18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chytra baba z Kutna

kapral • 2014-01-02, 20:24
Pan Wojciech z Kutna postanowił złapać cmentarną hienę, która od kilku lat okradała grób jego żony. Mężczyzna wspólnie z wnukiem zamontował w pobliżu nagrobka kamerkę. Nie trzeba było długo czekać, by nagrać i schwytać złodzieja, okazała się nim... 63-letnia kobieta.

Niebywałe! Staruszek z Kutna postanowił sam złapać cmentarną hienę, która od kilku lat okradała grób jego żony. Mężczyzna wspólnie z wnukiem zamontował w pobliżu nagrobka kamerkę, która zarejestrowała zuchwałą kradzież. Nie trzeba było długo czekać, by schwytać złodzieja, okazała się nim... 63-letnia kobieta.

- Od 4 lat ciągle coś ginęło z grobu mojej babci. Najpierw ktoś wyrwał piękny krzyż z mosiądzu o wartości 1500 zł, następnie znikały znicze, wkłady, kwiaty - opowiada pan Wojciech (nazwisko do wiadomości redakcji). - Najbardziej jednak denerwowało to mojego 75-letniego dziadka.



Mężczyźni nie zgłaszali sprawy na policję. Postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Batem na złodziejkę okazała się kamera zamontowana w pobliżu grobu. Na filmiku, który udostępniono naszej redakcji widać jak ponad 60-letnia kobieta podchodzi do pomnika i bez skrępowania gasi znicze, po czym je zabiera i odchodzi.

- Do zgłoszenia o kradzieży dołączono materiał wideo. Sprawcę udało się schwytać w ciągu kilku dni. Kobieta przyznała się do winy i okazało się, że kradzież zarejestrowana na filmiku nie była jednorazowa. Kutnianka usłyszała zarzut ograbienia miejsca spoczynku zwłok i grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa została skierowana do sądu - potwierdza st. asp. Paweł Witczak, oficer prasowy KPP Kutno.


Proszę, oto obraz komunistycznego odrzutu społecznego, cwaniactwa, kombinactwa, złodziejstwa i podejścia "wyspowiadam się i po kłopocie". W sumie dobrze, że kamery nie zauważyła, bo też by pewnie ukradła. (wybrane komentarze)

mare30ks

2014-01-03, 13:49
ot typowe stare k***isko: a zapie**ole bo mnie nie stac, a potem szybsiutko do spowiedzi i konto czyste i mozna znowu cos podpie**olic i ponarzekac na mlodych zlodziei co to "boga w sercu nie majom"

Ar...........ch

2014-01-03, 13:53
drewniany kołek w dupę takiej złodziejce, jednak... 8 lat, a za: gwałt, zabójstwo przechodnia przy prowadzeniu po pijaku, morderstwo etc. 10-15 lat? :kac:

Coś tu jest grubo nie tak.

I tu jest ta komuna autorze, a nie u jakiejś chorej psychicznie babci.

:dead:

femi666

2014-01-03, 14:03
Ja to bym za taką do domu poszedł, jakby drzwi otwierała dać w łeb, kase straconą odzyskać a babie łapy połamać i po kłopocie : D

Cienió

2014-01-03, 14:09
do 8 lat pozbawienia wolności za zaj***nie zniczy, a za zaj***nie 6 osób pod wpływem narkotyków i wódeczki max do 15. Beczka total !

Szegenz

2014-01-03, 14:13
po dźwieku to może rodzina slendera

patroy

2014-01-03, 14:25
Jak nie umorzą za niską szkodliwość to i tak będzie w zawieszeniu. a szkoda śmiesznie byłoby posadzić takie babsko z jakimiś mordercami w celi :)

Ne...........es

2014-01-03, 14:28
zajebac k***e

stalowyszczur

2014-01-03, 14:59
Do 8 lat wiezienia, k***a, polskie prawo jest lepsze od skeczow monty pythona. A za gwalt zawiasy, no, moze rok wiezienia.

Jason_x

2014-01-03, 15:10
Łeee już myślałem, że to Pani z grobu nagrywała :P

Ale fakt faktem, super pomysł i propsy dla tego Pana. Takiego kurestwa jest niestety bardzo dużo i chyba czas najwyższy wziąć sprawy i kamery w swoje ręce.

Lesiu106

2014-01-03, 15:15
do 8 lat pozbawienia wolności? dla niej to jak dożywocie :D

tomekwl3

2014-01-03, 15:45
i tak nic jej pewnie nie zrobią, nawet jeśli dostanie wyrok bezwzględnego pozbawienia wolności (w co wątpię) to odstąpią od jego wykonania ze względu na wiek...

Bobikufel

2014-01-03, 16:10
ach ta młodzież.... tylko by z grobów kradła

Solve

2014-01-03, 16:29
Leet napisał/a:




Koleś poślubił własną babkę? Ech te zwyrole!



Nie koniecznie. Możliwe, że wnuk również ma na imię Wojciech.

urteusz

2014-01-03, 16:29
8 lat więzienia. Zając jej majątek i płacic z tego za utrzymanie w więzieniu k***a..

Martinez1976

2014-01-03, 20:49
k***a, patologia w tej Polsce.
Koleś rozjebuje samochodem 5 osób na przystanku - 15 lat max.
Ukradniesz znicz z grobu - max 8 lat.
Zabijesz dziecko, zgwałcisz kogoś, czekają cię zawiasy...
Idź pan w ch*j z takim prawem!