18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaty diler złapany w Moskwie

nemiroff • 2013-05-30, 13:19
Tym razem nie skończyło się na czerwonej farbie, której nie da się zmyć i na pierzu z poduszki.
Solidna rozmowa wychowawcza z dilerem dopalaczy ciapatego pochodzenia :emo:
druga połowa najciekawsza, jeżeli za dużo przemocy to na hardddda


the_satyr

2013-05-30, 13:30
No i co z tego, że go złapali i zleją? Nic. Bo ten co mu te narkotyki produkuje i dostarcza siedzi sobie spokojnie teraz w domu przy kominku i werbuje następnego idiotę do roznoszenia. Ten dilować już nie będzie, a na jego miejsce jest już na ulicy 3 nowych. To, że nie chcą narkotyków na ulicach to dobrze, ale źle dobrali target.

oliverekk94

2013-05-30, 13:32
i tak Rozwizuje sie problemy w samym zarodku nie policja tylko ruscy obywatele

Orsi

2013-05-30, 13:34
Po tytule spodziewałem się większego wpie**olu... :kawa: No nic. Pozostaje tylko mieć nadzieję że po wyłączeniu kamerki nie było już tak miło :)

Sewer2307

2013-05-30, 13:36
Według mnie za słaby wpie**ol dostał.

Ronoaro

2013-05-30, 13:50
nemiroff napisał/a:


druga połowa najciekawsza, jeżeli za dużo przemocy to na hardddda



Materiał ciekawy, ale wnioskuję, że chyba nigdy nie byłeś na hardzie...

Dymekx

2013-05-30, 13:55
A bycie dilerem to fajna fucha, niezły hajs jak debile chcą się truć to proszę, diler na nich zarobi.

Re...........ms

2013-05-30, 14:16
a takie ścierwo ciapate udaje w Polsce casanove bo nasze panny lecą na takie "egzotyczne" kąski.

a co do Ruskich to potraktowali go wg. Szriatu czy jak to się tam nazywa.
W ciapatolandii przecież non stop się napie**alają o wszystko :D

Ezoteryk

2013-05-30, 14:25
Tylko szczerze co ten typek jest winny chciał zarobić niewaidomo po co może dla rodziny lub dla siebie ale on nawet nie wie o co w tym chodzi kto tym kieruje itp jak dostaję towar to nawet nie wie od kogo tylko bierze i roznosi .

Gruby Brzuch

2013-05-30, 14:28
Za dilowanie "krokodylem" powinni kazać wszystko samemu opier**lić...

Yattaman

2013-05-30, 14:52
W kilku zaszczuć kogoś jak zwierzę... Nie wiem czy oni sami nie są większymi bydlakami

neo3

2013-05-30, 14:57
ciapaty i do tego diler czyli nic nie warte ścierwo oni traktują nas jak bydło to i my traktujmy ich tak samo. Zabić to za mało.

zielak300

2013-05-30, 14:57
h*ja ciapaty. Zwykły rusek.

Gruby Brzuch napisał/a:

Za dilowanie "krokodylem" powinni kazać wszystko samemu opier**lić...



Sam jesteś k***a krokodyl.

kopruszek

2013-05-30, 15:03
nie znioslabym gdyby taka ,czy inna cholera sprzedawala dragi mojemu siostrzencowi:jako brutalna domina w niemczech zakulabym go w dyby!!! a potem to juz nie pytac, co by sie dzialo z taka cholera!!!przez tydzien bym go nie karmila tylko woda na podtrzymanie zycia i czekalabym na wasze pomysly jaka kare mu zadac.pozdrawiam

tortyl

2013-05-30, 15:06
Gość wygląda trochę jak Khalidov ;p

Yattaman napisał/a:

W kilku zaszczuć kogoś jak zwierzę... Nie wiem czy oni sami nie są większymi bydlakami


:samoboj: Tylko tyle można zrobić po przeczytaniu Twojego komenta.
Wpie**ol jak najbardziej się należy :) Widok obitej, ciapatej mordy wprawia w lepszy nastrój na resztę dnia.