18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaci chcą się dostać do UK

RedCountry • 2013-05-16, 13:48


Ciapaci próbują się dostać do UK. :amused:

2HardBlazin

2013-05-16, 16:30
hehe "uważajcie po murzyny na plandekę wchodzą

RafałB5

2013-05-16, 16:37
Jak to na yt znaleźć Panie

PLpunk

2013-05-16, 16:47
Pod prądem niedługo będzie trzeba mieć klamki :D

Precz_z_Preczem

2013-05-16, 17:11
MorbidGod napisał/a:

Poczuli gówno od polaczków i swój do swego pociągnął :)



Na takiego śmiecia jak ty (celowo z małej) nawet szkoda moczu, bo chętnie zlałbym ci się na twój obleśny ryj.
Ewentualnie mogę ci zaoferować gówno mojego psa - rozsmarujesz sobie na klacie.
I tak różnicy nikt od ciebie nie poczuje. :kupa:

VexTeson

2013-05-16, 17:25
Ale was tyłki rozbolały od jednego zdania. Histeria dowodzi kompleksów i słuszności opinii. ;-) A ciapaci po prostu robią co mogą żeby mieć lepszy żywot, nie winię ich, po prostu trzeba jakieś granaty doczepiać do drzwi i wszystkie ich problemy same się z czasem rozwiążą.

Pajoresko

2013-05-16, 17:41
MorbidGod napisał/a:

Poczuli gówno od polaczków i swój do swego pociągnął :)



twoja mama tam jechała?

Techron

2013-05-16, 17:45
Do pytających o zamki: Jeszcze nie widziałem naczepy, która miałaby zamykane wrota na jakiś zamek czy kłódkę, a z racji zawodu ojca widziałem ich wiele. Myślę, że ma to znaczenie logistyczne, bo często kontenery/plandeki podjeżdżają wieczorem pod rampę, a rano magazynierzy go rozładowują bez potrzeby budzenia kierowcy, żeby im otworzył naczepę.

Loaloa

2013-05-16, 17:46
Jaki piękny pocisk na kolesia, który napisał "polaczki". Jak to mawiają: "uderz w stół, a nożyce się odezwą".

ore

2013-05-16, 17:51
Techron napisał/a:

Do pytających o zamki: Jeszcze nie widziałem naczepy, która miałaby zamykane wrota na jakiś zamek czy kłódkę, a z racji zawodu ojca widziałem ich wiele. Myślę, że ma to znaczenie logistyczne, bo często kontenery/plandeki podjeżdżają wieczorem pod rampę, a rano magazynierzy go rozładowują bez potrzeby budzenia kierowcy, żeby im otworzył naczepę.



zazwyczaj są plombowane, z drugiej strony plandeki mogły być puste

bary110

2013-05-16, 17:57
czemu jeszcze nie wpakowalismy tych ciapatych smieci do obozow?

Missiek1906

2013-05-16, 17:57
MorbidGod napisał/a:

Poczuli gówno od polaczków i swój do swego pociągnął :)



Niechce warna od modow ale za taki tekst powinno sie banowac takie p*zdy jak morbidgod..

pawu95

2013-05-16, 18:09
Cytat:

Na takiego śmiecia jak ty (celowo z małej) nawet szkoda moczu



Ale czasu na napisanie postu to nie szkoda. Gosc trolluje, po ch*j mu odpisujecie?

sobanek

2013-05-16, 18:13
Nie wiem jak w Polsce, ale tutaj (IE) większość kierowców ma jakieś środki prewencyjne (gaz pieprzowy, paralizator, kij bejsbolowy). Przecież wyjść takiemu i zaj***ć tylko.

Resterwers

2013-05-16, 18:18
sobanek napisał/a:

Nie wiem jak w Polsce, ale tutaj (IE) większość kierowców ma jakieś środki prewencyjne (gaz pieprzowy, paralizator, kij bejsbolowy). Przecież wyjść takiemu i zaj***ć tylko.


Wyjdziesz, zajebiesz jednemu a za nim rzuci się 20 smoluchów i spuszczą Ci wpie**ol. Tam to powinno stać ZOMO i napie**alać ich w interesie państwa.

fndj

2013-05-16, 18:22
MorbidGod napisał/a:

Poczuli gówno od polaczków i swój do swego pociągnął :)



O takich jak ty mawiał poeta, a i ja powiem:
"Nie dam ci w nos prztyczka, nie dam i klapsa,
nie powiem nawet pies cię j***ł,
bo byłby to mezalians dla psa"