18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Choroba Tourette'a

madufo • 2010-03-03, 13:43


Jak dla mnie mistrz ciętej riposty, polecam obejrzenie całości,
1:02 mnie rozwaliło :P

As...........ox

2010-03-03, 19:26
ch*j mnie obchodzi czy fejk, czy nie, każdy sobie to ocenia sam. Nie zmienia to faktu, że koleś jest genialny :D

grigori

2010-03-03, 19:44
"tit dirt" - tego nie slyszalem

piotsz

2010-03-03, 19:53
Do woja by sie nadal :)

Martin_16

2010-03-03, 20:33
fake czy nie fake ale prawie się popłakałem ze śmiechu ! ;]

"ma fajny tyłek,
chcę ją pieprzyć cyckami w tyłek"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hermiona

2010-03-03, 21:44
To prawda, zespół Tourette'a jest straszna, ale ten gość tutaj nie ma objawów choroby. Tak jak ktoś napisał, człowiek nie kontroluje swoich odruchów bez względu na sytuację, tak jak gość rozmów w toku, a ten facet odzywał się po chamsku lub agresywnie kiedy ktoś coś do niego mówił, odpowiadał w ten sposób. To nie jest zespół Tourette'a.

BueR_MadasS

2010-03-03, 22:19
dla własnej niezaspokojoniej perwersji znajdywania dubla ktorego znaleźć nie mogę ogłaszam mały konkurs:
Kto mi podeśli link z tym filmikiem który znajduję się gdzieś w krzakach odmętu sadystycznego portalu to mu kuźwa brud wyjem spod paznokci (oczywiście kulturalnie widelcem)



w przypadku niewiast mogę posmyrać języczkiem po stópce również w celach czyszcząco-relaksacyjnych



moderacjoadministracja się nie liczy

Misior

2010-03-03, 23:23
Od początku moi sadyści, od początku:

Opis objawów syndromu Tourette'a za wikipedią:
"Objawy występują między 2. a 15. rokiem życia, z początku ograniczają się do prostych tików motorycznych. Pojawiają się również zaburzenia koncentracji, nadpobudliwość oraz utrudniona kontrola nad odr*chami. Tiki zazwyczaj występują w postaci łagodnej (prostej), ograniczając się do mrugania oczami, ruchów ramion i głowy, grymasów, pochrząkiwania, mlaskania. W ciężkiej postaci zespołu Tourette'a tiki (zwane złożonymi) praktycznie uniemożliwiają normalne życie - chorzy podskakują, dotykają siebie i innych, kręcą się w kółko, wykonują serie nieskoordynowanych gestów."

Jak dla mnie objawy występują u tego pana, aczkolwiek diagnoza za pomocą filmiku, to jak seks przez gadu gadu, niektórzy stosują, ja nie.

Natomiast zaburzenie, o którym, jak mi się wydaje myślicie, mówiąc o Tourettcie, nazywa się KOPROLALIA (uff, trudne słowo, nie?) i polega na przemożnej potrzebie wypowiadania nieładnych słów.

Teraz koprolalia występuje u 10% przypadków ludzi z tourettem, ale również pojawia się w schizofrenii i paru innych gównach, których wam nie życzę.

@Hermiona - zauważ, że nasilenie zaburzeń neurologicznych, nie jest niezmienne w każdym przypadku. Możesz, jak Cię to interesuje możesz znaleźć sobie przypadek Temple Grandin, co prawda dotyczy autyzmu, ale per analogiam.

dback

2010-03-03, 23:35
3:50 Chewbacca wymiata xD umieram XDD

Matuch90

2010-03-04, 02:06
Nie wyszło kolesiowi. Mało śmieszne.

Nath4N

2010-03-04, 09:52
1:10 - 1:20 dobra akcja :) szkoda tylko ze źle przetłumaczona.

mcmt

2010-03-04, 10:16
Jest troche "ludzi", ktorzy i bez tej choroby wypowiadaja sie zawsze gorzej... :roll:
k***a co drugi wyraz... Na przyklad tutaj taki "popularny" juz pajac:

grzech.

2010-03-21, 19:35
rodzinne chwile :P