18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawski rusek z lekka przemielony...

Halman • 2023-09-02, 21:06

z pięciu paluszków dwa się uratowały...

Michu_XXX69

2023-09-03, 17:42
Nemrod90 napisał/a:

Czytając tutaj niektóre komentarza można łatwo wyciągnąć pewien wniosek - motłoch wszędzie na świecie jest taki sam. 90% ludzi to ameby pozbawione umiejętności samodzielnego myślenia, ślepo wierzące w telewizyjną i polityczną propagandę, gotowe rzucać się innym do gardeł, bo powiedziano, że ruscy nie są ludźmi, więc trzeba zabić wszystkich. Tak właśnie wzbudza się w was nienawiść i przygotowuje do włączenia Polaków w wojnę, zawsze odczłowieczanie przeciwnika było koniecznym elementem, by byli gotowi zabijać.
Kiedy wam się oczy otworzą, że to nie zwykli ludzie są problemem, ale są nim politycy? To oni wywołują wszystkie wojny, napuszczając jednych na drugich i czerpiąc z tego korzyści. Wielu Rosjan nie popiera wojny, ale co oni niby mogą zrobić, skoro nawet za krytykę, nie mówiąc o protestach, grozi kilka lat łagru? Ostatnio prawosławny pop trafił do kolonii karnej właśnie za nieprawomyślne poglądy, a człowiek, który podpalił wojskową komendę uzupełnień dostał 21 lat. Takich przypadków było mnóstwo. Pamiętam ankietę przeprowadzaną na ulicach Moskwy i pytano o stosunek do ukraińskiej wojny, większość opowiadał się za wojną, ale widać było w oczach tych ludzi strach i niepewność na widok kamery. Oni wiedzą, że otwarta krytyka działań rządu może skończyć się łagrem lub zsyłką na front.
Myślicie, że dlaczego Ruscy tyle piją? A jak nie chlać, skoro całe życie przemija w biedzie i syfie, bez większych perspektyw na zmianę na lepsze, podczas gdy oligarchowie rozkradają kraj, który z uwagi na posiadane bogactwa mógłby być jednym z najzamożniejszych na świecie. To był właśnie powód zainfekowania Rosji wirusem komunizmu, dlatego wysłano tam agenta Lenina, by, podburzając masy durniów, wywołał rewolucję na której ci ostatni stracili najwięcej.



Gówno wiesz o ruskich i nie wstawiaj kitów jacy to oni niewinni. Niech zrobia wreszcie porzadek u siebie zamiast rozprzestrzeniać swoje gówno po świecie. Nie żal mi ich.

Nemrod90

2023-09-03, 18:03
Michu_XXX69 napisał/a:

Gówno wiesz o ruskich i nie wstawiaj kitów jacy to oni niewinni. Niech zrobia wreszcie porzadek u siebie zamiast rozprzestrzeniać swoje gówno po świecie. Nie żal mi ich.



Nie bronię ich i nie mówię, że są niewinni, bo nie są. Bardziej chodziło mi o to, że wielu spośród nas mocno się nie różni od tych ruskich, których tak nienawidzą. Podobny poziom głupoty, nienawiści i zaślepienia.

A co do ich robienia porządku - niedawno śmialiśmy się z państw zachodu, których obywatele pozwolili na rozprzestrzenianie się ciapatej i murzyńskiej zarazy. Teraz nasz kraj jest zalewany hordami brudasów, w planach jest sprowadzanie nawet 400 tys. rocznie. Co z tym zrobiliśmy? Ano nic.

sadeczek

2023-09-03, 23:13
kokogrom napisał/a:

Przecież to tylko dziecko debilu



ale wychowując się w mordorze na 95% wyrośnie na kacapskie ścierwo. Może bardziej humanitarne dla niego jest, jakby teraz już dołączył do krainy wiecznego walenia do ryja?

Michu_XXX69

2023-09-04, 05:39
Nemrod90 napisał/a:

Nie bronię ich i nie mówię, że są niewinni, bo nie są. Bardziej chodziło mi o to, że wielu spośród nas mocno się nie różni od tych ruskich, których tak nienawidzą. Podobny poziom głupoty, nienawiści i zaślepienia.
A co do ich robienia porządku - niedawno śmialiśmy się z państw zachodu, których obywatele pozwolili na rozprzestrzenianie się ciapatej i murzyńskiej zarazy. Teraz nasz kraj jest zalewany hordami brudasów, w planach jest sprowadzanie nawet 400 tys. rocznie. Co z tym zrobiliśmy? Ano nic.



Pieprzysz od rzeczy. Pomieszkaj troche o kacapów to zobaczysz, czym sie od nas roznia. Ja mieszkalem 2,5 roku . To n ie jest cywilizowany kraj. Tam nigdy nie bedzie normalnie.

ra0mir

2023-09-04, 10:38
Michu_XXX69 napisał/a:

Pieprzysz od rzeczy. Pomieszkaj troche o kacapów to zobaczysz, czym sie od nas roznia. Ja mieszkalem 2,5 roku . To n ie jest cywilizowany kraj. Tam nigdy nie bedzie normalnie.



Dokładnie.
I to pie**olenie, że to nie ich wina, że tak tam jest...
A czyja k***a moja?