18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy Komiks

Akozi • 2013-08-09, 19:37
Kumpel ostatnio założył bloga z komiksami. Robi je niestety w Paincie, ale się stara :) Myślę, że ten się wam spodoba :D


hujos

2013-08-09, 20:03
Widzę, że portal sadistic.pl w końcu znalazł nadwornego artystę :) piwo

Vinewood

2013-08-09, 20:53
i po co założył od razu do tego gówna blog :wtf:

Ezoteryk

2013-08-09, 22:08
Rozumiem jak by te komixy były jakieś ambitne z dobrym żartem ale takie coś , sorry k***a ale raus do gazu .

hudziel

2013-08-09, 22:28
Ani to ładne ani ciekawe. Bez obrazy ale niech kolega jeszcze poćwiczy.

Akozi

2013-08-09, 23:00
Jasne, lepiej pisać, że ch*jowe, że brzydkie, że humoru nie ma... Kurde, jaki tu miał być humor? Domyślam się, że ten komiks nie miał być śmieszny. A że brzydkie? Zróbcie coś lepszego w Paincie i do tego myszką. On akurat robi coś innego, niż gapienie się w monitor cały dzień, i walenie gruchy, jak ktoś mu postawi piwo. Może i brzydkie, ale dopiero zaczyna. Chciałbym, żebyście się kiedyś zesrali z żalu, jak się okaże, że chłopak nauczy się profesjonalnie rysować.

siriah_pl

2013-08-10, 01:03
zaproponuj mu GIMP'a, za darmo, a możliwości potężne

zielson1

2013-08-10, 01:16
Niech kolega wymyśli coś swojego a nie oklepany motyw wałkowany ostatnio w internecie do bólu.

is...........ay

2013-08-10, 01:31
Co to ten Paint?
Coś w tym rodzaju?

klmnf

2013-08-10, 01:41
Widzę, że kolega autor jak i postacie przedstawione w komiksie nie rozumieją pojęcia "tolerancja." Zresztą jest to dość powszechne. Tolerancja obecnie wiąże się, z błędnym w mojej opinii, nadawaniem swego rodzaju przywilejów, niegdyś dysktyminowanym grupom. To skolei prowadzi do pogłębiania dyskryminacji i wzrostu agresji zarówno po stronie osób tradycyjnie dyskryminujących (np. autor) oraz tzw. dyskryminowanych (bez względu na przyczynę) mniejszych grup. Wynika to z tego, że słabsze grupy niejako staneły pod parasolem prawa i nabrały pewności siebie, a nadal często dyskryminujące ją grupy społeczne dopuszczają się aktów przemocy pośredniej i bezpośredniej - psychicznej i fizycznej, co z kolei wywołuje agresje oraz roszczenia, które tylko zwiększają napięcie pomiędzy "dyskryminowannym" a "dyskryminującym" co utrwala obydwie strony w nieustającym poczuciu krzywdy obydwie strony.

TL;DR komisk ch*jowy, dupa Cie boli, pokazałeś na w tym komiksie ludzi takich jak Ty he he he

is...........ay

2013-08-10, 02:12
@up: Dzięki. :->
klmnf napisał/a:

TL;DR

28 słów to dla ciebie za dużo? Chociaż ceny w sklepach czytasz, czy mózg Ci paruje przy cyferkach? :wtf:
sp***oliłem, i tak tego nie przeczyta, bo za długie. :emo:

Zgon14

2013-08-10, 02:36
Tolerancja należy się tym którzy ją okazują, a jak ktoś jej nie potrafi jej okazać to niech sp***ala i nie płacze, że wszyscy są dla niego niemili.

fifus92

2013-08-10, 09:36
muzułmanin ma zajebistą czapkę

Rusznic

2013-08-10, 10:11
Ile lat ma koleżka? Bo i humor i kreska na poziomie szkoły podstawowej.