18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe pytanie

wo0jciech • 2014-02-26, 16:43
Pytanie, które prowokuje do myślenia:



Ściągnięte z portalu 9gag.

maderfakermen

2014-02-26, 16:54
bo pedofil ani człowiekiem, ani zwierzęciem nie jest.

hejcior

2014-02-26, 17:00
Bo w naszych fantastycznych czasach współczesnych, społeczeństwo jest do tego stopnia tolerancyjne i sprawiedliwe, że takie ścierwa sobie żyją elegancko pod jednym dachem z wieloma kolegami - zupełnie jak na kolonii.
Może za 2 pokolenia ludzie zmądrzeją i wszelakiej maści pedofilskie robactwo będzie traktowane jak króliki doświadczalne a nie jak ludzie, żeby ich doglądać i chodować w więzieniach dożywotnio.

Pan_Generał

2014-02-26, 19:00
A czemu tylko na pedofilach? Mordercy, gwałciciele itd. Jest ich trochę :)

Quback

2014-02-26, 19:01
Ja nie czuję się sprowokowany, scrollujemy dalej! :D

Sipto-pierdolony_oszust

2014-02-26, 19:03
Świetny pomysł! Jeszcze potem materiały z testów godne Harda publikować i mamy świetny element odstraszający! Nawet lepsze niż kara śmierci.

wiesiors4

2014-02-26, 19:04
Właśnie do tego prowadzi tolerancja, poprawność polityczna i inne lewicowe pomysły.. Zniesienie kary śmierci czy promowanie pedofilii jako orientacji seksualnej to tylko nieliczne przykłady.

MaczoJuh

2014-02-26, 19:07
@wiesiors4
Nie chce bronic pedofilow, ale za czasow Wielkich Polskich Królów, bzykalo sie z dzieciakami :) [13latki]

Moshe

2014-02-26, 19:10
Dlaczego mamy tylu pedofilów w więzieniach, skoro można ich po prostu zastrzelić?

4h...........ch

2014-02-26, 19:14
@MaczoJuh Nie chce nic mówić, ale za tamtych czasów średnia długość życia wynosiła ok. 35 lat (gdy dziś to 68 (tak rok na emeryturze)), więc czekanie do 18 lat byłoby ryzykowne, szczególnie że dziecko trzeba odchować.

A jeszcze wcześniej za czasów Chrystusa średnia długość życia wynosiła ok. 32 lat, i za mąż brało się 14 latki (małżeństwa ustalane przez rodziców). Jeśli nie wiesz a większość Chrześcijan (ja też jestem Chrześcijaninem) i wielu krytykujących tą religię to Maryja miała 13 lat kiedy zaszła w ciążę i w wieku 14 lat urodziła.

Za starych czasów kobiety były brane jak tylko dostały miesiączki, teraz jednak mamy 21 wiek, gdzie długość życia się podwoiła i dotykanie dziecka w niewłaściwy sposób powinno być karane z najwyższą surowością.

merh

2014-02-26, 19:19
przecież to zwykła odmienność,ktorej nie potraficie tolerować! geje,zoofile i inne odmiennosci mają juz coraz wiecej praw! Czas na pedofilię,nowoczesny świecie! Skończmy z zabobonami i wiarą w dziesiec przykazań.One są złem i prowokują. To oznaka ciemnogrodu!

Taumantis

2014-02-26, 19:19
problem z pedofilami jest taki, że duży procent z nich to normalni ludzie, którym podoba się dziewczyna po pierwszym krwawieniu. Nasza kultura zj***ła sytuacje, stąd nie mogę prawnie pukać hot 13 bo to nielegalne ;) mimo że taka młódka może mi urodzić dzieci. Natura panowie natura. Czy się to komuś podoba czy nie, kiedyś było tak że to było legalne i normalne. Dziewczyna dostaje krawienia, wydaje się ja za mąż i puk puk puk królewicz się rodzi

Jack Daniel's

2014-02-26, 19:21
Mówiłem o tym kiedyś w Superstacji. Morderców, pedofili, gwałcicieli, recydywę z wyrokami +15 lat zaproponowałem. To stwierdziła prowadząca, że to nieetyczne...

kawkaman

2014-02-26, 19:24
pół sadola do z kremem na twarzy i szminką na ustach...

contowsky

2014-02-26, 19:27
też się dziwie