18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cichociemni Spadochroniarze Armii Krajowej

Nap_Limak • 2012-04-09, 15:20
Cichociemni to żołnierze Polskich Sił Zbrojnych, spadochroniarze AK, którzy w czasie II wojny światowej, zrzucani byli na spadochronach do Polski, w celu walki z niemieckim okupantem oraz do organizowania ruchu oporu w kraju. Na kurs spośród ochotników wytypowano 2213 kandydatów, zdołało go ukończyć 605. Do okupowanej Polski przerzucono 316 osób. Motto Cichociemnych: Tobie Ojczyzno !


BongMan

2012-04-09, 15:26
A teraz i tak jesteśmy pod niemiecką okupacją. Tyle że nie zbrojną, tylko ekonomiczną.

Boingu

2012-04-09, 16:46
Kiedy się patrzę na to co stało się z tym krajem. Pedały, bigoci, pedofile, tak zwani politycy to się zastanawiam po co Oni walczyli? Nie potrzebnie życie straciło tylu bohaterów. Jedyny pozytyw tego jest taki, że nasza Polska jest wolną.

eablack

2012-04-10, 03:13
Po co pie**olicie jaka to ta Polska jest okropna. Już mnie to zaczyna konkretnie irytować -_-. Pedały, bigoci, pedofile, muzułmanie i żydzi etc. istnieje w każdym kraju i niema idealnego narodu, różnorodność zawsze będzie i jest to naturalne.

Zamiast gadać pierdoły, pomyślcie o tych 2213 kandydatach do Cichociemnych, którzy byli gotowi zginąć za kraj, który już leżał na ziemi przygnieciony przez Niemcy i ZSRR. Większość z nich spodziewała się, że raczej nie przeżyją <jeśli przejdą szkolenia i zostaną przerzuceni do Polski>, a nadal za ten kraj chcieli się poświęcić. Ich poświęcenie było ważne ponieważ w świecie możemy pokazać że polacy nie byli biernym narodem.

Jak wam tak strasznie źle to wypie**alać i narzekajcie w Anglii, na to że za dużo pedałów, murzynów, muzułmanów i że politycy ch*jowi.. Tam politycy też kłamią i nie są tacy idealni. Wy poprostu żyjecie sobie w tej bańce informacyjnej, gdzie większość faktów do was nie dociera. Widzicie tylko to co macie pod nosem lub kraczecie jak reszta tłumu. Trafi się kilku napinaczy to i reszta zaczyna tak samo pieprzyć głupoty żeby się k***a przypodobać reszcie, zero myślenia....

kojotto

2012-04-10, 03:29
kubusiekh napisał/a:

się zastanawiam po co Oni walczyli? Nie potrzebnie życie straciło tylu bohaterów.



niepotrzebnie to sie urodziles. bys sie zesral ze strachu na Ich miejscu. Ludzie oddali zycie ,zebys teraz mogl po polsku takie debilne komentarze pisac, wiec troche szacunku i na bacznosc k***a ogladac! :)

.:...........:.

2012-04-10, 03:31
kojotto napisał/a:

troche szacunku



Którego Tobie brakuje do języka polskiego? Czyś po prostu taki gówniarz, że pisać nie potrafisz poprawnie?

nanab

2012-04-10, 07:12
I...? Co w tym filmiku śmiesznego?

adam m.

2012-04-10, 08:14
Szkoda tylko że na filmie pokazane jest głównie szkolenie 1SBS gen. Sosabowskiego. Nie wiele ma to wspólnego ze szkoleniem i akcjami Cichociemnych.
Pozdrawiam!

blendziooh

2012-04-10, 09:08
Nie wiem na ch*j na sadistica ktoś wrzuca takie smuty, ch*j mnie obchodzi pokaz slajdów i patrioci pokroju was, którzy w szkole się wstydzili przed kolegami hymn śpiewać, a teraz wielcy patrioci bo stara za neta płaci i ciepło w dupę, ja sram na ten kraj, mimo to nie zamierzam póki co wyjeżdżać. Hejt started.

eablack

2012-04-10, 10:21
Cytat:

Nie wiem na ch*j na sadistica ktoś wrzuca takie smuty,



Nie wiedziałeś że sadistic bawi i uczy ? :roll:

Boingu

2012-04-10, 11:13
nanab napisał/a:

I...? Co w tym filmiku śmiesznego?



Dzieciaku wyspę gier sobie włącz.

kojotto napisał/a:



niepotrzebnie to sie urodziles. bys sie zesral ze strachu na Ich miejscu. Ludzie oddali zycie ,zebys teraz mogl po polsku takie debilne komentarze pisac, wiec troche szacunku i na bacznosc k***a ogladac! :)



To jest idioto odniesienie się do tego, że teraz w Polsce w Sejmie mamy babochłopa, pedałów, premiera, który nas okrada. Więc na co były ludzkie wysiłki skoro Polska wygląda jak wygląda? Nie ośmieszaj się chociaż.

kojotto

2012-04-10, 12:22
kubusiekh napisał/a:


To jest idioto odniesienie się do tego, że teraz w Polsce w Sejmie mamy babochłopa, pedałów, premiera, który nas okrada. Więc na co były ludzkie wysiłki skoro Polska wygląda jak wygląda? Nie ośmieszaj się chociaż.



masz racje niepotrzebne to wszystko było. Pewnie jak chlopaki z AK by wiedzieli jak Polska bedzie teraz wygladac, to sami strzelili by sobie w glowe. Mielibysmy teraz pedala i tranzystora w reichstagu i zyli jak w raju wożąc sie mietami i betami. jestem idiotą i ośmieszam się tylko.

Salceson

2012-04-10, 14:15
Mnie się za to w ch*j podoba i zamiast pie**olić stawiam browara, a także okazuję swoją aprobatę i pełne poparcie w promowaniu i wstawianiu filmów o takiej tematyce, a nóż, widelec, ktoś się czegoś nauczy bądź chociaż zapamięta. My to całkiem spoko naród jesteśmy wbrew pozorom...

Mardog

2012-04-10, 14:25
"Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. " A. Hitler

!Timon

2012-04-10, 18:03
@up
Nie wierzę, że ten zakochany w swoich ideach człowiek byłby w stanie coś takiego faktycznie stwierdzić. Historyczna manipulacja. Niemniej - czyje słowa to nie są - miał racje :)