18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chopin + Lola Astanova

KarelSvo • 2013-04-15, 23:40
Widzialem ze pojawila sie mala wrzutka z Chopinem, wiec jako uczta dla ucha ORAZ oka przedstawiam Wam sadole pania Lole Astanova:

Fantasie Impromptu, wykonanie troche drewniane, ale utwor trudny technicznie, wiec mozna jej wybaczyc ;-)




PS: Nie besztajcie za brak PLiterek bo z zagramanicznego kompa klikam i nie mam tu admina.

elvis02

2013-04-17, 00:18
No k***a, sadystyczne po ch*ju. Obejrzałem własnie Chłopca w pasiaku, wchodzę na sadola z nadzieją na pojazd po żydach coby nie było że cukierkowo, a tu co? Fortepian, k***a ot co.

b3h3mot

2013-04-17, 00:22
ktoś ma jej fotki w hd ?

DeJk_SEBA

2013-04-17, 02:05
KarelSvo napisał/a:

PS: Nie besztajcie za brak PLiterek bo z zagramanicznego kompa klikam i nie mam tu admina.

Można dodać bez problemu polski układ klawiatury w na koncie bez uprawnień administratora! W różnego pokroju Linuksach, Windowsach i Makach. Także twój argument jest inwalidą.

demz

2013-04-17, 11:43
Wchodząc tutaj często wyłączam myślenie i staram się już nie zwracać uwagi na błędy, ale kolejny gościu musiał się pochwalić, że był za granicą. :homer:

SadystycznyRoman

2013-04-17, 13:13
Liczyłem, że się rozbierze, niestety, zawiodłem się, nie włączajcie bo się nie opłaca.

whiitek

2013-04-17, 17:03
1:17 chyba się zj***ła

KarelSvo

2013-04-18, 12:30
demz napisał/a:

Wchodząc tutaj często wyłączam myślenie i staram się już nie zwracać uwagi na błędy, ale kolejny gościu musiał się pochwalić, że był za granicą. :homer:



To może jednak nie wyłączaj, bo bez myślenia załącza ci się automatycznie pisowsko-smoleński instynkt wietrzyciela spisku.