18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iw...........85

2013-02-06, 16:16
haha i znów hitra baba z radomia

raper900

2013-02-06, 16:25
Brawo! Śmieszy i w ogóle. Tyle że chytra pani (moim skromnym zdaniem alegoria zwykłego Polaka) już się przejadła. Albo przepiła jak kto woli.

ko11

2013-02-06, 16:35
skończcie z tą babą z radomia, to już w ogóle nie jest śmieszne ...
było w wigilie i 2 tygodnie później, teraz to jakiś kotlet odgrzewany

Draco

2013-02-06, 16:46
Za ae86 zawsze piwko :-D

zjerycha

2013-02-06, 16:48
"Sadistic.pl - codzienna dawka CZARNEGO humoru"

kiedy w końcu zrozumiecie że jak chcę takie obrazki to zaglądam na kwejka, a jak chcę CZARNY humor to idę na sadistica..

więc proszę uprzejmie wypie**alać z tym szajsem..

pomidorro

2013-02-06, 16:54
Chytrzy i wsciekli

CyganBezGruzu

2013-02-06, 17:01
Cytat:

Za ae86 zawsze piwko :D



k***a, ludzie... ten tekst jest bardziej oklepany niż ta j***na babka.
Myślisz że piwa dostaniesz za taki komentarz ?

speedster

2013-02-06, 17:16
@up Myślisz ,że on wogole myśli? :roll:

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2013-02-06, 17:17 ]
w ogóle

Draco

2013-02-06, 18:02
CyganBezGruzu napisał/a:



k***a, ludzie... ten tekst jest bardziej oklepany niż ta j***na babka.
Myślisz że piwa dostaniesz za taki komentarz ?


O ch*j Ci chodzi? Jeździsz matizem czy co...? JAk Ci to przeszkadza to popłacz się moderatorom, a jak nie to idź sobie zwalić bo wyjątkowo narwany jesteś.... Po Twoim nicku widzę, że sam jesteś jednym z tych którzy tygodniami jarali się gruzem...o ironio! Człowiek wchodzi po pracy żeby się wyluzować i trafia na jeszcze większych frustratów i napinaczy :-?


Co do Pana speedstera - Wielki myślący mistrzunio się znalazł :roll:
"w cudzym oku źdźbło widzi a w swoim belki nie dostrzega"

speedster

2013-02-06, 22:04
Draco napisał/a:


O ch*j Ci chodzi? Jeździsz matizem czy co...? JAk Ci to przeszkadza to popłacz się moderatorom, a jak nie to idź sobie zwalić bo wyjątkowo narwany jesteś.... Po Twoim nicku widzę, że sam jesteś jednym z tych którzy tygodniami jarali się gruzem...o ironio! Człowiek wchodzi po pracy żeby się wyluzować i trafia na jeszcze większych frustratów i napinaczy :-?


Co do Pana speedstera - Wielki myślący mistrzunio się znalazł :roll:
"w cudzym oku źdźbło widzi a w swoim belki nie dostrzega"


Mnie uczyli, że obie formy są poprawne, zależnie od kontekstu i tak będe pisał.
Z resztą po przeczytaniu Twojego komentarza: "JAk Ci to przeszkadza to popłacz się moderatorom, a jak nie to idź sobie zwalić bo wyjątkowo narwany jesteś...."
a następnie sprawdzeniu wieku, stwierdzam, że albo jesteś pryszczatym gimbusem który wczoraj odkrył masturbację i wpisał sobie w profil "19" bo się poczuł dorosły, albo poważnie upośledzonym dziewiętnastolatkiem :shock: [/quote]

wielkiwu

2013-02-06, 22:40
Uciąć ręce Chytrze !!

Draco

2013-02-06, 23:40
speedster napisał/a:


Mnie uczyli, że obie formy są poprawne, zależnie od kontekstu i tak będe pisał.
Z resztą po przeczytaniu Twojego komentarza: "JAk Ci to przeszkadza to popłacz się moderatorom, a jak nie to idź sobie zwalić bo wyjątkowo narwany jesteś...."
a następnie sprawdzeniu wieku, stwierdzam, że albo jesteś pryszczatym gimbusem który wczoraj odkrył masturbację i wpisał sobie w profil "19" bo się poczuł dorosły, albo poważnie upośledzonym dziewiętnastolatkiem :shock:



http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfY6EfX6f1jDDHFZXgjN859dzANu-8AedSn22fWqo44nul7NBwxQ

Upośledzony to możesz być Ty bo nawet po wytknięciu błędu nie chce się sprawdzić w słowniku która forma jest poprawna. Poza tym problem dostrzegam raczej po Twojej stronie, gdyż pierwszą rzeczą którą zrobiłeś było ocenianie mnie wg. swojej miary. Widocznie musiało bardzo zaboleć gdy ktoś 2 lata młodszy śmiał wytknąć Ci błąd... :roll:

A co do reszty mojego wcześniejszego postu:
Nie napisałem tego do Ciebie, więc łaskawie "szczym ryj" i poczekaj na odpowiedź kolegi od gruzu...