18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciapaci numer 1 w gwałceniu dzieci w UK

Q67 • 2013-11-14, 17:11
95% przestępstw seksualnych na DZIECIACH w Wielkiej Brytanii popełnionych zostało przez muzułmanów.

To rezultat śledztwa przeprowadzonego przez Andrew Norfolk, który został nagrodzony nagrodą dziennikarską the Orwell Prize za przygotowany raport o gangach pedofili w UK.

Jako jedyny dziennikarz przedstawił swoje dowody komisji House of Commons (odpowiednik polskiego sejmu), która prowadziła śledztwo o gangach.

Śledztwo objęło 17 spraw z lat: 1997 - 2013.

Ze śledztwa wynika iż:

- w zorganizowanych gangach mężczyźni nagabywali dziewczynki na ulicy,
- większość przestępców pochodzi z Pakistanu
- większość ofiar to białe dziewczynki


Listopad 1997: Leeds

Mohammed Naim Rashid, 21: porwanie, gwałt, nieprzyzwoity atak, fizyczna przemoc - 7 lat pozbawienia wolności.
Abid Hussain Sadique, 21: porwanie, gwałt. 4 lata pozbawienia wolności. Leeds Crown Court.

Policja zatrzymała siatkę przestępczą taksówkarzy, którzy "udostępniali" dziewczynki 12letnie w pokoju powyżej Taxi Office, zabierali je również do innych miast.
23 aresztowanych, 20 ofiar... jedynie 5 kar pozbawienia wolności.

Delwar Hussain, 24: Dwa różne ataki seksualne. 15 miesięcy pozbawienia wolności.

Listopad 2003 & Luty 2005: Keighley

Shabir Ahmed, 32:Atak seksualny 2,5 roku pozbawienia wolności. Bradford Crown Court.



W linku znajdziecie też listę z przestępcami-pedofilami, są podane nazwiska oraz miejsce napadów:
http://shariaunveiled.wordpress.com/2013/08/06/95-of-child-rape-and-molestation-convictions-in-the-uk-were-committed-by-muslims/

Źródło: link, link

Eliot Imperio

2013-11-15, 02:05
No ale k***a, i tak ważniejsze w informacjach jest to, że ktoś podpalił tęczę za 70k ziko i skazano 3 osoby za wyzywanie funkcjonariuszy. Nie ważne, że multikulti w skandynawii nie zdaje egzaminu i jawnie sobie z tym nie radzą. Na szczęście, do nas nikt nie przyjeżdża, bo mamy swoich gwałcicieli, swoich złodziei i bandytów, czarni i ciapaci nie mieliby co kraść ani gwałcić bo musieliby się ustawić w kolejce...

mateuszmatel

2013-11-15, 03:30
Rozwine mój poprzedni post i dodam, że w skład Uk wchodzi Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia północna. Dzieląc 95 ciapatych na te 4 jednostki mamy 24 skazanych na jednostke. Sprawy są z 16 lat więc żeby uzyskać taką statystyke wystarczy, że jeden ciapaty popełni przestępstwo seksualne na dziecku raz na 8 miesięcy w każdej z tych jednostek. Nie mam na celu obrony muzułmanów, chcę tylko pokazać, że te statystyki nie mają nic wspólnego z prawdą i można je podstawić pod każdą grupe. Gdyby koleś napisał, taki sam artykuł tylko zamiast muzułmanów użył np hydraulików to temat wylądowałby w sucharach a większość pisałaby "Mój prezes je mięso, a ja kapustę – czyli statystycznie obaj jemy gołąbki." .

wieniu

2013-11-15, 05:44
Widać wyraźnie, że latka leciały a wyroki były łagodniejsze - poprawność polityczna?. @mateuszmatel z tego co się mi wydaje tu chodziło o gangi.

sidian

2013-11-15, 09:22
Tu chodziło o zorganizowaną przestępczość, stąd tak niewiele spraw. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby statystyki ogólne tego typu przestępstw wykazały analogiczny wynik. Wnioskując z Norwegii.

FlyKamil

2013-11-15, 11:38
Angielscy kibice siedzący za jakieś burdy powinni im się dobrać do dupy w więzieniu

sz...........r9

2013-11-15, 12:47
Żadna nowość. Angole dobrze o tym wiedzą, ale nikt z tym nic nie robi. Białym od tolerancji rasowej/religijnej popie**oliło się w głowach

mateuszmatel

2013-11-15, 13:33
Jeśli liczba spraw jest mała ze względu na to, że chodzi o grupy to autor w pewnym sensie manipule informacjami. Napisał, że 95% przestępst popełniana jest jest ciapatych do tego powiększył,pogrubił i podkreślił słowo "dzieci" ale nie dodał, zę chodzi o gangi. Jestem ciekaw jaki procent przestępstw seksualnych popełnionych na dzieciach stanowią te popełnione przez gangi. Jestem za wyj***niem ich z europy ale nie takim sposobem. Jeśli będziemy mówić, żę 95% z nich to pedofile i popierać takimi statystykami to daleko nie zajdziemy. Ktoś zacznie sprawdzać jaki procent wszystkich przestępstw stanowią te ze statystyk a wynik końcowy może nie być już taki duży. Zreztą na chwilę obecną nie są oni zagrożeniem dla Polski a na to co zrobi z nimi UK nie mamy wpływu. Aktualnie mamy w kraju większe problemy jak rudy który ma w dupie demokracje i otwarcie mówił, że referendum może jedynie zmienić tabliczke "prezydent" na "komisarz" albo stronnicze media czy wydawanie 250tyś zł na budowanie i naprawianie tęczy. Muzułmanie obecnie nie są dużym niebezpieczeństwem w Polsce, oczywiście warto ostrzegać zanim będzie za późno ale aktualnie powinniśmy skupić się na czymś innym.

CiniakPL

2013-11-15, 14:05
"Dziadek: Zawsze mówiłem, że trzeba ich było do lasu, póki jeszcze czas, a nie.
Franz: Tak jest. Kompanie zwartych oddziałów, trochę piachu i dużo worków."
~Psy

prozal

2013-11-15, 23:40
mare30ks napisał/a:

kilkanascie miesiecy za r*chanie dzieciakow? ja pie**ole.


poprawione



kara adekwatna do wieku ofiary :mrgreen:

gosu82

2013-11-16, 00:52
ty mnie k***a nie strasz bo mieszkam w leeds i mam mala corke.

PA...........SM

2013-11-16, 20:24
gosu82 napisał/a:

ty mnie k***a nie strasz bo mieszkam w leeds i mam mala corke.



Podaj adres :)