18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaty i moja Siora :D

0ficeR • 2013-11-07, 20:28
Nie wiem od kogo się tego nauczyła ale jestem z Niej dumny ^^



rozmowa ;p




cywilizacja brudasów niestety poszerza się, wiedzą już co to FB :/

mare30ks

2013-11-07, 22:17
nie ma co siostre masz "genialna", nawet siedzi w polityce :)

ale tylko poczekac ze 3-4 lata az przed jakims sniadym ksiazeciem rozlozy nogi w proce bo taki orientalny. jak sie jej swiatopoglad zmieni. mniejwiecej tak jak miedzy uwielbianiem łan dajrekszona a biebera

SzaraEminencja

2013-11-07, 22:20
Dobrze właśnie, że jedzie z k***ą, a różowe szaliki sie k***a obrażajo, w tym BongMan, bo mu arab daje najniższą krajową w UK, wiec zarabia 5 koła na złotówki i tera arab jest dla nigo bogiem i wkrótce przejdzie na islam

_............._

2013-11-07, 22:21
Co za ironia losu. Miała być beka z ciapatego, a jest z tępej polskiej dzidy.

Jeszcze tak a propos epitetu "lewak". Ze dwa dni temu przechodziłem koło podstawówki, akurat wylazły jakieś bachory na oko 3-4 klasa w grupie sześciu osób i się wyzywają od lewaków właśnie. Poziom zrozumienia pojęcia zapewne porównywalny do tego czegoś z tematu. Zaraz mi się skojarzyli sadolowi prawiczkowie.

Murekkk

2013-11-07, 22:23
I te spacje między znakami interpunkcyjnymi.

RazDwaTrzy

2013-11-07, 22:29
Żałosne. Poziom intelektualny - dno. Nie wiem kto za takie gówno stawia piwo ale widać, że więcej tutaj takich matołów jak autor tematu, a potem dziwią się jaka jest opinia o Polakach za granicą. Ehh, przykra jest ta "umysłowa impotencja"...

Pan_Dawid

2013-11-07, 22:41
od kiedy makarony to ciapaci?

abdul

2013-11-07, 22:49
i to jest k***a sadistic!!!!

trzciniak91pp

2013-11-07, 22:57
Czemu ona pisze do niego ,,Cb" ? Chce nakłonić go do rozmowy przez radyjko? Ach, te k***a gimbusowe skróty : ,, Co u cb?" ,,Co rb''? i tak dalej, jak tak dalej pójdzie i pokolenia debili będą rosły to nasz język wyginie i jego miejsce zajmie jakiś jaskiniowy bełkot. :(

wojtas2169

2013-11-07, 23:07
matieo444, RazDwaTrzy
k***a, 100% racji. Potem za granicą myślą o nas, że dopiero co z buszu wyszliśmy. Siostra autora moim zdaniem sama jest jak to określa "lewacką szmatą".

T-Will

2013-11-07, 23:21
Masz siostrę kretynkę, zj***ną kretynkę. Faktycznie jest z czego być dumnym.

astmuus

2013-11-07, 23:23


Czy tyś jest k***a z siebie i swojej siostry dumny? Bo ja z takich rodaków nie jestem. :idzwch*j:

reczi

2013-11-07, 23:57
Na własne życzenie hodujemy sobie pokolenie gimbazjuszy. Ćwierćdebilie nie wiedzą, że Włoch, a szczególnie ten z południa, ma ciut ciemniejszą karnację niż kolor ch*ja pod napletem. I jeszcze bym to zrozumiał gdyby ta raszpla z drutu, która wdaje się w tę płomienną dyskusje nie opie**alał kiełbach wieśniakom w protecotrach, manieczkach czy innych tancbudach. Ja pie**ole! Napisz jeszcze "ACAB" albo inne "PDW". j***na gimbusiarnia. Kiedyś jak net był na modemie, to stary włączał na pół godziny, żeby sprawdzić jak się szybko strony wczytują. Dziś każdy debil może się tu wysrać i pochwalić swoją umysłową sraką.

johny77777

2013-11-08, 00:32
Fajno, fajno, że jedzie ciapate k***y już od młodości. Ale czemu wyzywa od lewaków? Wytłumacz jej o co chodzi a nam wrzuć zdjęcia cycek.

pat0s18

2013-11-08, 01:32
nie wierze jak można chwalić się głupotą swoją i swojej rodziny, żeby zyskać kilka wirtualnych piw. jakieś kompleksy macie, że ciśniecie każdego kto do was napisał? jeśli już jesteście kretynami to powinniście się z tym chować a nie afiszować cebulaki

habumbabum

2013-11-08, 01:36
k***a, ale słabe. i jeszcze te gimnazjalne skróty i spacje przed znakami interpunkcyjnymi... taką to tylko do kuchni albo do gały. bez prawa głosu, a co dopiero prawa do wypowiadania się w internecie.