18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Choroba psychiczna

BongMan • 2013-09-27, 14:54
- Jak nazywa się choroba psychiczna, przy której ludzie obrażają się lub denerwują o drobne sprawy i tworzą problemy z niczego?
- Płeć żeńska.

Admix

2013-09-27, 15:36
- Jak nazywa się choroba psychiczna, przy której ludzie obrażają się lub denerwują o drobne sprawy i tworzą problemy z niczego?
- Hejter BongMan'a.

cys23

2013-09-27, 16:02
Płeć żeńska to nie choroba, to pasożytniczy styl życia. Pochłaniają twoją energie, pieniądze, czas, nerwy, aż dobrowadzi cie do grobu...

Szoqn

2013-09-27, 20:46
Oto rzeczy, o których kobiety nie mają pojęcia:
- Cena drinków w klubach
- Ceny biletów do kina/teatru
- Prowadzenie samochodu
- Dobre kino

Oto w czym są dobre
- obciąganie

Kobiety wygrywają.

St...........el

2013-09-28, 00:59
To na pewno Bongman znasz też inną chorobę - genetyczną, sprzężoną z chromosomem Y. Nazywa się Inteligencja :D

alexdamiao

2013-09-28, 01:22
Jakie to życiowe Bongo, już kopiuję do takiej jednej....

xFareNx

2013-09-28, 01:55
Dodam od siebie, że szczególnie ta rasy czarnej. Szczególnie tłuste, pyskate i bezmózgie. Inaczej niż chorobą nazwać się tego po prostu nie da

onlynojoke

2013-09-28, 01:58
aż musiałem skomentować zgadzam się w wielkiej mierze ale w szczególności moja siostra

ogólnie sytuacja jest troche skomplikowana bo wyprowadzilem ja z pokoju ktory mielismy wspolny do goscinnego (i tak mieszka tu tylko na weekendy więc to tak naprawde dla niej zaden problem) .
Niby wielka paranoja jaki ja to niedobry brat uuu teatrzyk przed mamą (oczywiście nie obyło się bez łez) żeby wyszło jaki to ja jestem niedobry.

Dzisiaj wraca a ja pożyczyłem sobie gta V od kolegi zadowolony ze zagram nocke siedze w pokoju goscinnym i gram, zaproponowalem jej zeby sie przespala na swoim starym lozku ale to nagle problem BO CZEMU BO JAK TO TAK NAJPIERW MNIE WYRZUCASZ A TERAZ CO UUU (generalnie wszystko by mi zrobić na złość bo to też dla niej żaden problem,a przez ostatnie 2 tyg byłem dla niej bardzo mił) ale się zgodziłem zeby nie robic szajby i nie budzic calego domu pomyslalem ona zasnie to ja tam przyjde i sobie pogram (jak juz bedzie spac)

no i wbijam patrze spi bo ryjem calkiem w inna strone niz telewizor zadowolony przestawiam fotel ona sie przebudzila i dialog

- je-je-jeszcze nie śpie
- serio? wyglądasz jakbyś spała
- ale nie śpie


I k***a mać specjalnie zaczęła oglądać teraz inne programy żebym ja sobie nie mógł pograć
ehh ;/


Nata.sza

2013-09-28, 02:22
Wzruszyła nas Twoja historia :roll:

Mindfuck

2013-09-28, 05:42
o, jeśli przy siostrach jesteśmy, to miałem podobną historię, z tym że to był PSX, i premiera gorącego wówczas jak sk***ysyn Alone In The Dark 4. Wszystko prawie identycznie, siostra w pokoju, wie że ni ch*ja czekam do nocy zeby miec odpowiedni klimat. To mi schowała konsole do swojej wersalki, żeby aby k***a przypadkiem nie przeoczyć faktu że zagram i tym samym nieświadomie mi na to pozwolić.
10 minut wyciągałem konsolę z wersalki na ktorej spala, w tym czasie dwa razy ręka mi zemdlała i pusciłem więc jebła dość mocno - nic, chrapie dalej. Nie przeszkodziło jej w śnie ani szuranie plastiku po dnie komory pod wersalką, stukanie wiszących na kablach padów, nic. No ch*j.

Konsola na zewnątrz, podpinam, włączam TV i tryb AV. k***a radość i napięcie, ZAGRAM k***A.
Drżacą łapą wyciagam CD1 Alone In The Dark: The new nightmare... przytrzymuje klapkę z PSXa zeby za głośno się nie otwarł... wkładam delikatnie i pomalutku płytkę na kółeczko... przytrzymuję tym razem guzik eject na konsoli, żeby klapka nie kliknęła... udało się. Siadam delikatnie w fotelu, na ekranie tylko ciemność i znaczek AV w lewym górnym rogu... odpalamy. Siostra nadal chrapie. Delikatnie dociskam POWER na konsoli i obserwuję jak zapala się zielona dioda pod nim. W absolutnej ciszy każdy kto mial PSXa kilka lat mógł dosłyszeć charakterystyczny dźwięk, cichutki pisk gdy włączył się laser...

WYŁĄCZ TO !!!

TAK k***A! Ten k***a praktycznie NIESŁYSZALNY DŹWIĘK budził moją siostrę skuteczniej, niż cokolwiek innego.

wojbos

2013-09-28, 09:25
jakbym miał takie akcje w domu to siostra by spała na balkonie albo na klatce schodowej , h*j mnie obchodzi ze 0 na dworze w nocy.... nie mata jaj ?? czy jak ??

KrisCFC

2013-09-28, 11:28
Ktoś tu nie por*cha... :amused:

poprzednipost

2013-09-28, 21:43


Oryginał na jebzdzidy obrazek 137642

Sz...........di

2022-06-28, 14:43
Pytanie kto z kogo próbuje robić żarty...XD