18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chór Aleksandrowa

cl...........er • 2013-10-26, 16:01
Chór Aleksandrowa śpiewa znaną wszystkim (no prawie) Polakom piosenkę (temat przewodni) z filmu pt. "Jak rozpętałem II Wojnę Światową".




Całkiem zgrabnie im to wyszło :-D

Jeniec662

2013-10-26, 18:26
@fezer44

Kolejny upośledzony głąb. Wspaniale reprezentują swój kraj i kulturę, są znani na całym świecie. Ale zawsze znajdą się cebulaki dla których są oni muzycznym odłamem NKWD.

Loaloa

2013-10-26, 18:34
Szkoda, że przez długi czas Polską rządziły głupki skaczące wokół Rosji niczym wk***iający ratlerek próbujący ukąsić w nogę wielkoluda. Tyle wieków sąsiedztwa i znajomości "rosyjskiej duszy" powinno być doskonałym ułatwieniem we wzajemnych stosunkach. Polacy niestety wybrali drogę rozdrapywania starych ran i jątrzenia każdego nieporozumienia, w większości juz dawno zapomnianego przez stronę rosyjską.

Zaraz pewnie zlecą się tu krzykacze, którzy zaczną bredzić o godności, honorze i jakimś buku. Dla nich mam przykład Finlandii. Jeszcze na początku XX wieku była ona częścią Imperium Rosyjskiego, wcześniej przez stulecia Finowie byli biednymi, głupimi poddanymi szwedzkich królów. Juz po odzyskaniu niepodległości Finlandia została zaatakowana przez ZSRR, tzw.wojna zimowa. I co? Czy Finowie strzelili focha i przestali się do Ruskich odzywać? Wręcz przeciwnie. Przez cały okres zimnej wojny Finlandiabyła jedynym państwem "Zachodu" otwarcie sprzyjającym Rosjanom. W latach 70 na eksporcie radiostacji do ZSRR wyrosła potęga fińskiej Nokii. Czy Finowie źle wyszli nawspółpacy gospodarczej z Rosjanami? Czy Polska nie mogłaby iść podobną drogą? Mieliście szansę stac się reprezentantem interesów rosyjskich w UE i interesów Unii w Rosji. Dorobiliście się tego, że Rosjaniez Niemcami zbudowali rurociąg niemalże "ponad waszymi głowami". Pustymi w środku.

bujaszaka

2013-10-26, 18:34
Łezka w oku się kręci.

dagins

2013-10-26, 18:40
Za chór Aleksandrova zawsze piwo.

Pan_Generał

2013-10-26, 19:25
Zajebiste anteny mają na tych głowach.

PeQster

2013-10-26, 19:41
@Loaloa Ty tak serio? Kto Cie przyjebie historii uczyl?

ellsworth

2013-10-26, 19:49
Chór Aleksandrowa to najlepszy przykład na to, że Rosjan da się lubić. Wszystkim polecam wybrać się gdyż odwiedzają nasz kraj w listopadzie. :D

15243

2013-10-26, 20:07
@Jeniec662
za tego cebulaka powinni ciebie wj***ć do gułagu żebyś zapie**alał na miche dla siebie i strażnika któremu byś karnie, codziennie pałę trzaskał

stalowyszczur

2013-10-26, 20:07
Kocham rosjanki, jest ich tyle ladnych ze mozna by jebac do konca zycia codziennie inna i by nie zabraklo.

Sz...........an

2013-10-26, 22:43
Ja nie rozumiem jednej rzeczy, może ktoś mi wyjaśni. Co jest złego w słuchaniu bolszewickiej/radzieckiej/rosyjskiej (czy jak tam kto woli) muzyki? To, że ktoś słucha takiej muzyki nie oznacza, że jest komunistą :D .

Sam ś.p. Piłsudski uwielbiał wręcz słuchać muzyki rosyjskiej.

Najgorsze co, może być to popadanie w skrajności. Bez urazy co do niektórych osób ale zachowujecie się jak stare babcie, które dostały ulotkę od świadków jehowy i od razu na nią plują i wyrzucają do kosza nie czytając nawet co tam pisze :) .

Nie jestem ani lewakiem, ani świadkiem Jehowy.

Miranda

2013-10-27, 00:29
@ellsworth
A dokładniej 11 listopada o 17.00 hala Łuczniczka w Bydgoszczy. bilety można kupić m.in. w Empiku.