18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba miał awarię mózgu

Jesse.Pinkman • 2023-10-02, 12:40
Stał grzecznie jak inni i nagle ruszył na czerwonym.

edek_kotek

2023-10-02, 12:41
Czerwone światło motop*zdeuszy nie obowiązuje ?

turor

2023-10-02, 14:06
edek_kotek napisał/a:

Czerwone światło motop*zdeuszy nie obowiązuje ?



Na zielonym nie wj***li by się pod auto :D

grzehuu

2023-10-02, 14:29
Mózgu???
hahahahaha jakiego mózgu?
musiałby by go mieć
:D

Sadzone

2023-10-02, 16:06
Hej! Ho! Przybywaj przygodo!

koniskooooo

2023-10-02, 17:03
A najlepsze że on ruszył a reszta za nim. Czasami tak robię na przejściu dla pieszych że niby zaczynam iść i inni też idą. Zawsze wtedy mam włączone nagrywanie. Mam nadzieje, że niedługo będę miał jakiś materiał na sadola.

dgfdfg

2023-10-02, 17:30
wiadomo że motocykliści to straszne gejuchy są, pewnie lubrykant analny pokonał barierę krew-mózg i przeniknął mu do neuronów i mu odj***ło

Rex-io

2023-10-02, 22:31
Teraz tak patrzę na tę sytuację to przypomina mi się podobna. Pracuje na mrożni i pod rampą stoi tirowiec. Mieliśmy otwartą ostatnią rampę i pyta się mnie czy może już odjechać a ja mu że nie bo jeszcze dwie palety. Mamy też sygnalizację świetlną i mówię że jak zmieni się światło to będzie mógł odjechać. Koleś niby zrozumiał i odszedł. Jak się okazało tylko po to żeby wsiąść i odjechać. Tłumaczył się że miał przecież czerwone xD

kryptonowa_laska

2023-10-03, 09:50
koniskooooo napisał/a:

A najlepsze że on ruszył a reszta za nim. Czasami tak robię na przejściu dla pieszych że niby zaczynam iść i inni też idą. Zawsze wtedy mam włączone nagrywanie. Mam nadzieje, że niedługo będę miał jakiś materiał na sadola.



Tam na filmie to wszyscy są baranami, praktycznie każdy ruszył :D