18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Choroba zwana Progerią

Bolek1993 • 2013-05-17, 02:07
Niedawno wyszedł gif i co niektórzy naśmiewali sie z osoby chorującej na Progerię wg. mnie to przesympatyczna dziewczynka i wcale nie współczuje rodzinie bo widac ze sa szczesliwi... Az mi sie łezka w oku zakrecila :( (






Moze mało sadystyczne ale daje do myslenia :) i mam nadzieje ze nastepnym razem co niektórzy pomysla zanim cos napisza.

kaktuz

2013-05-17, 02:18
narazie dziecko jest małe i nie pojmuje swojej tragedi koszmar zacznie sie gdy koleżanki będą mieć chłopców umawiać sie na randki itp narazie to dziecko poprostu nie wie że jest inne
smutne ale prawdziwe

Caribou

2013-05-17, 03:47
@up
Ośmioletnie dziecko widzi w lustrze, że wygląda inaczej niż rówieśnicy, więc oczywistym staje się, że zdaje sobie z tego sprawę. Jak jej koleżanki zaczną się umawiać na randki za jakieś 5-6 lat to ona już będzie umierać, więc w sumie gówno ją to będzie obchodziło. Dzieci z progerią żyją średnio 13 lat. 10 - 13 lat na coś na co przeciętny człowiek, zakładając optymistyczny scenariusz, ma około 80 lat to sk***ysyństwo. Te dzieci nie są nawet upośledzone umysłowo. Jeszcze gorzej. Dodatkowo ich zdeformowany wygląd z góry przekreśla ich szanse na normalną asymilację z rówieśnikami, więc nie dość, że umierają zanim zdążą poznać większość uciech tego świata, to w dodatku są skazane na wyobcowanie i pogardę ze strony innych. Kiedyś zdjęcia i artykuły o anomaliach medycznych były na hardzie, teraz w dokumentalnych?

Robot

2013-05-17, 08:19
@up smutne w ch*j, świat to miejsce, gdzie miesza się dobro ze złem, a sprawiedliwość z niesprawiedliwością...

Ork.Fajny

2013-05-17, 11:36
Robot napisał/a:

[...]a sprawiedliwość z niesprawiedliwością...


Będąc teraz w trybie zimnego ch*ja niestety muszę ci powiedzieć ze to akurat jest bezwzględna sprawiedliwość. W biologii tak to już jest że geny potencjalnie niebezpieczne musza być eliminowane by jak najszybciej pozbyć się zagrożenia nagromadzenia się niekorzystnych mutacji.

xts

2013-05-17, 12:21
bóg tak chciał, bo widzicie, niezbadane są wyroki boskie


ogólem to bóg testuje ich wiarę, dając im zj***ne dziecko

MorbidGod

2013-05-17, 12:30
k***a gdyby mi urodziło się takie gówno to orazu oddałbym do adopcji

xts

2013-05-17, 12:41
ch*jowo być kosmitą

Psycholciu

2013-05-17, 13:53
@MorbidGod
cytujesz tu chyba słowa sąsiada, jak zobaczył Ciebie po porodzie. więc weźw cudzysłów

MorbidGod

2013-05-17, 14:49
Składnie zdania to ty masz polaczku zajebistą :roll:

Psycholciu

2013-05-17, 15:00
MorbidGod napisał/a:

Składnie zdania to ty masz polaczku zajebistą :roll:


to nie jest portal górnolotnych wypowiedzi, ktore są później analizowane i rozkładane na czynniki pierwsze przez rade profesorow i doktorow. Ważne aby wszyscy zrozumieli przekaz. ;)
ps. bije sie w piers i przyznaje, ze skladnia była i jest moja pieta achillesową, jednak nie przeszkadza mi to w sprowadzaniu na ziemie takich pionków jak Ty ;)
ps2. pozdrów sąsiada, bo dobrze Cie podsumował
ps3. gównem mógłbyś nazwać małego muzułmanina, hindusa albo innego murzyna chorego na progerie. ot taka mała różnica

MorbidGod

2013-05-17, 15:09
Winszuję twoim starym, wypluć coś takiego z rzyci to nie lada sztuka. Matka też cierpi na debilizm, czy to cecha nabyta? :wtf:

kondziu7

2013-05-17, 23:32
po co komu aborcja jak dziecko może się samo powiesić mając ~16 lat