18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ciekawa reklama

~Griszon • 2012-06-14, 19:16
z przekazem

Ork.Fajny

2012-06-14, 19:29
Trochę inna wersja refleksji: Można to puścić tym idiotom co wierzą w emerytury i system aktualny w Polsce. Tak skończy sporo staruszków których kurewskie bachory uznają że skoro stary cap ma trochę emerytury to może przeżyć sam...

sz...........an

2012-06-14, 20:21
Wolałbym sobie strzelić w łeb niż dożyć takiego końca

AL...........ON

2012-06-14, 20:26
k***a jak ja się zmieniłem.. Wcześniej trupy dzieci nie robiły na mnie wrażenia a teraz taka reklama powoduje jedną dupną refleksję i zwątpienie. Chyba liznąłem w końcu życia.

Leothyr

2012-06-14, 22:33
O k***a, aż się smutno zrobiło.
Ale taka prawda.

grandl

2012-06-14, 23:31
Żądam aby ten filmik przeszedł do kanonów tej strony - darmowe kondomy dla wszystkich na świecie abyśmy więcej dzieci nie mieli.

Bard_Zerald

2012-06-15, 00:19
Właśnie te dzieci mają dac szanse, że kiedyś będzie szansa na myśl o emeryturach. Jak będziemy mieli zaraz społeczeństwo samych starych ludzi, to oni nie będą pracowac, ani miec kasy na leki, a młodzi nie będą mieli miejsc pracy.

Pomijając moralne aspekty, najlepiej by było, gdyby pojawiło się w p*zdu młodych ludzi, wszyscy by mogli pracowac, a starych by było mniej. Ale teraz mamy tak, że wszystkie stanowiska oblegają osoby starsze, młodzi nie mogą przez to znaleźc pracy, więc nie mają kasy, nie zakłądają rodzin i stają się starsi, przez to nie ma ludzi młodych w pracy, przez to nie ma kasy na emerytury starych. (Tzn pewnie i tak by nie było, znając ZUS, ale to mniejsza).

Ale myślę że lepiej już miec dzieci, niż nie miec. Poza tym w dużym stopniu to kwestia wychowania, jak sobie wychowasz tak se masz potem

hardbot

2012-06-15, 00:36
Na miejscu tej babci też bym odczuwał strach o_O AMELIA!

max1522

2012-06-15, 07:26
taka jest kolej rzeczy - ten dziadek i tak ma szczescie nie wszyscy tak dobrze konczą

Stashqo

2012-06-15, 11:27
Tak niestety może być, dlatego trzeba się zabezpieczać i to niekoniecznie prezerwatywami (z resztą kto jeszcze używa prezerwatyw będąc w stałym związku?), jak kiedyś nie daj szatanie, będę miał dzieci to małe pierdzielone niewdzięczniki będą dostawać swoje srajfony i inne gówna dopiero jak wpłacę swoją składkę na ofe. Z resztą tak jak gość na filmie mają ci, którzy dali owocom swoich lędźwi (i głupoty) wejść sobie na głowę, kto dobrze wychowa swoje plemniki ten nie powinien mieć tego typu problemów.

marna

2012-06-15, 11:30
Stashqo napisał/a:

z resztą kto jeszcze używa prezerwatyw będąc w stałym związku?



większość rozsądnych pewnie :roll:

Stashqo

2012-06-15, 11:36
@~marnotrawna
Jeśli chodzi o stałego partnera to prezerwatywy i rozsądek jak dla mnie nie idą w parze (za dużo wypadków i przypadków), polecam pigułki, przejść z gumek na piguły to jak przesiąść się z poloneza do mercedesa (z tym wyjątkiem, że w tym wypadku mercedes jest ekonomiczniejszy).

mcmt

2012-06-15, 11:54
Kwestia wychowania IMO.

!Timon

2012-06-15, 13:20
@Stashqo
Ta pigułki. Jak 21 letnia matka zmarła na OIOM'ie z powodu zatoru w płucach spowodowanym skrzepliną która była skutkiem ubocznym pigułek to zrozumiałem, że to dropsy nie są. Ok jak laska jest zdeklarowana, że nigdy nie chce dzieci niech się szprycuje, ale te które mają to w planach niech dobrze przemyślą.
Żadna z koleżanek nie miała badanych hormonów przed dobraniem antykonceptów.
Pewnie, że powikłania mają to do siebie, że wystąpią raz na dajmy na to 10.000 [taki zator], ale problemy z zajściem w ciąże już znacznie częściej.

Taka moja prywatna krucjata przeciwko pigułkom bo to jest zwykła manipulacja koncernów farmaceutycznych, że to pewna i bezpieczna antykoncepcja. [Wystarczy, że połknięta tabletka nie wchłonie się cała - np po obfitym posiłku i już masz gówno nie antykoncepcje].

Gumka chociaż ch*jowa ;) jest dużo 'zdrowsza' [ok uczulenie na lateks - cóż kupować nielateksowe ;) ]