18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapacka miłość nie wybiera

Quetzal • 2013-05-25, 14:50
Współżył z kozą, więc ją poślubi
Mieszkaniec Sudanu został zmuszony do poślubienia kozy, po tym jak został przyłapany podczas odbywania z nią aktu płciowego - donosi BBC.
Właściciel kozy - pan Alifi, był zdumiony gdy zobaczył pana Tombe ze swoją kozą. Przyłapany na gorącym uczynku p. Tombe został zaprowadzony przed sąd rady starszych, która nakazała zapłacenie odszkodowania w wysokości 15 tys. sudańskich dinarów (ok. 50 zł) właścicielowi kozy oraz jej poślubienie.
- Zaniepokoiły mnie dziwne odgłosy. Gdy wyszedłem sprawdzić co się dzieje, zobaczyłem p. Tombe z moją kozą, na mój widok próbował uciec, ale go złapałem i związałem. Następnego dnia udałem się do rady starszych, aby rozstrzygnęła jak rozwiązać ten problem - relacjonuje zajście BBC p. Alifi.
- Rada stwierdziła, że nie ma po co udawać się na policję, wystarczy gdy p. Tombe zapłaci właścicielowi odszkodowanie za kozę, którą dodatkowo poślubi, ponieważ "używał jej jak żony" - kontynuował p. Alifi.
- Oddałem mu kozę i, o ile wiem, ciągle są razem - podsumował p. Alifi.


tekst sprzed paru lat, ale wciąż aktualny.

MówMiAndrzej

2013-05-25, 15:04
Trzeba otworzyć w takim razie agencje towarzyską z kozami. Będę miliarderem.

jedrolus

2013-05-25, 15:21
A puźniej odpie**ala im w Europie bo nie mogą se poj***ć jakieś kozy jak to u siebie praktykowali.Może ustawowo koza dla każdego szmatogłowego rozwiązała by problem flustracji tego bydła ;)

remi1982

2013-05-25, 15:26
Najlepsze jest to, że w niektórych krajach arabskich, zoofilia nie jest przestępstwem o ile r*chane zwierzątko jest płci odmiennej. Dla przykładu - mąż posuwa kózki a żonka zabawia się z mułem i jest ok.

black88

2013-05-25, 15:39
jedrolus napisał/a:

A puźniej odpie**ala im w Europie bo nie mogą se poj***ć jakieś kozy jak to u siebie praktykowali.Może ustawowo koza dla każdego szmatogłowego rozwiązała by problem flustracji tego bydła ;)



A h*j czy to waRZne co beNdzie pUzniej? :krejzi:

oc...........an

2013-05-26, 00:00
Still Better Love Story Then Twillight :niggasmile:

uzbek23

2013-05-26, 00:11
Dobre takie coś w domu :D I por*chasz i mleka popijesz

elKuna

2013-05-26, 00:12
Urban legend

kapral

2013-05-26, 01:03
związał a następnego dnia poszedł do rady.

pytanie brzmi: co z nim robił przez noc? :D

smyndryl

2013-05-26, 07:50
Zacytuję radę starszych „używał go jak żony" :D