18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaki w Islandii

mjiceland • 2014-01-26, 17:36
Czyli jak Islandczycy poradzili sobie z ciapakami :)

Cytat:

Na ziemni, która należy do Stowarzyszenia Muzułmanów, które będzie mogło tam zbudować meczet, w środę znaleziono trzy głowy świni oraz inne części zwierząt i zakrwawione strony z Koranu.

Profesor na Wydziale Prawa Uniwersytetu Islandzkiego – Björg Thorarensen powiedziała, że incydent ten może zostać zakwalifikowany jako przestępstwo z nienawiści. Natomiast Benedikt Lund z Policji w Reykjaviku, powiedział w rozmowie z visir.is, że mało prawdopodobne jest to, że sprawa w związku z tym będzie prowadzona ponieważ policja nie ma żadnych dowodów.

Części zwierząt i strony Koranu zostały wysprzątane przez pracowników miasta, których zadaniem było oczyszczenie miejsca po incydencie.

Zgodnie z wypowiedzią Benedikta, oficer, który był wówczas na miejscu zdarzenia powiedział, że na działce znajdował się jakiś papier ale nie wiedział on, czy był on związany z tym wydarzeniem.

Mieszkający w Szwecji Óskar Bjarnason powiedział visir.is, że kiedy doszło do tego incydentu to był on w Islandii i wie, że za tym co się stało stoi grupa około 20 ludzi. Dodał również, że wśród tej grupy znajdują się znani mieszkańcy Reykjaviku. Wspominał on również przykłady innych protestów, które miały miejsce w Szwecji i według niego ten w Reykjaviku był mniej radykalny, niż te z którymi się spotkał za granicami kraju.

We wrześniu Rada Miasta Reykjavik formalnie zatwierdziła miejsce na budowę pierwszego meczetu w Islandii. Natomiast działka, na której on zostanie zbudowany należy do Stowarzyszenia Muzułmanów już od stycznia.

Decyzja Rady Miasta wywołała wiele kontrowersji i dyskusji wśród mieszkańców całego kraju.



Zajebista reakcja policji, "nie mamy dowodów" hehe piwko im się należy za takie podejście.



Koleś ze szwecji, dzialacz jakiejś tamtejszej organizacji antymuslimowej.
W momencie zajścia przebywał "przypadkiem" w Islandii


Pracownicy miejscy sprzątają "po"






Jakiś cymbał, ale podoba mi się ten sadystyczny uśmiech



Było ale na portalu więc chyba się nie liczy??
poza tym to nie do konca to samo.
a jak się liczy to ch*j

bania88

2014-01-26, 17:53
Juz bylo pare takich akcji w innych krajach. Ale jakos oprocz tego, ze znaleziono swinie to nic nie wiadomo. Przestali budowac, czy olali to i budowali dalej. Cisza na ten temat, a bylo to ladnych pare miechow temu...

mjiceland

2014-01-26, 18:12
No mieli zaczynać budowę w tym roku,jeszcze nie zaczeli, jak tylko czegoś się dowiem to dam znać.

htr83

2014-01-26, 18:16
jedyny skuteczny sposób walki z tym ciapatym ch*jostwem
-Zniszczyć ich, ich własną bronią

santaxl

2014-01-26, 18:31
ja tam bym wolał głowę ciapaka, ale dobre i to

WonsatyDrwal

2014-01-26, 18:35
za świnie na islamskiej ziemii zawsze piwko

akfjlah

2014-01-26, 18:40
up.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Brzydkii

2014-01-26, 18:45
Z tego co wiem jeśli najpierw ciapaki ziemie pod meczet poświęcą, a nastepnie ktoś tam podrzuci świnie to nic się nie dzieje. Normalnie budują meczet bo ziemia poświęcona i nic jej skazić nie może.

z3r0c00l1337

2014-01-26, 18:47
Łby świni łbami świni i koran w gównie...przepraszam krwi - ale k***y dostały pozwolenie, żadne głowy tutaj nie pomogą niestety - pytanie kto i po co takie pozwolenie dał.

shevil

2014-01-26, 19:22
Z jakiej racji służby miasta mają sprzątać tym pie**olonym brudasom teren? Jak ktoś mi wrzuci szynkę na podwórko to co, mam wzywać pracowników miasta? Niech sami sprzątają te świńskie łby.

mjiceland

2014-01-26, 19:23
Dodam jeszcze, że wylali beczkę krwi, aż się trawka zaróżowila

feranos

2014-01-26, 20:09
Wow posprzątane przez pracowników miasta, ciekawe czy gdybym nasrał na swojej działce w Islandii to też by sprzątano za pieniądze obywateli.

Promek

2014-01-26, 20:15
Jeszcze mniejsze te literki pod zdjeciami! k***a co za moda poj***na ostatnio tu panuje :homer:

Izmael

2014-01-26, 20:23
Proponuję wysmarować cały glob wieprzami. I problem z głowy.