18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chylińska - najlepsze teksty

XMATE • 2010-03-01, 19:10
Parę wycinków z rożnych programów i audycji w których Chylińska jest sobą. :mrgreen:


AL...........ON

2010-03-01, 19:29
No ch*j. Była postać godna podziwu a teraz mamy rzygowiny "kochać cię cię cię cię cię...."

Ye...........es

2010-03-01, 19:48
bo Ona sie z dodą na mózgi pomieniała tamta sie z nergalem puszcza podczas szatanistycznych czarnych mszy a ta zaraz sie zacznie na różowo ze skrzydełkami na plecach odpie**alać

Furor Uterinus

2010-03-01, 20:51
Jak ja tęsknię za dawną Chylińską... Ech.

jonek00

2010-03-01, 20:52
a po czym poznać że jest sobą?

Matuus

2010-03-01, 21:01
Po tym, że nie jesteś kosmitą.

riodoro1

2010-03-01, 21:05
a dziś, głupia różowa c**a...

Kahuninho

2010-03-01, 21:27
"Ty, będę mieć proces, ja pie**olę :) "

trauma

2010-03-01, 21:37
A jeszcze niedawno śmiała się z różu:

" Załóż róż, bedzie pięknie
Załóż róż, bedzie modnie
Załóż róż, bedzie pięknie
Załóż róż, bedzie modnie

Pokaż biust będzie łatwiej
Pokaż biust będzie modnie
Pokaż biust będzie łatwiej
Pokaż biust będzie modnie

I nie mart się, jak krzyknie ktoś, że kiepsko grasz, że tracisz twaz, tracisz twaz.
Ty przecież zawsze dobrze wiesz co robisz.

Nagraj pop, bedzie szybciej
Nagraj pop, bedzie modnie
Nagraj pop, bedzie szybciej
Nagraj pop, bedzie modnie

I nie mart się, jak krzyknie ktoś, że kiepsko grasz, że tracisz twaz, tracisz twaz.
Ty przecież zawsze dobrze wiesz co robisz.

Udawaj ból, gdy uczuć brak,
rób właśnie tak.
Uśmiechaj się i zginaj kark,
rób właśnie tak.
Po trupach goń, gdy ścina strach,
rób włąśnie tak.
Jak pusty dzwon wybijaj takt,
rób właśnie tak.

Udawaj ból, gdy uczuć brak,
rób właśnie tak.
Uśmiechaj się i zginaj kark,
rób właśnie tak.
Jak pusty dzwon wybijaj takt,
rób właśnie tak."

wbrian

2010-03-01, 21:40
Znowu ciągnie się dyskusja podobna jak tu: http://www.sadistic.pl/chylinska-u-majewskiego-vt24436.htm

Od siebie powiem że h*j WAM DO TEGO co ona robi. Jeśli się nie podoba to nie słuchać, nie czytać ale też nie komentować.

Co do Chylińskiej - jak dla mnie best babka. Ciesze się, że odniosła sukces komercyjny z prostego powodu - należy jej to się. Osobiście słucham płyt wcześniejszych, ale nie uważam żeby jakoś strasznie się zmieniła. Każdy czerpie z doświadczeń życiowych i ciężko być takim samym przez całe życie.

Tym którzy tego nie rozumieją powodzenia w układaniu klocków i zabawach w piasku:D

trauma

2010-03-01, 21:44
wbrian napisał/a:

Od siebie powiem że h*j WAM DO TEGO co ona robi. Jeśli się nie podoba to nie słuchać, nie czytać ale też nie komentować.




Jest coś takiego jak wolność słowa... :plzdie:

Sparafrazuję Twoją wypowiedź: "ch*j Ci do tego, że mi się nie podoba". Amen.

grauper

2010-03-01, 21:58
wbrian napisał/a:


Od siebie powiem że h*j WAM DO TEGO co ona robi. Jeśli się nie podoba to nie słuchać, nie czytać ale też nie komentować.



Czyli jeżeli nam sie podoba to można pisać i wychwalać tą sprzedajacą sie cipe ?? A jak nie to już morda w kubeł i sie nie wypowiadac?

wbrian

2010-03-01, 22:10
trauma napisał/a:




Jest coś takiego jak wolność słowa... :plzdie:

Sparafrazuję Twoją wypowiedź: "ch*j Ci do tego, że mi się nie podoba". Amen.



Oczywiście że jest coś takiego jak wolność słowa. Jednak coś w stylu 'latającego gówna' cytat:

Cytat:

a dziś, głupia różowa c**a...



jest niesmaczne i śmierdzi.

grauper napisał/a:



Czyli jeżeli nam sie podoba to można pisać i wychwalać tą sprzedajacą sie cipe ?? A jak nie to już morda w kubeł i sie nie wypowiadac?



Wychwalanie osoby nie jest rzeczą fajną i pożądaną ale komentarze w stylu 'sprzedająca się c**a' są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Z takiego rozumowania wynika, że (szacunkowo) 90% kobiet to sprzedające się c**y. Nie każdy może robić co chce w życiu i nie wiele osób ma taki komfort - Agnieszka wg mnie jest. Ale jeżeli nie jest i robi wszystko dla kasy to będę jej fanem po wsze czasy, że jest tak autentyczna w tej 'grze'.

chupio

2010-03-01, 22:29
@wbrian, nie pie**ol rześ przystojny ;)

Oskarek

2010-03-01, 23:02
Ibisz jeszcze jaki stary :D