18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyjanek

2013-03-16, 16:56
Kocham koty, bo są sk***ielami :)

aguiar

2013-03-16, 17:14
won z tym gównem...

koloalu

2013-03-16, 17:16
no za mój ostatni koment z przekleństwem dostałem warna więc powiem tym razem łagodniej.
Idź tam skąd przyszedłeś, dam ci nawet linka: kwejk.pl

sadol spada na psy, w tym przypadku koty...

kueza

2013-03-16, 17:19
Cytat:

kot miażdży system



no k***a chyba nie.

dth

2013-03-16, 17:21
3x up:
zamiast pie**olić to idźcie sobie zwalić do połamanych rąk, nóg i jakichś wymyślnych chorób, j***ni hejterzy.

obcyss

2013-03-16, 17:22
koloalu napisał/a:

no za mój ostatni koment z przekleństwem dostałem warna więc powiem tym razem łagodniej.
Idź tam skąd przyszedłeś, dam ci nawet linka: kwejk.pl



tak popisałeś się inteligencją, że nawet dobrze linku nie umiesz wkleić...

hhh

2013-03-16, 17:27
Wait a minute...
Is that Sadistic, isn`t it?!


@up tak trudno Ci zrozumieć, że to nie jest strona do wklejania "śmiesznych" kotków i kabaretów? Jest wiele innych stron do tego przeznaczonych - tam zapraszam.

obcyss

2013-03-16, 17:35
hhh napisał/a:

Wait a minute...
Is that Sadistic, isn`t it?!


@up tak trudno Ci zrozumieć, że to nie jest strona do wklejania "śmiesznych" kotków i kabaretów? Jest wiele innych stron do tego przeznaczonych - tam zapraszam.



majaczysz...
chcesz oglądać sadystyczne rzeczy, urwane nogi, jakieś grzyby na szyi, czy spalonych żydów masz od tego dział hard. Z tego co wiem tam nie ma owych "kotów i kabaretów" także wbijaj tam (no chyba, że nie masz 18 lat albo się boisz itp). Tutaj masz stronę główną z ze wszystkim. Także easy man.

Gonczor

2013-03-16, 17:51
1. Po ch*j cytujesz w całości post do którego się odnosisz, skoro jest tuż wyżej?
2.
Cytat:

chcesz oglądać sadystyczne rzeczy,(...) masz od tego dział hard.


Może i jest, ale strona miała w założeniu prezentować czarny humor a nie j***ne misie, kotki, czy głębokie jak p*zda przemyślenia nastolatek. Byłoby zajebiście, gdyby odbiegające od tej konwencji tematy wykazywały jakiekolwiek przejawy inteligencji, bo już nie wiem, gdzie uciekać od, jak to się dziś modnie określa "hejterów".

kuropatwa121

2013-03-16, 19:54
5 minut gapiłem się w tego gifa i cieszyłem morde :D