18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe kiedy premiera?

Mantuanuliupu • 2013-10-10, 14:48
Ostatnio modne...



Do pudła z murzynami, a ich wypięte dupy na spacerniaku do ławki przywiązać!




Sutowendlin

2013-10-11, 17:40
McMenel napisał/a:

Sutowendlin
W takim razie mogę ciebie okraść zgwałcić i poderżnąć ci gardło ( niekoniecznie w tej kolejności ) i nie powinienem być sądzony przez sądy ludzkie ponieważ to Bóg w ostateczności mnie osądzi. Bzdura głupota i usprawiedliwianie przestępczości.




Czy ja coś takiego gdzieś napisałem ?

Raczej nie rozumiesz ideologi sądu ostatecznego i tego co ze sobą niesie. Kara na ziemi jest niczym w porównaniu do tego co Bóg a raczej czego Ci nie zaoferuje. Życie na ziemi to stan przejściowy. Nie wierząc w reinkarnacje i powrót jako zwierze możemy stwierdzić, że nie umrzesz dwa razy. A więc po śmierci przejdziesz do świata wiecznego a co za tym idzie. W takim miejscu w jakim się po niej znajdziesz w takim trwać będziesz już zawsze. A rozumiesz słowo zawsze? Ludzie bagatelizują słowo wieczność. A to oznacza, że np kiedy ja będę uprawiać miłość z piękną kobietą i wygrzewać się po śmierci w plamach, grać w gry video i oglądać ekstra poruszające filmy, potem znów się kochać. To ty będzie np wyrzucać gnój z obory. I następnego dnia tak samo i kolejnego znów i tak codziennie... caaały czas non stop gnój i tylko gnój.

Kumasz?

Br...........ki

2013-10-11, 17:53
Wpiszcie w google "mandat michalik"
:)