18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chuśtawka dla hętnych...

Halman • 2021-12-05, 12:12

wy terz się tak lupicie po lekcjach bujać pod sófitem..?

Folur

2021-12-05, 12:29
nie dostaniesz ode mnie piwa nawet za materiał własny dzieciaku

Halman

2021-12-05, 12:38
Folur napisał/a:

nie dostaniesz ode mnie piwa nawet za materiał własny dzieciaku


jak by mi przy milionie trzystu trzydziestu siedmiu tysiącach, trzystu trzydziestu piwach zależało na twoim piwie... :wyj***ne:

Juzwa

2021-12-05, 12:51
Halman napisał/a:

Chuśtawka dla hętnych...


H U Ś T A W K A dla CHętnych do k***y nędzy C H Ę T N Y C H!

baronturbina

2021-12-05, 13:50
Ale nie wyczailiscie że błędy w opisie do materiału są celowym działaniem?
Ewentualnie założymy tu dział Profesora Miodka dla nadpobudliwych i nierozumnych?


htp

2021-12-05, 14:14
baronturbina napisał/a:

Ale nie wyczailiscie że błędy w opisie do materiału są celowym działaniem?
Ewentualnie założymy tu dział Profesora Miodka dla nadpobudliwych i nierozumnych?



Dokładnie, to jest promocja języka halmanowego.

KonioBijca

2021-12-05, 14:25
Na koleguf potczas popijawy w baże zafsze morzna liczyć...

Kórwa madź, Hal... Óświadomiłeś mnie właśnie, rze na tym sadoló to same j***ne dziecióry s podstawufki co dajom sie trollować tak łatfo, jak kórwa daje dópy w burdeló śmierdzoncym zapitym robolom...

Juzwa

2021-12-05, 14:54
@up Poproś Halmana o fotkę i idź zwalić do niej.

KonioBijca

2021-12-05, 15:55
Juzwa napisał/a:

@up Poproś Halmana o fotkę i idź zwalić do niej.



Nie musze. Twoja matka, która wystawia mi kapsko do r*chania co weekend w zupełności mi wystarczy.

Gromm

2021-12-05, 16:33
Oj chalman, chalman...

Juzwa

2021-12-05, 16:56
KonioBijca napisał/a:

Nie musze. Twoja matka, która wystawia mi kapsko do r*chania co weekend w zupełności mi wystarczy.



A to ty jesteś ten ułom, co to się rozpłakał jak cipę zobaczył...

KonioBijca

2021-12-05, 17:51
Juzwa napisał/a:

A to ty jesteś ten ułom, co to się rozpłakał jak cipę zobaczył...



Nie. Jestem tym, który tak ostro walił twoją starą w odbyt, że darła się w niebogłosy i zeszczała się z rozkoszy. To mówisz, że nie jestem jej jeydnym klientem? No fakt. Ta stówka, którą twoja stara bierze za godzinę r*chania to nie są kokosy, a jakoś przecież musi zarobić na michę żarcia dla takiego bezrobotnego niedorajdy, jak ty...

Juzwa

2021-12-05, 18:44
KonioBijca napisał/a:

Nie. Jestem tym, który tak ostro walił twoją starą w odbyt, że darła się w niebogłosy i zeszczała się z rozkoszy. To mówisz, że nie jestem jej jeydnym klientem? No fakt. Ta stówka, którą twoja stara bierze za godzinę r*chania to nie są kokosy, a jakoś przecież musi zarobić na michę żarcia dla takiego bezrobotnego niedorajdy, jak ty...



Coś ci się popie**oliło. Moja stara przecież nie jest tym psem, którego walisz od czasu do czasu. Cała ulica ma wtedy ubaw po pachy.