowałbym się do zasad ale wybieranych przez mądrych ludzi.

kickyourheadoff

2013-08-20, 12:35
zależy jakie te śmieci
jeśli patyki z działki to pół biedy; dziadostwo pali tworzywa sztuczne, z których kopeć jest toksyczny

mr_9mm

2013-08-20, 13:10
Tylko na wsiach odwalają takie akcje...

Dz...........ta

2013-08-20, 13:34
Mieszkam w Ząbkach, małe spokojne miasteczko. Niby jak marzenie, dom, szybki dojazd do Warszawy ale zawsze się k***a znajdzie jakiś nieoduczony burak i będzie palił te plastiki j***ne. Czasem w 35°C upał muszę okna zamykać bo ten popie**oleniec se k***a ognisko z butelek i opon robi. Podpie**oliłbym go na policję ale nie wiem gdzie sk***iel mieszka. Takich chamów powinno się wieszać na stryczku a stryczek powinien być umiejscowiony na jakimś placu w centrum żeby wszyscy widzieli kto ich truje :hitler:

dorodnykurczak napisał/a:

ale trzeba być śmieciem żeby nie powiedziec komus w oczy tylko kartki wieszać :D :D :D :D :D

Kozak w necie p*zda w świecie. Taki kozak jesteś a pewnie nauczycielki się boisz zapytać co zadała na przyrodzie ;)

kam15

2013-08-20, 13:47
mieszkam na wsi, moze lekko ponad tysiac ludzi...i mam sasiada ktory sie nie pie**oli i segreguje smieci - jedne pali w dzien, drugie w nocy....CODZIENNIE po klika godzin....jakis pomysl jak z nim walczyc ? generalnie cala rodzina jest poj***na, ale zona jego pracuje w urzedzie gminy i ch*ja mu zrobia :P

dorodnykurczak

2013-08-20, 15:10
DzikaMangusta napisał/a:

Mieszkam w Ząbkach, małe spokojne miasteczko. Niby jak marzenie, dom, szybki dojazd do Warszawy ale zawsze się k***a znajdzie jakiś nieoduczony burak i będzie palił te plastiki j***ne. Czasem w 35°C upał muszę okna zamykać bo ten popie**oleniec se k***a ognisko z butelek i opon robi. Podpie**oliłbym go na policję ale nie wiem gdzie sk***iel mieszka. Takich chamów powinno się wieszać na stryczku a stryczek powinien być umiejscowiony na jakimś placu w centrum żeby wszyscy widzieli kto ich truje :hitler:

Kozak w necie p*zda w świecie. Taki kozak jesteś a pewnie nauczycielki się boisz zapytać co zadała na przyrodzie ;)



Też mieszkam w ząbkach, także jak będziesz chciał być bezrobotny gdzie indziej niż w domu to zapraszam na pw.

Dz...........ta

2013-08-20, 16:07
Ej zobaczcie co ten debil nade mną napisał mi na pw :amused:
dorodnykurczak napisał/a:

no i co frajerska k***o, weryfikujemy twoj poglad ?


dorodnykurczak

2013-08-20, 16:20
poskarż się jeszcze mamie , haha co za człowiek