18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2013-12-19, 13:11
małe kłamstwo odnośnie wierności, które wymknęło się spod kontroli

MichaU

2013-12-19, 13:42
Spoko, że spała w takiej czapce jak na obrazach xD

Smutas

2013-12-19, 13:42
O, kolejny lewak pokazuje jaki to jest tolerancyjny wobec wierzących...

Ba...........og

2013-12-19, 13:49
Smutas,
Gdzie tu masz nietolerancję lub oznaki "lewactwa". Jeśli tak będziemy stawiać sprawę to niedługo z niczego nie będzie można żartować, bo się skończy z etykietką LEWAK.

MichaU

2013-12-19, 13:50
Balrog napisał/a:

Smutas,
Gdzie tu masz nietolerancję lub oznaki "lewactwa". Jeśli tak będziemy stawiać sprawę to niedługo z niczego nie będzie można żartować, bo się skończy z etykietką LEWAK.



Nie karm trolla.

BongMan

2013-12-19, 14:20
Czy zdrowy psychicznie człowiek wierzy, że dziewica urodziła magiczne dziecko, zostawszy zapłodnioną przez bliżej nieokreślony byt niematerialny?

bu...........ka

2013-12-19, 16:21

strzelec_

2013-12-19, 16:27
Smutas - zamknij mordę


BDrummer

2013-12-19, 16:29
Ale co was boli wiara katolika? "katol" weźmie i upie**oli ci łeb na ulicy? no odpowiedz? Ja nie wierze w jednorożce to nie pie**ole o tym, bo to nie istnieje, więc tylko takimi "rysunkami" utwierdzacie mnie że Polska strona ateistyczna to przyszczate gimbusy które chcą zaszokować, a za chwile będą klękać przy konfesjonale i się spowiadać. Oczywiście zaraz rozpoczną się teksty "chyba Ty" ale jeśli nawet nie pójdziecie do kościoła to i tak się k***a będziecie kryli za murami bo nie macie jaj sprzeciwić się rodzicom, ch*j wam w dupę tępe "gimbusowe" k***y

Websterthe1

2013-12-19, 16:33
Zastanawia mnie tylko czy po urodzeniu Jezusa też jeszcze była dziewicą czy juz nie, bo rodzące się dziecko musiało zniszczyć świętą, niepokalaną błonę dziewiczą panienki matki.

BDrummer napisał/a:

Ale co was boli wiara katolika? "katol" weźmie i upie**oli ci łeb na ulicy? no odpowiedz? Ja nie wierze w jednorożce to nie pie**ole o tym, bo to nie istnieje, więc tylko takimi "rysunkami" utwierdzacie mnie że Polska strona ateistyczna to przyszczate gimbusy które chcą zaszokować, a za chwile będą klękać przy konfesjonale i się spowiadać. Oczywiście zaraz rozpoczną się teksty "chyba Ty" ale jeśli nawet nie pójdziecie do kościoła to i tak się k***a będziecie kryli za murami bo nie macie jaj sprzeciwić się rodzicom, ch*j wam w dupę tępe "gimbusowe" k***y



Ale Ci dopie**oliły te gimbusy aż cały sie trzęsiesz.

fuNny

2013-12-19, 16:34
BongMan napisał/a:

Czy zdrowy psychicznie człowiek wierzy, że dziewica urodziła magiczne dziecko, zostawszy zapłodnioną przez bliżej nieokreślony byt niematerialny?

:trollencjusz:

Kuriki

2013-12-19, 16:39
True story :aniol:

BongMan napisał/a:

Czy zdrowy psychicznie człowiek wierzy, że dziewica urodziła magiczne dziecko, zostawszy zapłodnioną przez bliżej nieokreślony byt niematerialny?


Jak będziesz wierzył w niewidzialne, wszechmocne truskawki unicestwienia i będziesz srał ludziom na głowy twierdząc, że w ten sposób czcisz te truskawki to cię do psychiatryka zamkną. Ale jak znajdziesz wielu wariatów i/lub ciemniaków po czym ich przekonasz do swoich wierzeń i będą robić to samo co ty, wtedy to się będzie nazywać religią. To jest zajebiste :krejzi:


BDrummer napisał/a:

Ale co was boli wiara katolika?


Odpowiem niepytany ;*** Mnie nie boli ale się śmieję bo mogę, bo to fajne, bo mi katolik maczetą łba nie zechce upie**olić. Z reszty religii śmieję się w gronie znajomych :amused:

Websterthe1 napisał/a:

Zastanawia mnie tylko czy po urodzeniu Jezusa też jeszcze była dziewicą czy juz nie, bo rodzące się dziecko musiało zniszczyć świętą, niepokalaną błonę dziewiczą panienki matki.


Na to jest świetna odpowiedź; "to jest właśnie jedna z boskich tajemnic, tego człowiek nie ogarnie umysłem" :krejzi: chyba, że chodzi tylko o sex z facetem. To wtedy była nawet po urodzeniu mimo przebitej błony :emo:

ndksjfdsui

2013-12-19, 16:42
BongMan napisał/a:

Czy zdrowy psychicznie człowiek wierzy, że dziewica urodziła magiczne dziecko, zostawszy zapłodnioną przez bliżej nieokreślony byt niematerialny?



Czy ty nie jesteś lekko jebnięty?

Wiara polega właśnie na tym, że wierzymy w rzeczy, w które nie powinno się wierzyć... Jeśli to wszystko byłoby logiczne, to każdy by wierzył w Boga i jak wtedy tu mówić o wierze?

Imie_jego_44

2013-12-19, 16:42
Wiecie, że mogę to zgłosić do prokuratury jako obrazę uczuć religijnych?
kiedyś sadistic to było to a teras? wylegarnia lewactwa którą zalewa tego typu humor! z katolików można się śmiać bo wiadomo, że to religia wybaczania ale już z muzłumanów i żydów się boicie tchórze!
Chwała Wielkiej Polsce!!!
Bądźmy niezłomni i silni w wierze wobec tego typu prowokacji!!!