18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ciapata akcja ratunkowa

Sk...........‚o • 2014-01-24, 12:16
ratowanie dziecka rzysypanego gruzem po wybuchu bomby ;-)

Do...........is

2014-01-25, 02:17
Oto lista sytuacji kiedy ciapaki mówią to swoje Allah Akbar:

Allah Akbar - Gdy chce jebnąć bombą
Allah Akbar - Gdy widzi jak budynek leci na dzieci
Allah Akbar - Gdy odkopie te dzieci
Allah Akbar - Gdy idzie się wysrać
Allah Akbar - Gdy idzie spać
Allah Akbar - Gdy odetnie sobie rękę maczeta
Allah Akbar - Gdy podetrze dupÄ™ pokrzywÄ…
Allah Akbar - Gdy wygra w kasynie
Allah Akbar - Gdy przegra w kasynie
Allah Akbar - Gdy siÄ™ rodzi
Allah Akbar - Gdy umiera

+ we wszystkich sytułacjach które:
*Były
*SÄ…
*Będą

andreez91

2014-01-25, 18:47
k***a szkoda mi dzieciaka nie pie**olcie bo młody pewnie jeszcze nie wie w jakim ch*jowym środowisku przyszło mu się urodzić ,jestem oczywiście antyciapaty ale gdyby to dziecko wzięła teraz normalna europejska rodzina wychowałby sie na normalnego człowieka i byłby najprawdopodobniej wartościową osobą ,kazdy z was jakby wychowywał sie z maczetą nad szyja i koranem przy ryju doprawionym ludźmi myślącymi jak zwierzęta tez pewnie biegałby krzycząc allah akbar
Także nie pie**olcie dziecka zawsze szkoda !

ptaqdeloco

2014-01-26, 12:47
HAL9000/2 napisał/a:

wygrzebują go żeby potem założyć na nim nową bombę, to się nazywa recykling.


A żeby Ciebie i twoją rodzinę i dzieci i babcie k***a tak zasypało 30m pod ziemią debilu k***a to jeszcze dziecko, recykling to k***a z twojej czaszki kubek k***a do picia wina zrobię.

Nazgrel

2014-01-26, 13:06
To nie jest akcja ratunkowa, oni się tak rozmnażają - składają w gruzie jaja a potem wykopują młode.

lordmegatron

2014-01-26, 13:11
A co to takiego? :-D Palec grzebalec? tylko kto ma takie wielkie palce? :wtf:



:amused:

kam332

2014-01-26, 13:15
i tak zostanie terrorystÄ…...

FzgW

2014-01-26, 13:26
k***a nie kumam ludzi allah*ja jakby się chcieli wysadzić.

MatiLodz

2014-01-26, 13:29
dzieciaka szkoda ale z gory jest skazany na los terrorysty jak uda mu sie dozyc to albo zabije 50 bezbronnych ludzi bo przeciez mu wmowia ze musi sie zemscic albo zginie w wojnie domowej z innej bomby albo kuli. k***a jak ja ich nienawidze! niedawno znajoma mojej siostry poznala chlopaka ciapaka opowiadala mojej siostrze ze jest bardzo w nim zakochana i mowila tez miedzy innymi ze musi mu sie meldowac (jakas aplikacja na telefon) gdzie aktualnie przebywa on podobno tez to robi, potrafi do niej przyjechac bez zapowiedzi i na noc tak bylo ostatnio.. na drugi dzien ta dziewczyna poszla na uczelnie i wracajac do domu na ''okienko'' w zajeciach zadzwonil do niej zeby kupila mu jedzenie bo jest glodny i musiala isc do mcdonald's bo innego nie chcial. k***a caly dzien brudas j***ny siedzial i dupy mu sie ruszyc nie chcialo tylko ona jeszcze musiala mu przynosic do domu? mam nadzieje ze jak doniosla to bylo zimne i ch*jowe

Halman

2014-01-26, 13:29
ptaqdeloco napisał/a:


A żeby Ciebie i twoją rodzinę i dzieci i babcie k***a tak zasypało 30m pod ziemią debilu k***a to jeszcze dziecko, recykling to k***a z twojej czaszki kubek k***a do picia wina zrobię.



Zapomniałeś dopisać: Allah Akbar!

smyku1210

2014-01-26, 13:33
zaczęli drzeć się allah akbar i już myślałem ze drugi raz coś wyjebie

Szlachcic_Cygański

2014-01-26, 13:39
Za mało 'allah akbar'. Przepisowo powinno przynajmniej w odstępie 5s paść 'allah akbar'.

Szmicer

2014-01-26, 13:54
eee tam.. zbierali gruz na obiad i dzieciaka znaleźli

fashX

2014-01-26, 14:52
j***ć ciapciaków, ale szacuneczek za zaangażowanie w wykopywaniu, chciałbym widzieć jak niemieckie świnie by to zorganizowały, pewnie wykopałyby same kości.

my.account

2014-01-26, 14:53
gratulujÄ™ logiki
wysadzać swoje porąbane dupsko wśród cywilów, żeby potem przeprowadzać akcje ratunkowe... Mimo wszystko szkoda dzieciaków, kobiety też tam zbyt dużego wyboru nie mają

Royalz

2014-01-26, 16:07
Cud narodzin. :-D