18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe info o islamie

freebogdan • 2013-04-28, 15:34
Islam - religia "pokoju"

bloodwar

2013-04-28, 16:00
Jeżeli jest coś, czego muzułmanie nienawidza bardziej niż chrześcijaństwa i judaizmu to na pewno jest to to kościół koptyjski - bo o ile chrześcijaństwo jest gdzieś heeeeen odległą pieśnią "krzyżowców" z Europy, a judaizm znienawidzoną religią wroga to koptowie są obecni na ICH ziemiach dłużej niż istnieje islam i rozsadzają ich religię od środka łącząc monofizytyzm Chrystusa (obecnego w takiej własnie formie w islamie i judaiźmie) z odrzuceniem Allaha i Mahometa jako proroków "Boga". Przej***ne być koptem w muzułmańskim świecie, podziwiam tych debili którzy się przechrzcili na tą wiarę z islamu, bo przy takich dysproporcjach wiernych i nieziemskiej skali fanatyzmu ciapatych to praktycznie jak wyrok śmierci!

RockyWood

2013-04-28, 16:08
Turcja krajem świeckim? coś chyba źle przeczytałem... I ciekawe że mimo że niemal KAŻDY wie o tym o czym ten gość gada - nadal "islam to religia pokoju" - do tego powinien być dopisek "o ile jesteś islamistą".

visitor1

2013-04-28, 16:14
koles dobrze gada. mam nadzieje ze kraje wspolnoty sie ogarna i w pore zatrzymaja rozprzestrzenianie sie tej turbaniastej zarazy.